PDA

View Full Version : Проблем с педофили



MissHouse
12-16-2009, 15:36
зна4и не знам то4но как да категоризирам проблема си затова ще го дам по същество. Зна4и с една приятелка сме седнали на пейка в на4алото парка (който е доста голям, хълмист и пълен с дървета ) и си говорим на тема '' педофили '' и наоколо (по изненада) нямаше жива душа . Та пред нашата пейка имаше нещу като дълбока вдлъбнатина и от нея изко4и един мъж на 3 метра от нас и в момента в които казвам ''ставай'' на Дес (въпросната приятелка ) и тои си извади мъжествнността от гащите и естествено побягнахме , той тръгна след нас с думите '' опитаите си моми4ета '' и '' ах мале кви задници '' . ве4е за 4 ти път се натъквам на такива ''ли4ности'' и искам савет за самоодбрана (не съм особенно мощна за 38 си килограма ) благодаря предварително . :)

Pwnmaster
12-16-2009, 15:41
http://4gifs.com/gallery/d/43663-1/DogLegHumpPedoBear.gif
Това ли ти е била реакцията?

Unendlich
12-16-2009, 15:44
Те такива изроди са за трепане по принцип, ти няма какво да направиш ..


Моят съвет : Недей да ходиш на места, които както ти каза (няма жива душа) . Отидете с приятелката си на по-оживено място, защото там шансът някой да ви закача е минимален. А относно самоотбрана - с тези 38кг не знам просто, ако удариш някой със сигурност няма да усети, най-хубаво избягвай усамотени места, където може да срещнеш такива изроди. Т'ва е, то такава сган просто е навсякъде.. :?

Jus7DreamBoy
12-16-2009, 18:13
Taser Gun? по добре Desert Deagle :oops:

Abigoria
12-16-2009, 19:05
Pepper spray. По 5 лева са. :)

haritov
12-16-2009, 19:17
ами пишете жалба в полицията с искане да има постоянен патрул там

хубаво ще ако се разпишат повече хора

plmn
12-16-2009, 19:19
зна4и не знам то4но как да категоризирам проблема си затова ще го дам по същество. Зна4и с една притялка сме седманли на пейика в на4алото парка (който е доста голям, хълмист и пълен с дървета ) и си говорим на тема '' педофили '' и наоколо (по изненада) нямаше жива душа . Та пред нашата пеика имаше нещу като дълбока вдлъбнатина и от нея изко4и един мъж и в момента в които казвам ''ставай'' на Дес (въпросната приятелка ) и тои си извади мъжествнноста от гащите и естествено побягнахме , тои тръгна след нас с думите '' опитаите си моми4ета '' и '' ах мале кви задници '' . ве4е за 4 ти път се натъквам на такива ''ли4ности'' и искам савет за самоодбрана (не съм особенно мощна за 38 си килограма ) блгодаря предварително . :)

ексхибиционист му се вика, не педофил

kalashnik
12-16-2009, 20:37
Започни да тренираш самбо, ако полицията те сбара с някакъв спрей или нещо от тоя род и си непълнолетна ще си имаш проблеми. Освен това спрейчето може да го забравиш вкъщи или да свъши, а самбото не можеш да забравиш.

Park
12-16-2009, 23:00
Започни да тренираш самбо, ако полицията те сбара с някакъв спрей или нещо от тоя род и си непълнолетна ще си имаш проблеми. Освен това спрейчето може да го забравиш вкъщи или да свъши, а самбото не можеш да забравиш.

Ти виждаш ли се какво пишеш ?

Ако полицията те хване със лют спрей да ти направят проблем ? не ме карай да се смея ! даже могат да те похвалят че имаш мерки ..

КЪМ АВТОРКАТА : И аз щях да предложа лют спрей .. виж вече ако имаш нож ще имаш проблеми =] и поне още един ако има лют спрей ще е по-добре ..

kalashnik е прав че може да го забравиш, това е твой проблем !
а ако свърши - си взимаш нов .. но за да свърши значи трябва да влезе в употреба !

Виж съвета за полицията, едва ли ще сложат постоянен патрул, но ще проверят ..

Също така съвета да не ходиш сама или ако сте две момичета на безлюдни места .. ако сте поне 5-6 човека и с вас има момчета .. ще е по-добре ..

kalashnik - тя докато научи самбо ..

Nakadah
12-17-2009, 03:52
зна4и не знам то4но как да категоризирам проблема си затова ще го дам по същество. Зна4и с една притялка сме седманли на пейика в на4алото на парка (който е доста голям, хълмист и пълен с дървета ) и си говорим на тема '' педофили '' и наоколо (по изненада) нямаше жива душа . Та пред нашата пеика имаше нещу като дълбока вдлъбнатина и от нея изко4и един мъж и в момента в които казвам ''ставай'' на Дес (въпросната приятелка ) и тои си извади мъжествнноста от гащите и естествено побягнахме , тои тръгна след нас с думите '' опитаите си моми4ета '' и '' ах мале кви задници '' . ве4е за 4 ти път се натъквам на такива ''ли4ности'' и искам савет за самоодбрана (не съм особенно мощна за 38 си килограма ) блгодаря предварително . :)

баце аз мое съм неграмотен (имам си причина) но ти направо ме минаваш...
ето това е България....

ПТ: баце купи си лютив спрей и си го носи в чантичката
за кво са ти уроци и глупости
просто пръскаш и бягаш...
ай къв е тоя парк дето сте били бе :-o

kalashnik
12-17-2009, 08:05
Започни да тренираш самбо, ако полицията те сбара с някакъв спрей или нещо от тоя род и си непълнолетна ще си имаш проблеми. Освен това спрейчето може да го забравиш вкъщи или да свъши, а самбото не можеш да забравиш.

Ти виждаш ли се какво пишеш ?

Ако полицията те хване със лют спрей да ти направят проблем ? не ме карай да се смея ! даже могат да те похвалят че имаш мерки ..

КЪМ АВТОРКАТА : И аз щях да предложа лют спрей .. виж вече ако имаш нож ще имаш проблеми =] и поне още един ако има лют спрей ще е по-добре ..

kalashnik е прав че може да го забравиш, това е твой проблем !
а ако свърши - си взимаш нов .. но за да свърши значи трябва да влезе в употреба !

Виж съвета за полицията, едва ли ще сложат постоянен патрул, но ще проверят ..

Също така съвета да не ходиш сама или ако сте две момичета на безлюдни места .. ако сте поне 5-6 човека и с вас има момчета .. ще е по-добре ..

kalashnik - тя докато научи самбо ..
Основните техники в самбото се учат буквално за 5 тренировки.

А лютият спрей сори, но го обърках със спрейовете за самозащита с нернопаралитичен газ от рода на НАTO и другите подобни.

MissHouse
12-17-2009, 16:05
http://4gifs.com/gallery/d/43663-1/DogLegHumpPedoBear.gif
Това ли ти е била реакцията?

о да абсолютно ... :smt104 :smt104 :smt104 :?

cookie_master
12-17-2009, 16:46
:?

shokoladovakaramelka
12-17-2009, 18:51
ами като цяло недей да ходиш на такива усамотени места ама ако ходиш добре е да имаш мини парфюмче под рака а ако нямаш един удар там където не трябва и ще го укротиш малкo :grin:

Kajo
12-20-2009, 18:54
http://4gifs.com/gallery/d/43663-1/DogLegHumpPedoBear.gif
Това ли ти е била реакцията?






:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SuNsHiNe6
12-29-2009, 20:15
:shock: .. Еми не знам,може би излизай с по-голяма компания ама за 4-ти път да ти се случва,просто нямам думи :x

sanyflower7
12-30-2009, 10:33
Слу4ило ти се е веднъж OK втори път добре и като знаеш за това пак продължаваш да ходиш там :shock: :? ми трябвало е да спреш като видиш 4е е съмнително не би трябвало пак да ходиш :)

meganet
12-30-2009, 14:52
Ми като за начало не си говерете за педофили и има разни тренирофки по бойни изкуства трябва да се по интресуваш Муаи Тай и некви подобни.

sanyflower7
12-30-2009, 14:57
Ми като за начало не си говерете за педофили и има разни тренирофки по бойни изкуства трябва да се по интресуваш Муаи Тай и некви подобни.
+1

Luscious_Heart
12-30-2009, 15:38
Започни да тренираш самбо, ако полицията те сбара с някакъв спрей или нещо от тоя род и си непълнолетна ще си имаш проблеми. Освен това спрейчето може да го забравиш вкъщи или да свъши, а самбото не можеш да забравиш.

Ти виждаш ли се какво пишеш ?

Ако полицията те хване със лют спрей да ти направят проблем ? не ме карай да се смея ! даже могат да те похвалят че имаш мерки ..

КЪМ АВТОРКАТА : И аз щях да предложа лют спрей .. виж вече ако имаш нож ще имаш проблеми =] и поне още един ако има лют спрей ще е по-добре ..

kalashnik е прав че може да го забравиш, това е твой проблем !
а ако свърши - си взимаш нов .. но за да свърши значи трябва да влезе в употреба !

Виж съвета за полицията, едва ли ще сложат постоянен патрул, но ще проверят ..

Също така съвета да не ходиш сама или ако сте две момичета на безлюдни места .. ако сте поне 5-6 човека и с вас има момчета .. ще е по-добре ..

kalashnik - тя докато научи самбо ..

Калашник, аз много уважам бойните изкуства, това как тренират физиката, духа и философията на човека.
Но когато тоя срещу теб е твърдо решен да атакува, ще има оръжие (най-малкото напоена салфетка, пистолет, нож, етс.).
А за да ти свърши спрейчето, трябва евентуално да го ползваш, нали? Логично е, че човек, който е бил застрашен веднъж и е изхабил спрея си в самозащита, от страх би се заредил с няколко такива, нали?

MissHouse
01-03-2010, 15:56
Слу4ило ти се е веднъж OK втори път добре и като знаеш за това пак продължаваш да ходиш там :shock: :? ми трябвало е да спреш като видиш 4е е съмнително не би трябвало пак да ходиш :)

4ти но всеки път на различни места :-| иначе щом ми се е случило веднъж много ясно че няма да утида отново :smt120

sanyflower7
01-03-2010, 15:59
Слу4ило ти се е веднъж OK втори път добре и като знаеш за това пак продължаваш да ходиш там :shock: :? ми трябвало е да спреш като видиш 4е е съмнително не би трябвало пак да ходиш :)

4ти но всеки път на различни места :-| иначе щом ми се е случило веднъж много ясно че няма да утида отново :smt120
Моя грешка
егати късмета не го пожелавам на никои дори на наи-големият си враг :)

Lollipop88
01-04-2010, 14:02
виж вече ако имаш нож ще имаш проблеми

Аз не излизам никъде без Швейцарското си ножче. :)

А сега за момичето преследвано от педофили. Ми мила, ако ти не им се буташ в ръцете (т.с. да ходиш на места където би могла да попаднеш на такива лоши чичковци) няма какво лошо да ти се случи. А ако случааайно попаднеш късно през нощта в задънена улица и се натъкнеш на такъв единственото, което можеш да направиш е или да бягаш или да си носиш такова спрейче, вече споменатото по-горе.

А, и.. преди всичко си прегледай учебничето по български език. :)

Co0kieGirl
01-04-2010, 14:37
Е много кофти..секви' болни мозъци.Лютивия спрей иначе е 8лв,не е лошо така за всеки случай..

nefchi_bs
01-04-2010, 18:58
Ми хората си имат нужди..До парка до даскало колко чикибойци има .. То е точно до лудницата,не знам дали са луди.но наистина е много гадно .

Smiler
01-05-2010, 03:44
и тои си извади мъжествнността от гащите и естествено побягнахме , той тръгна след нас с думите '' опитаите си моми4ета '' и '' ах мале кви задници ''
:shock:


:razz: