PDA

View Full Version : горещи ножици



anonim4e2
12-15-2009, 18:49
опитах да намеря такава тема,ама не открих,или не съм търсила както трябва.искам да попитам за горещите ножици-знам за тях и какъв би трябвало да е ефекта от тях,но да попитам някой,който е направил повече от 2-3 процедури дали наистина има ефект?и освен това за тези,които живеят в чужбина,и по-специално-германия,със сигурност и тук има такива,но какви са цените? мерси мерси мерсииии :-) :-) :-) :-) :-) :) :oops:

lovey0u
12-15-2009, 19:04
можеше малко да обясниш какво е това "горещи ножици" и тогава да питаш, защото може би има хора като мен които не го знаят :D

blondeVIP
12-15-2009, 19:10
Ами честно казано и аз не знам какво точно представлява но ме привлече това, че спирало или поне намалявало съфтежа след няколко процедури и т.н., но така и не разбрах къде в софия има студио което да не ме одере с 100 лв. и се отказах да търся :d но иначе ако някой намери информация ще съм особенно благодарна :)

anonim4e2
12-15-2009, 19:21
ами след 2-3 процедури би трябвало да се отстрани ефекта от късане на косата и цъфтеж.след 4-5 такива подстрижки обемът на косата се увеличава с 2 пъти,в резултат на такова третиране на косата тя се превръща в една и съща дебелина на косъма от корена до върха.ако се прави редовно косата спира да пада,става по-силна и косъмът по-дебел.ускорявал се и растежа...това е общо взето...

DevilWish
12-15-2009, 19:45
Хм аз съм в Белгия (близо до Германия) и често си потдържам косата, но никога не съм чувала за тази процедура.
Изглежда ми интересно, сигурно е скъпо, но си заслужава.
Скоро ходих при фризьор и вече следващият път като отида ще питам един път, защото искам повече информация.
Аз нямам проблем с цъфтежа, но проблема ми е, че косъма се къса от пресите.И за това ли помага?

stelit0
12-15-2009, 19:55
хора не си давайте парите за това няма никакав ефект .Не е скъпо мисля че беше към 10лв. а вие ми говорите 100лв. луди ли сте бе тва е обикновенна ноцица в контакта се включва и се подстригва косата нищо по-различно.тва е голяма грешка да се стригнеш тъй!!! :?

heiress
12-15-2009, 21:45
Защо да е голяма грешка?