PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата, които са пили Escapelle



dreaml1nd_
12-16-2009, 16:48
Здравейте всички,
Знаете баналната история ... презервативът се скъса и всичко изтече в мен ... панирах се и без да мисля до 20 мин. вече бях в аптеката и 10 минути по - късно изпих спешното хапче ... Знам, че мнението на повечето хора е негативно за него, но когато изпаднеш в паника се сещаш само за това...Попринцип имам много нередовен цикъл, но така или иначе вече ми закъснява доста ... връщане назад няма, ако е станала белята ще си понасям последствията... но искам да попитам всички момичета, които са прибягвали до това хапченце дали има такива, на които им е закъсняло и все пак им е дошло? и ако има да кажат до колко дни е било това закъснение ... защото все пак се надявам, след като попринцип ми е доста нередовен и си идва когато иска, че може да съм се отървала ... ако ли не :( мнооооого съм прецакана ...

П.С. за тези, които винаги се интересуват от годините ... на почти 18 съм

t0d1t0
12-16-2009, 17:07
А ми ако си запозната с този медикамент ще знаеш,че това е хормонална бомба. При всеки организъм е различно. Изчакай малко и едва ли ще е станал гафа. :)

vailet
12-16-2009, 18:35
Спокойно и на мен ми е закъснъвало...И аз съм пила тези хапчета много се страхувах да не е да не ми подействат,но на следващият месец по средата ми дойде и тогава се успокоих...И при тебе ще е така спокойно :)

anichka12345678
12-16-2009, 19:29
Спокойно и на мен ми е закъснъвало...И аз съм пила тези хапчета много се страхувах да не е да не ми подействат,но на следващият месец по средата ми дойде и тогава се успокоих...И при тебе ще е така спокойно :)Аз го пих само веднаж и всичко си беше наред .бая удавна беше сигурно преди година ,дано и при теб всичко да е нормално.

psych0
12-16-2009, 19:30
не съм ги пилаи не знам :)
но за всеки случай си направи тест за да си сигурна

norge
12-16-2009, 20:16
Хормони - какво друго да ти кажа. От организма ти зависи дали ще закъснее или избърза. Аз съм пита два или три пъти и не съм имала проблем. Ако се съмняваш си вземи един ШуърЧек. А за нередовния цикъл - отиди на лекар. Аз бях в същото положение, докато не ми изписаха Ясмин. Сега съм като по часовник.

RAYNE666
12-16-2009, 20:20
Не трябва да се притесняваш, ще ти дойде :)

djuki
12-16-2009, 20:32
аз го пих и може би от притеснение ми закъсня със седмица , а моя е редовен . Ще дойде просто бъди спокойна !

Rebirthing
12-16-2009, 23:07
Не, не би трябвало да си бременна...
Само едно не ми стана ясно, защо по дяволите като се стигне до това "Бременна ли съм?" започвате да го наричате "белята, гафа" и че "ще си понесете последствията" все едно някой ще ви бие или ще ви затвори доживотно в затвора.Нито се карам, нито изнасям лекция за морала, започнала съм и аз на тази възраст, но с много ясната мисъл и изготвен план какво правя аджеба ако се стигне до забременяване, защото "ще си нося последствията" звучи повече като че ли това дете ще ти е някакво бреме, а не радост както по принцип трябва да е.

Dark_Angel_F
12-17-2009, 18:29
Аз съм го пила и при мен нямаше никакви проблеми , дойде ми точно , когато трябваше. Но при всеки е различно... имайки предвит ,че хапчетата за спешна контрацепция ти разбуркат на макс хормоните може да ти дойде и с дни да не спре , може да закъснее... Най - добре се консултирай с гинеколог или поне си направи тест за бременност .

dreaml1nd_
12-17-2009, 19:20
Не, не би трябвало да си бременна...
Само едно не ми стана ясно, защо по дяволите като се стигне до това "Бременна ли съм?" започвате да го наричате "белята, гафа" и че "ще си понесете последствията" все едно някой ще ви бие или ще ви затвори доживотно в затвора.Нито се карам, нито изнасям лекция за морала, започнала съм и аз на тази възраст, но с много ясната мисъл и изготвен план какво правя аджеба ако се стигне до забременяване, защото "ще си нося последствията" звучи повече като че ли това дете ще ти е някакво бреме, а не радост както по принцип трябва да е.


Ами даа права си ама аз мога за себе си да ти отговоря ... баща ми е гинеколог, всички в града ни го знаят и го водят за най-добрият... освен това е много строг и много ме пази от момчета...знае за приятеля ми, с когото сме от повече от година, но въпреки това се дразни и ако разбере, че нещо подобно ми се е случило ще реагира много остро, а не искам да предизвиквам проблеми в семейството си ... но както и да е :) днес реших да си правя тест и когато след 15 мин се престраших открих, че ми е дошло... беше изключително странно, комично се получи, но се зарадвах много ... майка ми предложи да започна противозачатъчни, за да не се притеснявам повече така и да ми идва редовно ... така че всичко е наред :) Иначе благодаря много за коментарите ви :-)

hamilcar
12-17-2009, 19:29
Не, не би трябвало да си бременна...
Само едно не ми стана ясно, защо по дяволите като се стигне до това "Бременна ли съм?" започвате да го наричате "белята, гафа" и че "ще си понесете последствията" все едно някой ще ви бие или ще ви затвори доживотно в затвора.Нито се карам, нито изнасям лекция за морала, започнала съм и аз на тази възраст, но с много ясната мисъл и изготвен план какво правя аджеба ако се стигне до забременяване, защото "ще си нося последствията" звучи повече като че ли това дете ще ти е някакво бреме, а не радост както по принцип трябва да е.


Ами даа права си ама аз мога за себе си да ти отговоря ... баща ми е гинеколог, всички в града ни го знаят и го водят за най-добрият... освен това е много строг и много ме пази от момчета...знае за приятеля ми, с когото сме от повече от година, но въпреки това се дразни и ако разбере, че нещо подобно ми се е случило ще реагира много остро, а не искам да предизвиквам проблеми в семейството си ... но както и да е :) днес реших да си правя тест и когато след 15 мин се престраших открих, че ми е дошло... беше изключително странно, комично се получи, но се зарадвах много ... майка ми предложи да започна противозачатъчни, за да не се притеснявам повече така и да ми идва редовно ... така че всичко е наред :) Иначе благодаря много за коментарите ви :-)

Считам темата за приключена.