PDA

View Full Version : Lettuce, давай го по-спокойно. ;)



JeepersCreepers
12-16-2009, 18:14
Марулчо, марулчоо...
Толкова си страшен, че вече ни отесня София от притеснения и ще вземем да емигрираме към Кения, да се крием в саваната от теб и хомодружинката.

Ебавал си, майтапил си се - грешните хора уцели и сега всички ти се смеят каква селска мишка си. Аре не осирай темата - сега ще ти направя специална за теб и отговаряй там, защото чакам новата серия от нискобюджетния ти филм с голям интерес. :-)

Мързи ме да се навеждам за тия ниски бавни топки които ми подаваш, пък и e уморително да слизам всеки път на твоето ниво.Грешните хора викаш съм уцелил? Та кви сте вие? Само това ми кажи. Вие сте едни нагли, кухи, насрани шопи, които само по форумите са силни. Дори и муха не можете да убиете в реалния живот. Вижда се че при всеки мой пост дори когато не е адресиран до теб и независимо за какво пиша - ти получаваш нервна криза съпроводена с пръскане на плюнки и фекалии. Що така бе? Толкова ли ти преча, че всеки път като си отворя устата и изпадаш в истерия като бит педал...


Здравей, Lettuce.

Виждам, че афектиран от всички тези словесни атаки си само и единствено ти. Акценираш колко 'глупави' и долни са останалите хора, но не акцентираш на себе си. Сякаш твоето 'АЗ' е заобиколено от псевдо-аморалните ти нападки към другите, а това не е никак хубаво. Дори не е мъжествено.

Афронтираш останалата част от обществото като визираш определен град и слагаш всички под един много лош общ знаменател.

Освен, че е грешно, е и глупав стратегически ход.

Предполагам знаеш колко е населението в София? Можеш да предположиш колко от хората тук във форума са от столицата, нали?

До тук сметката е добре. Ето, че идва момента в който ти бъркаш хода стратегически...

Думите ти "всички сте насрани шопи", могат да провокират човек, който няма нищо общо с твоите безсмислени вярвания, че си Батман.

Човек, който случайно може да се обиди, без дори да е писал в този форум...

Този човек може да реши да го сподели с друг човек, а верига като тази е много опасна...

След като акцентираш колко кухи и деградирали са останалите, ти трябва да си пример за тях.

С думи като 'насран' и 'бит педал' слизаш мноооооооооооого надолу по стълбичката на интелигентността, а това не е типичен пример за един умен човек.

Повече от 80% от тези, които те хранят са ботове, но има едни 20%, които са малко по - различни от останалите.

Дано си ме разбрал правилно. :)




Аз не съм малоумен, разбирам те правилно.Явно ти не можеш да разбереш мене.Когато някой се заяде с мене без нищо да съм му направил не мога да не му отвърна.Какво би направил ако някой се заяде с тебе без причина, обижда те на местожителство и прочие? Ще си замълчиш ли? Е аз не мога.Както не си мълча в реалния живот така и тука в един глупав форум не мога да си мълча.Вероятно егото ми не го позволява просто.Обидил съм само и единствено тях, не съм слагал всички софиянци под общ знаменател.Има шопи, има и софиянци.Шопа е надут софиянец, с фалшиво самочувствие, мислещ се за нещо повече от останалите, понеже живее в столицата.Нарочно ги наричам тази групичка тука дето си позволява да се заяжда с мене - шопи. Явно си ме разбрал погрешно.Аз съм на принципа - "каквото повикало такова се обадило". :)

Явно пак не си ме разбрал, но нищо, ще ти обясня.

Питаш ме какво бих направил аз, ако някой ме обижда? Ще му отговоря, но по мнооооого по - различен начин.

Не си длъжен да отговаряш на всички магарии. Отговори им по веднъж и бъди на ниво в тези няколко поста, защото начина ти на мислене противоречи с начина ти на изказване.

Тук голяма част от потребителите са от доста време в този форум и почти всеки, който клъвне на стръвта им, става за посмешище пред останалите 'стари кучета'.

Не си мисли, че сарказма и леката ирония са начини за афронт. Тук целта е много по - различна. Хората 'практикуват' така от доста дълго време.

ДА, отвратително е да се регистрираш в някакъв си форум, а реакцията на останалите да бъде съпроводена с обиди и псувни, но това е... Как да ти го обясня... Нещо като тест.

Понякога е тест, друг път е просто един от начините да станеш смешен пред останалите.

След като те са тук доста дълго време, са си изградили някаква 'репутация', а това ги праща далеч нагоре по стълбичката за респективното отношение на другите. Това е мним ранг, който се слага на заслужилите го.

Когато някой стоящ на по - горно стъпало, започне да слиза стълбичка по стълбичка, ти правиш същото като него, а това не е правилната реакция точно в такива моменти. Да предположим, че той е на стъпало 40, а ти си на стъпало 5, той прави 10 крачки надолу, ти също, а резултата е на лице.

Той е все още там горе, дори с няколко стъпала надолу, но ти си вън от стълбичката на респективното отношение и се получава много лоша ситуация.

Необходимо ли е да отговаряш, 'след като не можеш да си малчиш'?

Да. Отговор трябва да има, но не и отговори като твоите.

Можеш да подходиш доста по - културно спрямо ситуацията. Осъзнай значението на думата обида и какво представлява тя.

Обиждат се доста от хората. Голяма част от тях имат проблеми с психиката, друга част от тях разбират думата 'обида' по доста погрешен начин.

Няма никакъв смисъл да се перчиш и да казваш колко си могъщ, можеш да постъпиш друго яче. Когато някой те обижда и те напада, най - добрият вариант е да му отвърнеш с доста интелигентни и умни изречения, в които ще му обясниш колко малко те интересуват обидите по форумите и колко ниско пада той, като те обижда...

Така трябва, но ти... Ти не действаш по този начин и това не е добрата новина.



Всеки си сърба попарата, приятел... Всеки.

С най - добри намерения.

JeepersCreepers

ПП: Моят съвет е да не се правиш на велик, защото всяко величие си има падение. :)

antiWHAT
12-16-2009, 18:25
кой го ебе за марулята ?

JeepersCreepers
12-16-2009, 18:30
кой го е** за марулята ?

Никой не се интересува за никого. Важно е да съществува доброто отношение. :)

antiWHAT
12-16-2009, 18:35
ок, свасти

Canis_Dirus
12-16-2009, 18:43
Баааа.
Вие още малко и роман ще напишете.

Марулата е сертифициран мазен чалгар и селянин.


period!

realantisocial
12-16-2009, 18:45
Филма е холивудски, както се казваше на едно място.. :D

Serendipitys
12-16-2009, 18:54
Как не ти писна да избиваш комплекси и да се правиш на 'велик'? Не разбирам каква е тази мания да си показваш простотиите пред всички. Изобщо не ме интересува какво и с кого си пишеш. Защо всеки път трябва да правиш теми, защо си мислиш, че на някой му е интересно?

EarthShaker
12-16-2009, 18:59
боли ме хуя за вашите глупости

padnaloblak
12-16-2009, 19:00
realantisocial на мен ми прилича на турски сериал :D

ifilin4ica
12-16-2009, 19:10
Филма е холивудски, както се казваше на едно място.. :D
и както беше казал един съфорумец - нискобюджетен 8-)

Pwnmaster
12-16-2009, 19:19
Lettuce e ретард от всяка гледна точка.
По-спрЕл от него в този форум няма.
А филмът с него е Боливудски 8-)

realantisocial
12-16-2009, 19:56
Малко си противоречиш. Първо казваш, че някои хора са "ноу-лайфъри", после казваш, че пишеш, когато ние, хора на стабилна, не-тийнейджърска вързаст сме ходили прави под масата ?!? Май си шизофреник.
А аз да ти припомня да се оглеждаш :)

t0d1t0
12-16-2009, 20:06
OMFG и тука ли ще се спори е. http://photos.mayaiv.com/wp-includes/images/smilies/sharingpopcorn.gif

realantisocial
12-16-2009, 20:07
А това, че сте в Ямбол да не ви прави много смели. Замисляй се по въпроса всеки път, когато се прибираш в къщи. Дори за напред в живота би ти създало добър навик :) Вземи пример от приятелчето си и не се занимавай повече, а се погрижи за себе си :)

Canis_Dirus
12-16-2009, 20:08
А аз да ти припомня да се оглеждаш :)

Това че е казал че няма да пише повече не означава че трябва да си надигаш въшките "приятелчe". Ти си г-н НИКОЙ, нали ти е ясно това? Чакам да видя кого ще пратиш в Ямбол да го бие, лично аз да се заема със случая.
На Биянка мутрите имат път към Ямбол.



Лично щял да се заеме със случая :razz: :razz: :razz:

realantisocial
12-16-2009, 20:11
на Биянка хората ги изпращаме само за мокри поръчки по Карибите. :D :D :-o .. разбира се и то само при нейно благоволение, тя е " Шефа на Боса на Мафията " :D

Canis_Dirus
12-16-2009, 20:35
Bianca boyz on tour
http://2.bp.blogspot.com/_32FEB60Zmv4/RZPczvSC8UI/AAAAAAAAAIc/Pl90axDB1lM/s400/cb_302132.jpg

скоро и в Ямбол. :o :o

Punisherrr
12-16-2009, 20:59
Добре.