PDA

View Full Version : Перверзен доктор



malkyanonim4e
12-15-2009, 18:34
Здравейте,аз съм на 11 и имам апандисит.Разбрах го днес.Когато отидох но лекар той ми каза да се съблека.Разбира се имаше в предвид да си вдигна блузата.Но когато я вдигнах не разбрах че е имал в предвид да сваля и панталона 0.о ...Разбира се аз съм още малка и не съм "обезкосмена" отдолу!Той започна да си сваля ръцете все по-надолу и по-надолу :shock: :shock: :shock: Беше ужасно.Какво да правя ако отново отида при него?Аи още нещо ако на някой който пише тук са му правили операция от мисля че беше "хроничен апандисит(да не се знае дали имом или не доколкото разбрах) боли ли операциата?Защото адски много ме е страх! :smt085 :smt085 :smt085

gree_girl
12-15-2009, 20:11
Ами не знам доколко перверзен е бил, но разбирам че си била притеснена и е нормално. Също е нормално и да не си обезкосмена, защото още си малка. Но не мисля, че е бил перверзен, защото все пак трябва да те прегледа, а апандесита е на такова място ..., аз съм на 17, но също би ме било срам. Колкото до операцията - докъто ти я правят ще си под упойка и няма да те боли, няма да усещаш нищо, нз дали ще си будна, зависи от вида на упойката. А след това леко ще те боли, но това е нормално, защото е рана, но предполагам ще ти дават хапчета, за да ти намалят болката. Не се притеснявай и не се страхувай, защото по-добре да те оперират, защото апандесита е опасен.

batkodoki
12-15-2009, 22:03
Здравейте,аз съм на 11 и имам апандисит.Разбрах го днес.Когато отидох но лекар той ми каза да се съблека.Разбира се имаше в предвид да си вдигна блузата.Но когато я вдигнах не разбрах че е имал в предвид да сваля и панталона 0.о ...Разбира се аз съм още малка и не съм "обезкосмена" отдолу!Той започна да си сваля ръцете все по-надолу и по-надолу :shock: :shock: :shock: Беше ужасно.Какво да правя ако отново отида при него?Аи още нещо ако на някой който пише тук са му правили операция от мисля че беше "хроничен апандисит(да не се знае дали имом или не доколкото разбрах) боли ли операциата?Защото адски много ме е страх! :smt085 :smt085 :smt085

аман от глупости и простотии! - факта, че не си епилирана не вменява вина по никакъв начин на деж д-р, и е проблем единствено в ТВОЕТО СЪЗНАНИЕ

EarthShaker
12-16-2009, 06:51
Май и на теб не ти е много ясно.. Всички имаме апендикси, а апендицит си има тя.. :)

hottie
12-16-2009, 07:07
Нормално е да те опипа в долната част, особено при хроничен апендисит, тъй като е по-трудно да се разбере дали става дума точно за това. Когато ме оперираха и аз си смъквах панталоните. А на операционната ще легнеш гола и ще се събудиш гола(с някакво парцалче отгоре). Така че е нормално.

Biskfitka
12-16-2009, 10:37
Хмм...авторке май ти си перверзната за да го приемеш така....;д
Нали трябва да те прегледа и много важно,че не си обезкосмена там.Дете си ,пък и доктора 100% не ти гледа това ;)

clever
12-16-2009, 11:48
Хмм...авторке май ти си перверзната за да го приемеш така....;д
yep :lol: :lol:

иначе за операцията не се притеснявай;но настоявай пълна упойка ;)

п.п.някай да не каже че съм много зле.. на някои хора са им правили с местна упойка операцията

даже се сетих да 1 случай където сбъркаха местната упойка на едно момиче с дустилирана вода... ама както и да е-некадърното си е некадърно :o

усешно лечение на авторката ;)

malkyanonim4e
12-16-2009, 12:48
Аз...Перверзна?Да може би.. :shock: :shock: Не че се сърдя или ми е някво такова ама той точна там ме гледаше и след това ме ощипа по задника и ми намигна :shock: :shock:

clever
12-16-2009, 13:18
след това ме ощипа по задника и ми намигна :shock: :shock:омг ти сериозно ли уе :lol: О.о

Abigoria
12-16-2009, 15:14
след това ме ощипа по задника и ми намигна :shock: :shock:омг ти сериозно ли уе :lol: О.о

Това сега си го измисли, за да се 'оправдае'... Човекът си върши работата, вероятно си има и жена, която да пощипва, надали си пада по 11 годишни пикли ;)

malkyanonim4e
12-16-2009, 16:18
след това ме ощипа по задника и ми намигна :shock: :shock:омг ти сериозно ли уе :lol: О.о

Това сега си го измисли, за да се 'оправдае'... Човекът си върши работата, вероятно си има и жена, която да пощипва, надали си пада по 11 годишни пикли ;)


Ем ако щеш вярвай...

п.п Разведен е..Приятел е на дядо ми...Оттам знам.

cherrygloss
12-16-2009, 17:55
Според мен темата си е ебавка.. особено това последното.Точно те е ощипал, намигнал ти е, оказва се , че е разведен и е приятел на дядо ти.Странно.Питай дядо си :razz:

Red_Hair
12-20-2009, 15:59
ах ти малко перверзно... :D тоз е гледал гинеталийте на далеч по-готини мацки,наистина ли си мислиш,че точно към тебе има някякви задни мисли :D

anonimeng
12-21-2009, 20:49
маи почна да си измислия ема така си е при децата на тая възраст :grin:

mgxpower
12-22-2009, 01:00
През ръцете му са минали хиляди хора - жени и мъже мислиш ли, че го интересува ти дали имаш косми или нямаш там долу той си върши работата същото е и с гинеколозите какво толкова се притеснявате човека се е нагледал на пу*ки..., че сигурно където и да погледне вижда само това

titinkaa
12-22-2009, 15:34
Аз...Перверзна?Да може би.. :shock: :shock: Не че се сърдя или ми е някво такова ама той точна там ме гледаше и след това ме ощипа по задника и ми намигна :shock: :shock:

олеле тука вече лъжеш и то яко...тоя доктор къде къде по яки мадами е гледал и барал,та с теб да се заиграе..... :razz: :lol: :D :razz: :lol: :D :razz: :lol: :D

Azgalor
12-22-2009, 16:37
През ръцете му са минали хиляди хора - жени и мъже мислиш ли, че го интересува ти дали имаш косми или нямаш там долу той си върши работата същото е и с гинеколозите какво толкова се притеснявате човека се е нагледал на пу*ки..., че сигурно където и да погледне вижда само това
Стига бре пич. Ти разби представите на момиченцето съвсем.
Па на мен ми е чудно как така пък сама си отишла при доктора, родителите ти каде са?

Kitoka
12-22-2009, 17:28
Айде, извинете ме тези, които казаха "Тоя къде, къде по-яки мацки е гледал"- педофилята е факт! (не сте били там незнаете, има възможност да е така, ама като гледам, как си продължи темата... ощипа ме...разведен...дядо ми... По-скоро не!!!)

aleXXL
12-24-2009, 15:09
Айде, извинете ме тези, които казаха "Тоя къде, къде по-яки мацки е гледал"- педофилята е факт! (не сте били там незнаете, има възможност да е така, ама като гледам, как си продължи темата... ощипа ме...разведен...дядо ми... По-скоро не!!!)

Ама моля ти се... :D Той е приятел на дядо и!!...Честно казано и на мен не ми се вярва много за това че те е ощипал ама както и да е...На педофилията е верно факт..А и половината от докторите са педофили...Имам една фр коята мисля че я беше изнасилил доктор... :?

desipetkova
12-25-2009, 19:08
Ами какво да ти кажа..?? Не знам дали наистина това за ощипването и намигането е вярно и не искам да определям точно какво се е случило, но ще си кажа мнението все пак. Значи според мене ако лекарят ти е намигнал и другите глупости там, то го е направил, за да те успокои и да ти каже, че не е толкова страшно, а що се отнася за педофилията и начинът на преглеждане точно преди 6 месеца и мен ме оперираха от апендисит и и аз много се притеснявах и си мислех точно същите работи за лекаря който ме преглеждаше. После си обясних поведението си с това, че явно от толкова притеснение съм започнала да си мисля пълни простотии (като теб). Ноо не искам да ти казвам че си въобразяваш. Това, че при мен е било така не означава, че и при теб е същото, но ина4е що се отнася до операцията-няма да те лъжа както мен ме лъгаха, че не боли. Боли си, но се търпи. Ааа, щях да забравя. Ако те оперират (пу-пу) на операионната маса ще трябва и да те обръснат, да не си помислиш, че това е поредната перверзия. Не, просто така операцията ще протече по-лесно. Айде успех!

TykaSePisheNick
12-27-2009, 15:26
Ще трябва да се притесняваш, ако като се събудиш на операционната маса от пу*ката ти тече кръв и сперма.. хД

cherrygloss
12-27-2009, 16:47
Ще трябва да се притесняваш, ако като се събудиш на операционната маса от пу*ката ти тече кръв и сперма.. хД
Ей че простаци! То че темата е ебавка добре ама чак пък толкова :( :-o

OneGirl
12-27-2009, 20:34
Аз...Перверзна?Да може би.. :shock: :shock: Не че се сърдя или ми е някво такова ама той точна там ме гледаше и след това ме ощипа по задника и ми намигна :shock: :shock:
Ай стига си лъгала :D .
Ако е истина в такъв случай се пази от дядо ти и извратения му приятел :shock: .

ledenakrasota
12-27-2009, 20:37
Следващия път като ходиш при Чичо Доктор му занеси едно списание Playboy :lol: Няма дори да те погледне :-P

Pwnmaster
12-27-2009, 22:23
Doctor choice fail!

Luciernaga
12-28-2009, 04:53
Егати тъпата тема.

ElinoOor
12-28-2009, 11:57
Гледай бре.. децата по-извратени от дядковците.. 8-)
Нищо не ти е направил човека,голямо въображение имаш.