PDA

View Full Version : Може ли само ултразвук, без другото почистване на лице



NaskoKaulitz
12-15-2009, 16:21
Днес бях на козметик за почистване, и тя ми каза, че основното е това с маските, а ултразвука било допълнителна процедура.Но почистването започна с ултразвук, като тя каза че това по металната пластина е мръсотия от дълбоките пори (или нещо такова), но каза че не можело само с това.Въпроса ми е дали има видим ефект само от ултразвука, или трябва наистина всички други плесканици и маски :o

Shia
12-15-2009, 18:52
Маските ти трябват,как ще ти подхрани иначе кожата и ще я успокои

daru6a1
12-15-2009, 19:47
Задължително ти трябват маски за лице и подранващи кремове ,, както казаха по-горе за да се изхранва кожата от процедурите .. В магазините за козметика има доста голям избор от маски за лице ,, било то на Гарниер,Дав,Ейвън,Орифлейм, Лореал,Лорис или някаква друга маска .. Иначе ,, преди да излезеш сещай се да слагаш по някое кремче ,, било то Здраве,Нивеа,Бочко,Ви ши,Билка,Муур или някакъв по-обикновен - Бадемов,Краставичен,с Кокосово масло,с екстракт от чесън/алое вера/роза .. :))

KoRnFlAkE
12-16-2009, 02:44
да,бе, ултразвуци, гинеколози..
ти с всеки изминал ден ставаш все по-женствен. :)

NaskoKaulitz
12-16-2009, 07:02
Задължително ти трябват маски за лице и подранващи кремове ,, както казаха по-горе за да се изхранва кожата от процедурите .. В магазините за козметика има доста голям избор от маски за лице ,, било то на Гарниер,Дав,Ейвън,Орифлейм, Лореал,Лорис или някаква друга маска .. Иначе ,, преди да излезеш сещай се да слагаш по някое кремче ,, било то Здраве,Нивеа,Бочко,Ви ши,Билка,Муур или някакъв по-обикновен - Бадемов,Краставичен,с Кокосово масло,с екстракт от чесън/алое вера/роза .. :))Ами аз съм чувал че от кремовете се запушват порите, и ми става супер мазно лицето и лъщи :(

EarthShaker
12-16-2009, 07:26
гей

daru6a1
12-17-2009, 20:37
Задължително ти трябват маски за лице и подранващи кремове ,, както казаха по-горе за да се изхранва кожата от процедурите .. В магазините за козметика има доста голям избор от маски за лице ,, било то на Гарниер,Дав,Ейвън,Орифлейм, Лореал,Лорис или някаква друга маска .. Иначе ,, преди да излезеш сещай се да слагаш по някое кремче ,, било то Здраве,Нивеа,Бочко,Ви ши,Билка,Муур или някакъв по-обикновен - Бадемов,Краставичен,с Кокосово масло,с екстракт от чесън/алое вера/роза .. :))Ами аз съм чувал че от кремовете се запушват порите, и ми става супер мазно лицето и лъщи :(

Грешно си чула .. Еми зависи какъв ползваш .. Ползвай според вида кожа на лицето - мазна ,, суха ?! :)

heiress
12-17-2009, 20:41
Какво гейско има в това да искаш хубава кожа?

Nakadah
12-17-2009, 20:42
какво гейско има в това да искаш хубава кожа?

простено ти е че си нова

но като поопознаеш наси ще видиш кво гейско има...

heiress
12-17-2009, 20:43
Не, аз не говоря специално за него.. говоря принципно.. защо да е гейско? А иначе момчето не го познавам.

NaskoKaulitz
12-17-2009, 20:55
Не му обръщай внимание, комплексарче :P

Nakadah
12-17-2009, 21:08
Не му обръщай внимание, комплексарче :P

наси още ли ходиш с грим на даскало?
я пусни 1 твоя снимка тука бе....

NaskoKaulitz
12-17-2009, 21:38
Не му обръщай внимание, комплексарче :P

наси още ли ходиш с грим на даскало?
я пусни 1 твоя снимка тука бе....От 2 дни не ходя с грим, козметичката ме промени :grin:

Rebirthing
12-17-2009, 21:48
Не виждам какво гейско има в това момчето да иска да има хубава кожа :-o .Хубавата, здрава кожа без петна, акне и други гадости е признак на добро здраве и признак на това, че се грижиш за себе си.Само с козметици и кремове няма да стане, мисли и какво ядеш "човек е това което яде" така са казали хората ;) така че по-кожата личи дали се тъпчеш с боклуци ;).

Бтв...с какъв грим си ходил?

NaskoKaulitz
12-19-2009, 11:40
Не виждам какво гейско има в това момчето да иска да има хубава кожа :-o .Хубавата, здрава кожа без петна, акне и други гадости е признак на добро здраве и признак на това, че се грижиш за себе си.Само с козметици и кремове няма да стане, мисли и какво ядеш "човек е това което яде" така са казали хората ;) така че по-кожата личи дали се тъпчеш с боклуци ;).

Бтв...с какъв грим си ходил?Пудра и фон дьо тен :oops:

mon1ka
12-20-2009, 15:10
Няма нищо лошо да се грижиш за кожата си,независимо от кой пол си :)