PDA

View Full Version : Използвах приятелката й за да се запозная...



gurokoburo
12-16-2009, 18:45
Здравейте!
....

w0sh
12-16-2009, 18:53
ще сенаучите ли, че когато се кани на среща първо се пита дали иска, а след товасе уговаря час и дата.

tuzaro
12-16-2009, 19:09
кво правиш в нейните часове??

gurokoburo
12-16-2009, 19:14
кво правиш в нейните часове??
Ами седя и тъпея - абе тва е малко дълга история :D :D :D

tuzaro
12-16-2009, 19:19
да не си 3 клас?

gurokoburo
12-16-2009, 19:22
да не си 3 клас?11

Korrnyy
12-16-2009, 19:22
Няма смисъл да и го казваш :( По-добре и кажи/покажи, че я харесваш, вместо да и обясняваш за какво ползваш приятелката й. :)

tuzaro
12-16-2009, 19:26
да не си 3 клас?11баx та в лудия, има ли поне големи цици момичето

gurokoburo
12-16-2009, 19:32
да не си 3 клас?11баx та в лудия, има ли поне големи цици момичето
не мисля, че това е най-важното :-D

tuzaro
12-16-2009, 19:33
да не си 3 клас?11баx та в лудия, има ли поне големи цици момичето
не мисля, че това е най-важното :-D аз кат гледам ти изобщо не мислиш, ама това не е най-важното 8-)

chereshkaa
12-16-2009, 19:34
ма ти сериозно ли 11клас...

sunshinepp
12-17-2009, 06:18
ма ти сериозно ли 11клас...

маа чакайте какво лошо, че е 11 клас?! на мен даже ми се струва хубаво!

не й казвай, че си използвал приятелката сближавай се с нея и после и признай, че те кефи :) покани я пак на кафе и ще видим :-)

gurokoburo
12-17-2009, 08:41
ма ти сериозно ли 11клас...
О вие велики покорители на сърца - простете ми, че аз задръстения се осмелих да попитам нещо...


маа чакайте какво лошо, че е 11 клас?! на мен даже ми се струва хубаво!

не й казвай, че си използвал приятелката сближавай се с нея и после и признай, че те кефи Smile покани я пак на кафе и ще видим

Да изчакам ли някой ден или да я поканя веднага пак?

sunshinepp
12-17-2009, 09:01
ма ти сериозно ли 11клас...
О вие велики покорители на сърца - простете ми, че аз задръстения се осмелих да попитам нещо...


маа чакайте какво лошо, че е 11 клас?! на мен даже ми се струва хубаво!

не й казвай, че си използвал приятелката сближавай се с нея и после и признай, че те кефи Smile покани я пак на кафе и ще видим

Да изчакам ли някой ден или да я поканя веднага пак?

по-добре изчакай малко :)

MagnetiC
12-17-2009, 11:00
и аз мисля, че е по-добре да изчакаш малко.. :) пък и трябва да я предразположиш.. момичето може да е малко притеснително...и ако не те познава добре, да се притеснява като излезете дали ще има за какво да си говорите.. и прочие.. мисля, че трябва първо да се поопознаете още малко.. защото ти може да си разбрал неща за нея от приятелката й, но тя едвали знае толкова за теб :) прекарай малко повече време с нея.. пишете си, излезте с компания на кафе няколко пъти (като излезете сядаш до нея и си лафите.. :) ) и така след време я покани пак :)

ivcheto0o
12-17-2009, 11:57
мисля 4е тя знае все пак са приятелки :) покани я о6те веднъж и ако пак откаже зна4и не иска :)

ionicle
12-17-2009, 15:54
да не си 3 клас?11баx та в лудия, има ли поне големи цици момичето
не мисля, че това е най-важното :-D аз кат гледам ти изобщо не мислиш, ама това не е най-важното 8-)

аз пък като ти гледам nick-a и подписа, съм направо уверен че ти изобщо и не можеш да мислиш.

нормално е пича да е главозамаян от привличането си към момичето и да прави наглед нелогични неща като това да се мотае в нейните часове.


Note: големи цици sux.

sladur4etyYy
12-17-2009, 16:06
изобщо не разбирам от какъв зор искаш да й казваш кого и какво си използвал, за да се добереш до нея. тва е абсолютно без значение.

DevilWish
12-17-2009, 16:14
Поизчакай, поопознайте се малко първо . . Според мен пък трябва да й кажеш, че си използвал приятелката й, за да се запознаете.Ако някой ми го каже бих си помислила Брейййй толкова ме харесва, че е н направил какво ли не, за да се докопа до мен.
Това би ми харесало ;)
Успех!

Hilary_
12-17-2009, 16:16
Не .. от какъв зор ще й казваш .. :lol: :lol:

DarknessAngel
12-17-2009, 17:18
Харесва ми стила ти на писане 8-) Сега по темата : За сега не й казвай,че си използвал приятелката й. Хубаво е да изчакаш със втория опит за среща, до тогава се опознайте повече. Може да си я стреснал с предложението за кафе, не зная ... :?
Успех! :)

tuzaro
12-17-2009, 17:48
да не си 3 клас?11баx та в лудия, има ли поне големи цици момичето
не мисля, че това е най-важното :-D аз кат гледам ти изобщо не мислиш, ама това не е най-важното 8-)

аз пък като ти гледам nick-a и подписа, съм направо уверен че ти изобщо и не можеш да мислиш.

нормално е пича да е главозамаян от привличането си към момичето и да прави наглед нелогични неща като това да се мотае в нейните часове.


Note: големи цици sux.в 11 клас си на 18 години и да и влизаш в часовете да я зарибяваш, или пък да те е срам да се запознаеш... тва е ебaти детската работа ниво 6-7 клас....
и повярвай повече мисля от тебе 8)

BloomF
12-17-2009, 18:18
И за какво ще й обясняваш, че си използвал приятелката й за да се запознаете? Сякаш си първия. А и поне аз не виждам нещо лошо в това, освен ако преди това не си свалял приятелката й, че така да се добереш до нея :D

shokoladovakaramelka
12-17-2009, 18:31
абе зарибявай я ... хрърляй малко комплименти... и тя все поне малко ще земе да са занимава с теб... :mrgreen:

gurokoburo
12-17-2009, 19:16
Поизчакай, поопознайте се малко първо . . Според мен пък трябва да й кажеш, че си използвал приятелката й, за да се запознаете.Ако някой ми го каже бих си помислила Брейййй толкова ме харесва, че е н направил какво ли не, за да се докопа до мен.
Това би ми харесало ;)
Успех!
Ами и аз така си мислех ама...

ionicle
12-18-2009, 10:39
в 11 клас си на 18 години и да и влизаш в часовете да я зарибяваш, или пък да те е срам да се запознаеш... тва е ебaти детската работа ниво 6-7 клас....
и повярвай повече мисля от тебе 8)

очевидно изобщо не си отчел възможността че не всички хора респективно момчета са създадени по шибан калъп и не всички мислят и се чувстват в същия аспект като тебе. може да е детска работа неговото, но самия факт че го прави, значи че има вътрешна нужда от това. не казвам че това е начина да стигне до сърцето и, но да осъждаш поведение без да имаш безпристрастна обективност и да можеш да видиш и усетиш и двете гледни точки, не показва да мислиш особено много.

peshost
12-18-2009, 12:06
Изчакай и пробвай пак. Може наистина да има работа момичето.

umri
12-18-2009, 15:29
Здравейте!
В моето даскало си харесах едно момиче - с 1 година по-малко от мен...
Проблема беше, че незнаех как да се запозная с нея. Случайно намерих скайпа на една приятелка от нейния клас. Писах й, в даскало провеждахме някои тъпи разговори и аз оттук оттум питах теща за момичето, което харесвам. След като разбрах достатъчно неща за нея най-накрая се запознахме. Аз даже й влизам в часовете... и това май й харесва, понеже винаги се радва като вляза в някой техен час. Та поканих въпросното момиче на кафе, но тя ми отказа под предтекст, че имала някаква работа. Може наистина да е така ама може и да не е... Незнам... Аз се чудех да бъда ли директен като й кажа, че използвах приятелката й за да се запозная с нея?
Смел си, това е добре. Другият път като се видите й искай телефонния номер. Като решиш и се обаждаш и си уговаряте среща. Причините, поради които ти е отказала може да са хиляди, не е задължително да не те харесва. Прави се на шут и тотален олигофрен и си гарант. Ако ти откаже още 1-2 пъти след като си и взел телефона излез с някое друго момиче от нейния клас да видиш каква ще е реакцията 8-) :lol:

ЕДИТ: За да разсея митовете ще кажа, че момиче каже ли ти "имам работа" значи лъже. Ако го каже значи или не е подготвена или се прави на интересна или е в мензис или в краен случай не те харесва. В никакъв случай няма работа... каква работа може да има едно младо момиче, освен да чеше мидата три пъти дневно?

gurokoburo
12-18-2009, 15:41
Ами относно телефона. Тя го даде доброволно - аз даже не съм и го искал. Не че не се зарадвах 8-) ама не я разбирам, ама изобщо даже :?

valdesbg
12-18-2009, 15:53
Като не я разбираш къде се буташ у шамарите?

Изчакай месец, два три.... че иначе много ще прибързаш. Момичетата се свалят със скоростта на костенурка. А и задължително и кажи че си използвал приятелката и още 100 човека за да събереш смелост да се запознаеш с нея. Това ще те открои от всички други, гаранция. Да не пропуснеш - "Обичам те!" на пуървата ви среща. С букет цветя и на колене :)


П.П. Господи, защо...Защо ни наказваш така