PDA

View Full Version : момиче



veselin69
12-16-2009, 20:06
Здравейте имам проблем.Значи аз нямам никакъв опит с момичетата досега никога не съм имал приятелка.Не съм и от най-красивите,но поне забавлявам хората около мен :D И проблема ми е че мисля че вече прекалено много време сам без приятелка и искам да си намеря,но нямам никаква представа как да действам с момичетата.В момента харесвам едно момиче от моето училище с което напоследък аз и моите приятели почти всеки ден сме заедно.Тя се държи много мило с мен и е много красива,но нямам никаква представа какво да правя помогнете ми моля ви

golqmumnik
12-16-2009, 20:25
Отиваш и й казваш -
Виждам,че си много красива,ако си толкова добра,смятам че ще ти подхожда задръстен тъпак като мен,който пита по форумите какво се прави с момите.Само недей отива при баткото с Голф двойката,плийс. Това е твоят шанс,довери ми се. 8)

GregoryHouse
12-16-2009, 20:38
Е то не става изведнъж бе пич...малко по малко насочи вниманието и към теб и след това и покажи че чувствата не само приятелски...ти какво - отиваш и и казваш - "Ае сме гаджета" и готово...

А за пича дето ми говори за голфове...хах вчера видхя 1 бтако с голф ама 3 как се направи на гъзар и си набримчи кошницата до дупка покрай S класата на 1 мутра...после ако знаеш какво ми стана главата...мали мали...

st0rmer
12-16-2009, 23:09
Защо просто не бъдеш себе си и не играеш никакви роли, просто използвай разума си. Всеки човек има свой собствен стил за всяко нещо в живота му. Открий своя стил и опитай, нищо не губиш.

sunshinepp
12-17-2009, 06:20
69 набор ли си :shock: ?

MaLkaTa_LaDy
12-17-2009, 06:29
69 набор ли си :shock: ?
Не! 96 е :) А иначе ако си мислиш, че си грозен, задръстен и т.н. Никога няма да си намериш приятелка. Момичетата харесваме уверени момчета. Още сте малки, така че можеш пре спокойно да отидеш и да и кажеш така и така харесваш ми. Но трябва да си уверен в себе си, нахакан, сигурен. Така стават нещата.

stereoman
12-17-2009, 11:28
Здравейте имам проблем.Значи аз нямам никакъв опит с момичетата досега никога не съм имал приятелка.Не съм и от най-красивите,но поне забавлявам хората около мен :Д И проблема ми е че мисля че вече прекалено много време сам без приятелка и искам да си намеря,но нямам никаква представа как да действам с момичетата.В момента харесвам едно момиче от моето училище с което напоследък аз и моите приятели почти всеки ден сме заедно.Тя се държи много мило с мен и е много красива,но нямам никаква представа какво да правя :( помогнете ми моля ви

запомни:
никога, ама никога не се комплексирай и не се подценявай. не се опитвай да подражаваш на някого. бъди себе си. щом можеш да забавляваш хората в компания, значи лесно ще привлечеш интереса на момичето. щом тя е "мила" с теб, нямаш гаранция, разбира се, че работатата ти ще стане, но това е първата стъпка и тя показва, че си и симпатичен до някаква степен. за да разбереш точно до каква - действай. бъди открит, но не се прави на "отворко", както казах мисли със собствената си глава и най-вероятно ще успееш. хората казват по дрехите посрещат, по ума изпращат - това значи, че ако проявиш достатъчно характер и остроумие, това няма да остане незабелязано.
и друго...
знаеш ли колко познати имам, които не са от най-красивите, но ходят със страшни мацки? - МНОГО. защо и ти да не си един от тях?
Успех

veselin69
12-19-2009, 10:56
69 набор ли си :shock: ?
Не! 96 е :) А иначе ако си мислиш, че си грозен, задръстен и т.н. Никога няма да си намериш приятелка. Момичетата харесваме уверени момчета. Още сте малки, така че можеш пре спокойно да отидеш и да и кажеш така и така харесваш ми. Но трябва да си уверен в себе си, нахакан, сигурен. Така стават нещата.Може вътрешно да съм леко неуверен,но не го показвам :) Както и да е,мисля че единственото,което може да ми помогне е да преодолея страха си.

Hilary_
12-19-2009, 11:54
Като за начало спри да мислиш по този начин за себе си, защото караш и другите да мислят така и да те приемат по този начин .. :?