PDA

View Full Version : Ако си останем приятели..дори след връзка?



DARK_TeMplaR
12-15-2009, 19:31
Здравейте.. искам да ви попитам какво мислите по въпроса ...ако си бил с някой да речем 6-7 месеца ии сте били щастливи с човека до вас...но идва момент , в който се разделите иии решите да сте приятели след това въпреки ,че аз все още я обичам!!!Мисли те ли ,че е възможно ако си останеш приятел с този човек ииии да излизате и да се виждате ... кино ,кафенце да си прекарвате добре ... дали ако мине малко време .... според вас дали ще има шанс да се съберем отново за втори шанс?Това би ли помогнало ?Дали ще имаме шанс отново да се върне пламъка от любовта ни ?

iveetyy
12-15-2009, 19:35
Не знам бъдещето , но мисля , че може и да се възвърнат чувствата .. и да пламне отново пламъка .. обаче тва не става насила .. никой не може да ти каже 100 процентово .. ((;

sunshinepp
12-15-2009, 19:41
според мене .. ако много сте се обичали поне от твоя страна това приятелство ще е трудно..и ДА! Мисля че може след време да се върне пламъчето.. :-)

bebkata
12-15-2009, 19:54
според мене .. ако много сте се обичали поне от твоя страна това приятелство ще е трудно..и ДА! Мисля че може след време да се върне пламъчето.. :-)

+1 .. А пък ако пламъчето от твоя страна пламне , а от неговото няма и следа ще се чувстваш доста кофти според мен ..

Assshley
12-15-2009, 20:00
Ако сте се обичали и сте се разделили най-трудното нещо ще е да сте приятели след това .. даже в някои случеи е невъзможно без да се случи нещо .. имам предвид да се върне всичко .

kypo
12-15-2009, 20:02
абсолютно невъзможно, опитах, защото обичах това момиче и като човек, но стана така че само я намразих и даже не искам да я виждам.
боли просто

иначе дали може д апламне нещо - мисля че може, н оза целта трябва да сте разделени без никаква връзка доста време, години и чак после като се видите тогава ще си проличи

sunshinepp
12-15-2009, 20:06
абсолютно невъзможно, опитах, защото обичах това момиче и като човек, но стана така че само я намразих и даже не искам да я виждам.

боли просто

иначе дали може д апламне нещо - мисля че може, н оза целта трябва да сте разделени без никаква връзка доста време, години и чак после като се видите тогава ще си проличи


да! най-вече, че боли много..

DARK_TeMplaR
12-15-2009, 20:11
определено ме боли адски мн !! но ми липсва и немога без да я видя :?

sunshinepp
12-15-2009, 20:14
определено ме боли адски мн !! но ми липсва и немога без да я видя :?

познато.. но ако искаш да страдаш.. давай бъди до нея прави се на приятел :) рано или късно и ти ще паднеш..няма да издържиш дълго и най-много да се изпокарате брутално :) мое мнение :)

BlueFace
12-15-2009, 20:25
Трудно е когато пще имаш чувства към някого да си само приятел ,но без да се положат усиля няма да се получи.След време чувствата ще избледнеят и може би ще срещнеш нова любов и тогава наистина ще сте само приятели :)

BlueFace
12-15-2009, 20:26
определено ме боли адски мн !! но ми липсва и немога без да я видя :?

познато.. но ако искаш да страдаш.. давай бъди до нея прави се на приятел :) рано или късно и ти ще паднеш..няма да издържиш дълго и най-много да се изпокарате брутално :) мое мнение :)

Има много вярно в това ама не винаги става така ;)

doomkillerr
12-15-2009, 20:27
абсолютно невъзможно, опитах, защото обичах това момиче и като човек, но стана така че само я намразих и даже не искам да я виждам.
боли просто

Точно така е! Много е трудно да останете добри приятели с човека, който все още много обичаш - да не кажа, че е невъзможно (поне при мен така станаха нещата). Болката става непоносима с времето и в един момент си даваш сметка, че по-добре изобщо да не виждаш определения човек, от колкото да си с него доста честичко (по приятелски). :?

Все пак всичко е възможно, но по-добре остави съдбата да определи това...

П.С. - Днес един приятел, като на шега ме попита: "Вярваш ли в любовта", а аз отговорих "и аз не знам в какво вярвам..." 8)

Linns
12-15-2009, 20:45
Няма такова нещо като приятелство след връзката ..

DARK_TeMplaR
12-15-2009, 20:58
Там е работата ,че няколко дни бях мн зле ... бях в болница претърпях операция и то свързана със сърцето! и бях няколко дни в болницата и се сетих за всичките си прятели но тя ми липсваше най-мн!! и само тя ми беше в главата и само за нея мислех! и в такива моменти човек осъзнава мн неща ! ии осъзнах , че ми липсва , че я обичам и че искам да съм с нея и искам да я гушна, да я погаля , да я целуна иии ... нз как би било добре;(

MiMcHeToOo
12-15-2009, 21:26
Ако единия изпитва нещо няма как да се получи според мен.

t0d1t0
12-15-2009, 22:01
:(

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-15-2009, 22:58
Доста трудно и кофти положение,но определено по-добре близо отколкото така далеч...нищо не рискуваш ако опиташ отново да запалиш пламъка на любовта...Успех!

sunshinepp
12-16-2009, 10:41
определено ме боли адски мн !! но ми липсва и немога без да я видя :?

познато.. но ако искаш да страдаш.. давай бъди до нея прави се на приятел :) рано или късно и ти ще паднеш..няма да издържиш дълго и най-много да се изпокарате брутално :) мое мнение :)

Има много вярно в това ама не винаги става така ;)

ее ок.. just казвам.. :-)

Hilary_
12-16-2009, 15:59
Не не мисля, че е възможно .. :?

miss_asi
12-16-2009, 16:53
Такова нещо е невъзможно!!!Все единият ще страда,че има само приятелство ... :?

lipstik
12-16-2009, 17:23
Ако сте се харесвали истински,да.

pebals
12-16-2009, 17:55
Зависи каква е била причината да се раздели..но ако някой изпитва все още някакви чувства към другия ще е някак си неловко да сте приятели :(

kukli4kata001
12-16-2009, 18:26
да ти кажа според мен:
значи след една връзка, в която вие НАИСТИНА сте се обичали после е невъзможно да останете просто приятели без от едната страна да има някакви чувства. НЕВЪЗМОЖНО. можеш да казваш, че всичко е свършило,ама не е. вътре в себе си имаш надежда и тайно още обичаш. а вече ако е нямало истински чувства и връзката е била за кратко оставате приятели, защото никога нищо не сте имали. опитали сте, не е станало и си продължавате по старо му.

Nepovtorima_93
12-16-2009, 19:22
ами..при мен примерно е същото положение..разделихме се за да може да набляга повече на ученето.( сега е 12 клас , матури ,изпити и т.н) .Останахме си само приятели , като си обещахме че всичко все някога може да се върне..след месеци де ... според вас..дали има няккава възможност?

MagnetiC
12-16-2009, 19:34
ами..при мен примерно е същото положение..разделихме се за да може да набляга повече на ученето.( сега е 12 клас , матури ,изпити и т.н) .Останахме си само приятели , като си обещахме че всичко все някога може да се върне..след месеци де ... според вас..дали има няккава възможност?
дам, предполагам, че има, но не мисля, че това е най-основателната причина да скъсате - и аз имах матури и кандидатствах, но не скъсах с приятеля си..

Колкото до автора, мисля, че е най-добре да й кажеш какво си осъзнал.. ако има нещо от нейна страна пак ще се съберете, ако няма - няма... мисля, че приятелството след раздяла рядко поражда отново любов.. и според мен е по-добре разстоянието - да не се чувате, виждате и пр.. така след време като се видите ако все още го има пламъчето.. може да опитате отново.. но най - добре говори с нея..

DARK_TeMplaR
12-16-2009, 20:35
Ами ни сме говорили мн пъти иии тя ми каза ,че в момента не усещала това което е усещала преди :? иии да си дадем време и че има шанс да се съберем отново но малко да се разделим и ми каза че пламъчето го има няма как но просто и трябвало време :? а аз имам болно сърце и я обичам толкова мн въпреки това ! и то бие в момента само за ния !! а тя не го осъзнава !! :? в болницата толкова исках да я видя да я гушна :neutral: да я целуна да я погаля ... да усетя топлина !!! ааа тя иска да сме разделени !!!

FiRe_LaDy
12-16-2009, 20:47
според мене .. ако много сте се обичали поне от твоя страна това приятелство ще е трудно..и ДА! Мисля че може след време да се върне пламъчето.. :-)

+1 .. А пък ако пламъчето от твоя страна пламне , а от неговото няма и следа ще се чувстваш доста кофти според мен ..

+1! Сега се налага да излизам от време на време с един бивш понеже неговия най-добър приятел и моята най-добра приятелка са заедно ... и да ти кажа много е кофти за мен.Той още има чувства и си личи,че ме иска,ама от моя страна не е така и е кофти,че так става.АКо не е сигурно,че може отново да сте заедно ... по-добре останете приятели,но не и такива,че всеки ден да сте заедно.Ако е писано отново да се съберете - ще стане така или иначе.Успех :-)

st0rmer
12-16-2009, 22:52
Значи да си кажа и аз моето мнение след дълъг опит с тези неща. Да ти кажа честно, никой не знае може или не може да се върне всичко в твоята половинка. Случвали са ми се и двата случая. Първият е, ходих с едно момиче близо 5-6 месеца, не мога да кажа дали е било обич или силна привързаност, но определено в началото не се получи това с приятелството. Та с нея се разделихме малко преди лятото. След това аз заминах на море и така нататък, общо взето не се бяхме виждали близо 3 месеца. След това когато започна учебната година не си говорехме доста време, от порядъка на 2-3 месеца и в един момент отново започнахме да общуваме. Като за начало много общи приказки (примерно за училище, как е, що е и т.н.). И в един момент(сега) сме страшно близки приятели и си споделяме почти всичко (духовно изливане, ако мога така да го нарека), като се има в предвид, че в началото преди да тръгнем бяхме като брат и сестра(приятели) и след това стана туй с любовта. Та сега втория ми случай. С бившата ми приятелка, с която се разделихме на скоро бяхме заедно близо година и половина(с точност 1 година и 3-4 месеца) и сега сме в ужасни отношения. Блокирани в скайпове, майпове и въобще не общуваме по никакъв начин. Опитахме да сме приятели, но не се получи, може би, защото не сме се преживяли все още (което е нормално след толкова дълга връзка). Отначалото приятелството вървеше горе-долу добре (2 седмици максимум) и в един момент започнаха едни дърпаници.. караници.. ревности, общо взето знаете за какво говоря. Та мнението ми е относно това с приятелството след любовта, че всичко това е една огромна дилема, дали да бъда егоист(да не се самонаранявам като опитам и да продължа напред като пак ще съм наранен) или да опитам, което след време когато тя осъзнае какво е загубила, защото и това го има като варянт и да иска да се върне като се почувства самотна и да съм отново щастлив. Да ти кажа честно, не опитвай за сега нищо, виж дали тя сама ще осъзнае малко трезво нещата(защото след като сте се разделили явно е имало доста голяма причина и е наранена) и ще те потърси. Не знам, това е моето лично мнение по въпроса, всичко си зависи единствено от теб. Послушай сърцето си, ако мислиш, че си силен и можеш да се бориш с всичко за нея опитай, ако мислиш, че няма да можеш и само ще се самонараниш, бъди егоист. Поздрави от мен и късмет с момичетата. И не забравяй, че идва Коледа, всичко се случва! :)

MagnetiC
12-17-2009, 04:52
Ами ни сме говорили мн пъти иии тя ми каза ,че в момента не усещала това което е усещала преди :? иии да си дадем време и че има шанс да се съберем отново но малко да се разделим и ми каза че пламъчето го има няма как но просто и трябвало време :? а аз имам болно сърце и я обичам толкова мн въпреки това ! и то бие в момента само за ния !! а тя не го осъзнава !! :? в болницата толкова исках да я видя да я гушна :neutral: да я целуна да я погаля ... да усетя топлина !!! ааа тя иска да сме разделени !!!
Виж сега, след като иска време недей да й се пречкаш... и да искаш да сте приятели.. знам, че е трудно, но трябва да я оставиш.. а ако знае, че си бил в болница и не е дошла да те види... то тогава изобщо не я търси, защото нищо няма да се получи...
когато човек държи на някой и го има пламъчето.. ако този някой е в болница би следвало да иде да го види...

Tempest
12-17-2009, 08:00
Здравейте.. искам да ви попитам какво мислите по въпроса ...ако си бил с някой да речем 6-7 месеца ии сте били щастливи с човека до вас...но идва момент , в който се разделите иии решите да сте приятели след това въпреки ,че аз все още я обичам!!!Мисли те ли ,че е възможно ако си останеш приятел с този човек ииии да излизате и да се виждате ... кино ,кафенце да си прекарвате добре ... дали ако мине малко време .... според вас дали ще има шанс да се съберем отново за втори шанс?Това би ли помогнало ?Дали ще имаме шанс отново да се върне пламъка от любовта ни ?

мм... едва ли, ноо надеждата умира последна, нали знаеш ;) бъдете си приятели, лошо няма.. но не се учудвай ако си хване някой