PDA

View Full Version : Как да не напълнеем по празниците?



snejanka85
12-15-2009, 08:23
Влизайки вкъщи по зимните празници първото нещо, което усеща човек е аромата на коледната пита, на любимият ни кекс и на пълнената пуйка, която единствено по това време се услажда толкова много. И ако може да се отмести погледът от красивата и примамваща коледна трапеза, за да не се изкушава, то обонянието си остава непритъпимо.
Какво може да направи в тази ситуация, след като се полагат много усилия, за да се влезе в любимата рокля, а празниците едва сега започват. Решението е да се вземе една капсула „Минифемин” преди ядене.
Продуктът е съставен от:
Азиатската центела - подобрява артериалното и венозно кръвообращение, премахва оточността на тъканите и намалява стресово увеличения апетит; действа общо ободряващо, но и уравновесяващо. Това се дължи на уравновесяващото й действие върху активностите на двете мозъчни полукълба.к
Линавичето –регулиращо хормоналните нива и повишаващо плодовитостта (според някои изследвания – с до 50%). Тя също така „вдига на крак” имунната система – важен факт в днешната динамично социална и затова високо заразна околна среда.
Гарциния е добре проучено чрез модерни изследвания средство. Активната съставка хидроксилимонена киселина помага за разграждането на мазнините и намалява апетита, особено за сладко. Тя също така намалява холестерола в кръвта, а това е особено важно предвид на обстоятелството, че сърдечносъдовите проблеми в повечето страни (и подчертано – у нас) показват тенденция към „подмладяване”.
L-Таурин е аминокиселина с градивни функции в организма, която пренасочва обмяната към изграждане на белтъчни строителни блокове, вместо към натрупване на мазнини, а освен това намалява апетита, подкрепя сърцето и мускулатурата, пречиства жлъчката и подобрява зрението.
Витамин В3 (никотинамид или вит. РР), който също е добавен в „Минифемин”, подобрява клетъчната обмяна на веществата и производството на енергия; особено значение има за нервната, съдовата и храносмилателната системи системи, както и за доброто състояние на кожата и косата.
„Минифемин” ще Ви помогне да се насладите напълно, на коледните празници, без да се притеснявате за килограмите си!

Luciernaga
12-15-2009, 08:34
Чумата да те удари, гаден подчовек!

Madeyed
12-15-2009, 08:37
Чумата да те удари, гаден подчовек!

Новак нямаш право на грлас :? . Кво "чумата да те удари" :? Ти не си в ред нещо :? "гаден подчовек" :?

Shia
12-15-2009, 14:22
Как да не напълнеем по празниците?


Следи какво ядеш,ако се натъпчеш,само защото годината свършва ми ще напълнееш.Ядеш нормална вечеря и готово.

DqVoLsKoJeLaNiE
12-15-2009, 14:49
Не съм пробвала хапчето и неискам да се тровя... Просто се сдържам... Не обичам много месо и тестени храни затова нямам проблеми :)

И относно изказването ти, че новаците нямат право на глас...Ние сме в този сайт, за да споделяме мнения, а не да определяме кой има право на глас и кой-не... (Нямам нищо против теб, просто изказването ме подразни :) ) Всички сме хора и не смятам, че това, че сме нови ни прави нещо по-различно от вас. :)

lipstik
12-15-2009, 16:06
Яж си нормално,не да се тъпчеш като за последно.Не мога да разбера,защо всички се тъпчат по празниците?

Nakadah
12-15-2009, 16:24
не яж???

DevilWish
12-15-2009, 16:27
Не прочетох темата, но разбрах въпроса.Просто не яж много ;) От всичко опитай, но по малко ;)

daru6a1
12-15-2009, 16:36
Не прочетох темата, но разбрах въпроса.Просто не яж много ;) От всичко опитай, но по малко ;)

+++ !! Абслютно на това мнение съм ! :)

Sissy90
12-15-2009, 18:05
Не прочетох темата, но разбрах въпроса.Просто не яж много ;) От всичко опитай, но по малко ;)

+++ !! Абслютно на това мнение съм ! :)
То не е върпос, а реклама.

britzy
12-15-2009, 18:40
Не прочетох темата, но разбрах въпроса.Просто не яж много ;) От всичко опитай, но по малко ;)

+++ !! Абслютно на това мнение съм ! :)
То не е върпос, а реклама.
+++ де па го видехте да е въпрос като си е чистак рекламка :D :D :D

Linns
12-15-2009, 20:37
Кво ви пука вееее..
Бреей, сякаш за 2 седмици ще станете 100 кила, въй !
Коледа е, ваканция, време за релакс..
За кво да се лишавам ..
:lol:

Nakadah
12-15-2009, 21:03
Кво ви пука вееее..
Бреей, сякаш за 2 седмици ще станете 100 кила, въй !
Коледа е, ваканция, време за релакс..
За кво да се лишавам ..
:lol:

зависи колко е в момента....

amk933
12-15-2009, 21:12
Кво ви пука вееее..
Бреей, сякаш за 2 седмици ще станете 100 кила, въй !
Коледа е, ваканция, време за релакс..
За кво да се лишавам ..
:lol:

зависи колко е в момента....
8-) Найсссс....

Да и аз не се ограничавам по Коледа?

PS: Linns, старият ти ник не беше ли ItalianMafia... :-o

Ma1katibe
12-15-2009, 23:46
wtf kvi sa teq reklami ?

heiress
12-16-2009, 00:17
Наистина и аз не мога да разбера защо по празниците всички ядат като разпрани... :-o

Luciernaga
12-16-2009, 07:36
Чумата да те удари, гаден подчовек!

Новак нямаш право на грлас :?

Живей в заблуда. :lol:

Темата е изключително глупава. Copy/paste. Къде в България, хората правят пуйка на Коледа? М? Питам. :-o
Много жалък опит да се направи реклама на някакви измислени хапчета с неопределен състав и действие.

Madeyed
12-16-2009, 07:56
Чумата да те удари, гаден подчовек!

Новак нямаш право на грлас :?

Живей в заблуда. :lol:

Темата е изключително глупава. Copy/paste. Къде в България, хората правят пуйка на Коледа? М? Питам. :-o
Много жалък опит да се направи реклама на някакви измислени хапчета с неопределен състав и действие.
има и други начини освен някви тъпи хапове :? Пък за пуйка леля ми правят и едни съседи също :) . Ти кат не познаваш такива хора не знам :? .

Luciernaga
12-16-2009, 08:13
Ми именно това говоря и аз, защото поне положих усилието да прочета повърхностно темата. :-o

Аз и семейството ми спазваме българската традиция.
Хелоун, пълнена пуйка и всякакви такива американски измишльотини не ме касаят изобщо.

iiordanova
12-16-2009, 08:54
Утре в " Денят е прекрасен " темата ще е точно такава. :P
Аз лично не обичам .. да ям.
И това не ми е проблем. :wink:
Ограничавайте се , ако ще ядете от всичко , то поне яжте малко.
А не като за последно. 8-)

clever
12-16-2009, 13:13
Наистина и аз не мога да разбера защо по празниците всички ядат като разпрани... :-o
аз не само по празниците ям като разпрана :razz:

Темата е тъпа реклама.. по-добре ще е да се заключи . ;)

В тоя случай исках да споделя че много се дразня от това че докато идват коледните празници пристигат и теливизионните предавания в които се говори-как да не напълнеем по време на празниците.Само пълнят телевизията с простотии дявол го вззел.. :? :lol: :lol: :lol:

deni15
12-16-2009, 14:23
Ще ядеш по-малко и няма да пълнееш. :-o

digitalgirl93
12-16-2009, 14:42
Наистина и аз не мога да разбера защо по празниците всички ядат като разпрани... :-o
аз не само по празниците ям като разпрана :razz:

Темата е тъпа реклама.. по-добре ще е да се заключи . ;)

В тоя случай исках да споделя че много се дразня от това че докато идват коледните празници пристигат и теливизионните предавания в които се говори-как да не напълнеем по време на празниците.Само пълнят телевизията с простотии дявол го вззел.. :? :lol: :lol: :lol:

Напълно вярно!! :lol:

BlackKeys
12-16-2009, 17:38
Като спортуване и си ядем каквото искаме, няма да напълнеем.
Не съм си играла да дочитам темата, разбрах от постовете ви, че е реклама.

Ооооох, обожавам всякакви шоколадови коледни неща. :P

psych0
12-16-2009, 19:12
Не прочетох темата, но разбрах въпроса.Просто не яж много ;) От всичко опитай, но по малко ;)

+++ !! Абслютно на това мнение съм ! :)

+++ :)

kuklichka_bg
12-16-2009, 19:19
Наистина и аз не мога да разбера защо по празниците всички ядат като разпрани... :-o

Защото идва баба-1шоколад идва другата баба-още 1.На гости като ходиш няма как да не опиташ нещо. 8-) И въобще по Коледа навсякъде шоколади,кексове,пити абее. 8-) 8-)

qazwsx
12-17-2009, 07:35
Чумата да те удари, гаден подчовек! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sissy90
12-17-2009, 08:31
Наистина и аз не мога да разбера защо по празниците всички ядат като разпрани... :-o

Защото идва баба-1шоколад идва другата баба-още 1.На гости като ходиш няма как да не опиташ нещо. 8-) И въобще по Коледа навсякъде шоколади,кексове,пити абее. 8-) 8-)
Да, и това не минава като пораснеш - вече съм на 19 и пак бабите, вуйчо, чичо и т. н. ми подаряват шоколади :D Мисля, че докато има малолетни братовчеди, и за мен ще има шоколади :-D

Magichkaa_
12-17-2009, 08:47
Чумата да те удари, гаден подчовек!

Новак нямаш право на грлас :? . Кво "чумата да те удари" :? Ти не си в ред нещо :? "гаден подчовек" :?


Ти пък да не си регистриран през неолита е?.1 .Тва е негово мнение.2- Не си ти човека,който ще казва кой има право на глас и кой не.3 - да не мислиш,че като си регистриран с 2 месеца по-рано си нещо повече?Пфф..

Относно темата-не бих го пробвала.Ще си хапвам,каквото ми се яде и толкова.Аз попринцип си хапвам доста-няма да е нещо по-различно 8-)

Linns
12-17-2009, 19:30
PS: Linns, старият ти ник не беше ли ItalianMafia... :-o

Мхъм 8-)

CrAzYanDlaZy
12-17-2009, 19:37
Яж си нормално,не да се тъпчеш като за последно.Не мога да разбера,защо всички се тъпчат по празниците?

нито пък аз .. :?

sanyflower7
12-26-2009, 07:01
не яж???
+1
Да не ядеш по празниците е наи-сигорният на4ин да не напълнееш

zvezdichkaaa
12-26-2009, 07:21
Ами внимавай по колко и какво ядеш.Внимавай с наситените мазнини и въглехидратите.
А относно пуйката,понеже някой беше повдигнал въпроса ми на село и в нас(понеже до обяд на Коледа бях на село,а вечерта при наще) точно пълнена пуйка ядохме.И според мен по-добре пуйка,отколкото свиня примерно.

Ufff
12-26-2009, 07:57
за мен няма начин да не кача някое кило. свалям си ги после за седмица-2 така че не ме притеснява.

NeverTheSame
12-26-2009, 09:01
От цялата тема разбрах,че новаците във форума нямат право да изказват мнение...интересно x]

sanyflower7
12-26-2009, 11:02
От цялата тема разбрах,че новаците във форума нямат право да изказват мнение...интересно x]
Кво ма курво ти как си станала мега фен кат не си минала през новак тупа патка грозна :o

StreetFame
12-26-2009, 11:11
От цялата тема разбрах,че новаците във форума нямат право да изказват мнение...интересно x]
Кво ма к***во ти как си станала мега фен кат не си минала през новак тупа патка грозна :o
Друго имаше впредвид... май.

По темата: яж от всичко, което ти се яде, но по малко.