PDA

View Full Version : Българска му работа



pinga
12-15-2009, 17:19
ХАХА съвсем случайно видях че са ми заключили темата понеже не е на български..брей брей..та мисълта ми беше, че имам чувстовото че повече от половинатта неща тук са пълна ебавка и ние си губим времето в четене на неверни неща..преди няколко дена седнах да прочета нещо от тук и се хванах за главата..хем се смях хем и се погнусявах от нещата, които видях..познавам няколко човека, които преди много висяха тук и се пишеха ли пишеха разни дъългии истории хах..тея хора дето пускат неверни неща си нямат друга работа..според мен секса трябва да се приема маааалко по-насериозно и не е тука мястото да се пишат тея измислици..
това е от мен, дано да не заключат темата задари пропуснати запетайки..

mOBSCENE
12-15-2009, 17:29
На български вика :lol:
Казва се кирилица бе :lol:

МалОмници :razz:

cookie_master
12-15-2009, 17:30
:(

Lucyy
12-15-2009, 17:32
Виж ето ти също пускаш една напълно ненужна тема, по-глупава дори от онези базици ;]]

Ecstasy
12-15-2009, 18:00
според мен секса трябва да се приема маааалко по-насериозно и не е тука мястото да се пишат тея измислици..


И аз съм на това мнение! 8)
Не ми се четът глупости от сорта на "Колко време преди секс не си режете ноктите?"

gogo4o4o
12-15-2009, 18:17
според мен секса трябва да се приема маааалко по-насериозно и не е тука мястото да се пишат тея измислици..


И аз съм на това мнение! 8)
Не ми се четът глупости от сорта на "Колко време преди секс не си режете ноктите?"

Що бе? Голям е сеир. :lol: Аз така си прекарвам свободното време, ти кво знаеш? "Вагината на приятелката ми е еди-ква си" ФТЛ :) :) :)

Slaycho
12-15-2009, 18:48
ХАХА съвсем случайно видях че са ми заключили темата понеже не е на български..брей брей..та мисълта ми беше, че имам чувстовото че повече от половинатта неща тук са пълна ебавка и ние си губим времето в четене на неверни неща..преди няколко дена седнах да прочета нещо от тук и се хванах за главата..хем се смях хем и се погнусявах от нещата, които видях..познавам няколко човека, които преди много висяха тук и се пишеха ли пишеха разни дъългии истории хах..тея хора дето пускат неверни неща си нямат друга работа..според мен секса трябва да се приема маааалко по-насериозно и не е тука мястото да се пишат тея измислици..
това е от мен, дано да не заключат темата задари пропуснати запетайки..

Най-дългото изречение което съм виждал ! 8-) 8-)

britzy
12-15-2009, 18:54
Абе вие луди ли сте-тва е най-верната тема от хилядолетия тука.Кфи сте глупави всички-ми мноо правилно че повечето теми са измислици на невръстни нечевръсти лапеншоци.

DarkBass
12-15-2009, 18:58
Сексът е сериозно нещо естествено ... иска се образование .. клалификация, тряя да се чете литература ,, трябват прибури , и накрая трябва работно време :D

anichka12345678
12-15-2009, 19:44
ХАХА съвсем случайно видях че са ми заключили темата понеже не е на български..брей брей..та мисълта ми беше, че имам чувстовото че повече от половинатта неща тук са пълна ебавка и ние си губим времето в четене на неверни неща..преди няколко дена седнах да прочета нещо от тук и се хванах за главата..хем се смях хем и се погнусявах от нещата, които видях..познавам няколко човека, които преди много висяха тук и се пишеха ли пишеха разни дъългии истории хах..тея хора дето пускат неверни неща си нямат друга работа..според мен секса трябва да се приема маааалко по-насериозно и не е тука мястото да се пишат тея измислици..
това е от мен, дано да не заключат темата задари пропуснати запетайки.. и кво му е толкова сериозното на тоя секс, че някви пикли немогад да се опазят да не забременеят и са много велики да се ебат здраво по на 13-14 години :D :D :D ,или че има идиоти ,който не се научиха да контролират спермата си -къде да я хвърлят :D :D :D :D :D

t0d1t0
12-15-2009, 21:49
^ a ти си оправи малко писането и има копче за отговор,не е нужно да копираш цели статии и мнения! Заболя ме пръста да въртя скролчето.

hamilcar
12-16-2009, 07:46
Пак излезе някой с жестото умствено заключение. Не мисля, че има какво да се обсъжда, а и не се случва за първи път да има такава тема.

Слагам ключа, защото ще има и много flood.