PDA

View Full Version : Спешно ми трябва сценарии за колено( да е забавен и смешен)



djessy
12-16-2009, 16:13
Имам мн спешна нужда от сценарии за Коледно тържество до 18.12.2009 год.
Изискванията са : да е забавен,смешен и с базици както нели и борис от щоуто на слави представяха кандидатите за попфолк звезда
Много ще съм ви благодарна
Ако имам правописни грешки и пунктуационни се извинявам :)

xs
12-16-2009, 16:23
колко плащаш на ред ??

аз да няма да седна да ти пиша тука глупостите без пари, ти да си чишиш гъза и да обереш аплодисментите за перфектно изпълнената работа ??

мърда.

realantisocial
12-16-2009, 16:52
Кога ще се научите да си вършите сами работата ?!? Никой не е длъжен да ви върши задачите.

djessy
12-16-2009, 17:33
просто исках помощ ама както искаш не те карам насила :-D

Sissy90
12-16-2009, 20:08
Всъщност, не искаш помощ, а готов сценарий. Другарите по-горе го казват малко грубо, но това е твоя задача (предполагам, че е твоя, щом питаш) и е желателно ти да си я свършиш. Сценарий за такова нещо се пише доста време, за да е качествен - за едно изпращане на абитуриенти преди две години превихме сценария поне два месеца предварително и ни отне доста часове работа и четене на други сценарии. Не вярвам, че някой, който е положил толкова труд, ще си подари сценария ей-така на някого.

djessy
12-16-2009, 23:53
ем както виждате на мен ми го дадоха днес за 2 дена да го измисла а аз досега не съм измисляла или поне ако може да ми нахвърлите нещо пък аз ще го мисля :)