PDA

View Full Version : наднормено тегло



anetapz15
12-15-2009, 04:56
Тъй като баба ми (от страна на майка ми), майка ми и аз сме с наднормено тегло, искам да питам (знам, че въпроса ми е малко тъп), за да съм сигурна - тъй като това се предава генетично дали е възможно да отслабна за постоянно, а не след 1-2 седмици или повече да ми се върнат килограмите? Е, ест. няма да ям като за последно, а в нормални граници.

wiaj
12-15-2009, 06:53
Разбира се , че можеш. :)
Просто не се тъпчи с някви хапове и химии , а си спортувай и яж зеленчуци и плодове.

SoSerious
12-15-2009, 19:21
за да потдържаш по ниски килограми трябва РЕДОВНО да се спортува и някаква диета не да гладуваш нали но все пак повече ПЛОДОВЕ.
Потърси в интернета в сайтовете за фитнес има много добри диети :)
Успех :)

shisharkatapz
12-16-2009, 18:30
Пий Л-Глутамин и 2-3 часа на ден на бягаща пътека или велоергометар.Ти сигурно и 2мин. неможеш да издържиш бас ловя.Ами спазвай диета пии L-carnitine,Fat burner(инструктора ще ти обясни как) тренирай,бягай след това спри добавките и намали фитнеса ако започнеш пак да качваш(нормално е да качиш,но малко) значи няма да задържиш теглото.Един приятел е като тебе(родителите му са бабанки) свали 20кг. обаче не си пролича а и започна след това пак да ги качва...