PDA

View Full Version : спомен4е за най-добрата приятелка..



danibebi
12-16-2009, 20:10
Може ли да ми дадете някои спомен4ета за най- добра приятелка..тъй като 6те си мениме подаръци а аз искам на карти4ката вместо коледно пожелание да и напи6а приятелско..може дори и стих4е..мс предварителнуу :) :-)

PurpleDream
12-16-2009, 20:15
чичко Гугъл знае всичко!

nesquiky
12-16-2009, 20:16
xaxaxax

danibebi
12-16-2009, 20:17
В гугъл търсих много,но не намерих нищо подходящо.. :?

ecstazy
12-16-2009, 20:18
За моята най-добра приятелка бих написала или по-точно разказала някоя отдавна случила се случка, която сме преживели заедно и за пореден път доказва нашето приятелство .. :) Защото тя наистина ще се трогне ..
Но може и просто да и опишеш колко много държиш на нея и колко много тя значи за теб ! :) абсолютно .. :-o :)

PurpleDream
12-16-2009, 20:23
В гугъл търсих много,но не намерих нищо подходящо.. :?
брей! щом не си намерила значи или не си търсила достатъчно, или искаш нещо мн специално и странно- съвет: измисли нещо сама!

nesquiky
12-16-2009, 20:25
.. измисли нещо сама!

^^ от това по-хубаво няма !! *

chocolatee
12-17-2009, 15:08
да, измисли си сама
ще е най-хубаво

shokoladovakaramelka
12-17-2009, 18:53
измисли нещо оригинално и добави някоя ваша шега :)

ecstazy
12-17-2009, 19:02
измисли нещо оригинално и добави някоя ваша шега :) Мдааа и като гледам най общо казано от всички мнения- измисли нещо хубаво ..защото така наистина ще я зарадваш 8-)

roshlichka
12-17-2009, 19:44
Мисря че това е подходящо


Приятел е не този, който ти бърше сълзите, а този, който не ти дава да плачеш. Приятел е този, който знае всичко за теб и въпреки това те обича.Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно. Обикновенните приятели никога не ме виждат да плача. Истинските приятели имат рамо, подгизнало от сълзите ми. Обикновенните приятели се сърдят, когато им звъня, след като са си легнали. Истинските приятели питат, защо ми е отнело толкова време да им позвъни .Обикновенните приятели се стремят да говорят за моите проблеми. Истинските приятели се стремят да ми помогнат да се справя с проблемите си. Обикновенните приятели гадаят за моите любовни истории. Истинските приятели знаят толкова много подробности, че ако не бяха истински, можеха да ме шантажират с това. Обикновенните приятели, когато ме посещават се държат като гости. Истинските приятели отварят хладилника и се обслужват сами. Обикновенните приятели мислят,че с приятелството ни е свършено,когато имаме разногласия. Истинските приятели знаят, че няма истинско приятелство, ако не сме имали разногласия.

danibebi
12-17-2009, 19:48
Аз имах предвид за не6то малко,тъй като карти4ката е малка :)

StEfChEtY9
12-19-2009, 05:38
ВИНАГИ помни,
че всичко е хубаво - когато е ново..
Само приятелството е хубаво,
когато е старо..

Бъди по умен от другите,
но не им го показвай..

Обещавай само онова,
което можеш да дадеш..
После дай повече,
отколкото си обещал..

Живей малко под възможностите си,
Нека имаш повече - отколкото изглежда..

Нито един провал:
НЕ Е ПОСЛЕДЕН..
И нито един успех..

Понякога живота ти дава уроци,
изпълнени със болка..
Ала всъщност силата се
ражда от несполуките..

Не плачи - когато някой си отива,
изпращай го със радостни очи..
Дори и болката да те надвива
вдигни глава и пак се усмихни..

Живота ще ни грабне в своите дни
и може би не ще се видим вече..
Но ти своите приятели помни,
дори и да си някаде далече..

Богатството е мечта,
любовта е красота..
Но приятелството засега
е най-скъпо на света..

Живей без да мразиш - мразят само слабите..
Живей без да лъжеш - лъжат само слабите..
Обичай - защото обичат великите.
Ету приятелски спомени!!! :-) :P :-P 8-)