PDA

View Full Version : Който твурди че футболистите са тъпи и прости е комплексар



bebo111
12-16-2009, 07:50
Защо някои хора си мислят че футболистите са тъпи прости и.т.н Аз лично тренирам футбол в школата на ЦСКА 94 набор съм и мога да кажа че това е пълна заблуда!!! Не знам явно има бедни душици които завиждат и са комплексирани и единствения начин да се успокоят е да кажат че футболистите са били прости и тъпи.

Myrth
12-16-2009, 15:07
Ами това което се вижда, особено сред по-малките, е точно обратното. Не знам на какво се дължи. Нищо против футболистите, по-скоро против така наречените ''футболистчета''. Надявам се ме разбираш за какво говоря :)

Bimmer
12-16-2009, 17:24
Eми мой то освен за футболистите, мнението на масите е, че и спортистите като цяло са глупави... Еми докажи противното за да ти е мирно на душата или просто стой над тези неща :)

lubomirky
12-16-2009, 17:36
ти се имаш за умен, така ли?

iLovePussyJuice
12-17-2009, 08:58
Този явно е интелектуалецът в групичката, защото може сам да си върже връзките и менюто на Нокията му е на английски. Какво като е неграмотен?АХахаххах :D:D

WrongLife
12-17-2009, 10:26
НИЕ НЕ твУрдим, а трЪрдим

realantisocial
12-17-2009, 11:54
Футболистите са много интелигентни пичове. Особено набор 94 от ЦСКА. Аз познавам трима, които са надскочили възможностите си и вече учат висше последна година. За разлика от батковците си, които учат в БУЗЕМА, специално този набор и създателя на темата за специалност "Физика на твърдото тяло". Нищо не ви говори нали ?

:lol: