PDA

View Full Version : Скапан ВИРУС....



kpm_opasen
12-15-2009, 07:43
Значи,проблемът е следният: Преди няколко дни ми се появи,че имам няколко вирусчета на НОД-а и ги изтрих и оттогава постоянно се връщат и връщат и връщат и се загледах,че пише че вируса е svchost.exe :( ... Преди ми работеше 1-2 svchost-a а сега 7-8 и незнам какво да правя вече....Също така ми пишеше,че друг вирус е в temporary internet files,и тях изтрих всичко навсякъде. От вчера не се е пускал НОД-а но от няколко дни (откакто махнах рутера) интернет-а ми спира,но си пише,че приемам и предавам пакети и съм конекнат и като цъкна да пробвам Disable-Enable и само ми примигва и се затваря и дотам и каквото и да правя то така си седи без промяна а промяната се вижда чак след рестарт или ако успея от друг user да дам Disable-Enable и след това ми пише Limited or no connectivity и пак трябва рестарт...Някой ако може с нещо да помогне или поне това за интернета да каже дали е от вируса или има нещо проблем с нет-а,че ми писна да го ресвам...

doomkillerr
12-15-2009, 08:20
Възможно е лан картата да прави проблеми... :?

Относно вируса - форматираш системния дял и инсталираш наново - щом не можеш да се оправиш сам и ние надали ще можем да ти помогнем! След нова исталация си слагаш веднага антивирусна, като силно ти препоръчвам да смениш тоя "Nod" с някоя друга антивирусна. Nod-а само плаши, а не помага... 8)

amk933
12-15-2009, 18:32
Възможно е лан картата да прави проблеми... :?

Относно вируса - форматираш системния дял и инсталираш наново - щом не можеш да се оправиш сам и ние надали ще можем да ти помогнем! След нова исталация си слагаш веднага антивирусна, като силно ти препоръчвам да смениш тоя "Nod" с някоя друга антивирусна. Nod-а само плаши, а не помага... 8)

+ :)

НОД32 беше рекламиран, но не ефикасен...вече и рекламиран не е....