PDA

View Full Version : За спермата (предимно за момичета)



anika17
12-16-2009, 22:48
Въпросът е кратък и ясен:
Харесва (възбужда) ли ви миризмата не спермата, какво мислите за вкуса и ?

golqmumnik
12-16-2009, 22:53
Продавам 1 бурканче замразена сперма,подходяща за пържене,готвене,печене,сла киши.Предлага се с аромат на ягода,мушмула и ванилия.За количества - отстъпки.Имаме редовни доставки,щото братчедите от Столипиново са бая дащни. 8)

Rebirthing
12-16-2009, 22:57
Ни лук ял, ни лук мирисал, както се казваше :D !

golqmumnik - евала просто за коментара :lol: .

anika17
12-16-2009, 22:57
Продавам 1 бурканче замразена сперма,подходяща за пържене,готвене,печене,сла киши.Предлага се с аромат на ягода,мушмула и ванилия.За количества - отстъпки.Имаме редовни доставки,щото братчедите от Столипиново са бая дащни. 8)

аха, доставки имате....
и сигурно вие самите стимулирате ръчно тези "братчеди"....

stereoman
12-16-2009, 23:16
Въпросът е кратък и ясен:
Харесва (възбужда) ли ви миризмата не спермата, какво мислите за вкуса и ?

незнам за миризмата, но със сигурност има дами, които се възбуждат от гълтането. аз поне, имах такава приятелка, беше маниачка на тази тема. винаги ми казваше : "недей да свършваш на корема, а в устата ми"
и аз разбира се винаги го правех, свършвах в устата и

anika17
12-17-2009, 00:17
Въпросът е кратък и ясен:
Харесва (възбужда) ли ви миризмата не спермата, какво мислите за вкуса и ?

незнам за миризмата, но със сигурност има дами, които се възбуждат от гълтането. аз поне, имах такава приятелка, беше маниачка на тази тема. винаги ми казваше : "недей да свършваш на корема, а в устата ми"
и аз разбира се винаги го правех, свършвах в устата и

за гълтенето е ясно, в днешно време това е станало задължително едва ли не. Интересува ме за миризмата и вкуса, дали на другите момичета им харесва или го правят само за да впечатлят партньора си. Специално на мен ми допада, заявявам го най-смело!
Има ли и други освободени и палави мацки в тоя форум ?
:)

Rebirthing
12-17-2009, 01:05
Аз лично правя каквото си поискам, имам си личен избор и няма да ме кефи да опитват вкуса на спермата, тези които ги кефи окей :D .

anichka12345678
12-17-2009, 12:26
Въпросът е кратък и ясен:
Харесва (възбужда) ли ви миризмата не спермата, какво мислите за вкуса и ? самата сперма не ме възбужда ,но момента на свършване да ,а за вкуса всеки мъж е различен и съответно и вкуса на сперма е различен.

MagnetiC
12-17-2009, 12:36
Спермата не ми харесва като вкус (1н път опитах и повече не повторих..) а за миризмата.. средна работа..

t0d1t0
12-17-2009, 12:45
излезте на свеж въздух.

anika17
12-17-2009, 14:22
Попаднах на тази статия с интересна информация, относно феромоните и значението им в сексуалния живот:

Наука : Доказаха връзката между обонянието и еротичните емоции

източник zdrave.bg

Взаимовръзката между обонянието и еротичните емоции, независимо дали става дума за възприемането на миризмите или тяхното отделяне, има различно значение за отделните хора. Тези способности са по-развити при жените, отколкото при мъжете.....

Природната заложеност към възприемането на миризмите силно се различава при всеки човек. Някои са слабо възприемчиви към тях и дори не подозират за тяхното значение за половия живот, а ако имат обонятелно възприемане, то действа единствено на подсъзнателно ниво....

При други обонянието е силно развито. Тях учените отнасят към т.н. "обонятелен тип", при който от сексуална гледна точка миризмата властва над зрението....

"обонятелният тип" винаги ще открие индивидуалните миризми, не само половите секрети, но и тези при менструация, които действат на инстинкта за сближаване. Първоначално миризмата може да бъде отблъскваща, но постепенно да стане привлекателна, ако вече е достигната определената степен на възбуждане. Миризмата на половите органи е специфична както при мъжете, така и при жените. Тя има личностен характер по своите нюанси и интензивност. Естествената полова миризма, ако не е твърде силна, действа възбуждащо на противоположния пол с нормална чувствителност и то тогава, когато между партньорите вече е установена степен на близост....

Половата миризма е повече изразена при жените, отколкото при мъжете. Тя се засилва под влияние на желанието, което се проявява в по-обилното отделяне на жлезите в половите органи. При някои жени в този процес участват жлезите на цялото тяло и тогава миризмата е особено привлекателна и възбуждаща....

Миризмата на спермата също се отнася към сексуалните миризми и има цяла гама оттенъци....

Оттенъците на миризмата на спермата удивително наподобява аромата на цветовете на кестена, който зависи от качеството на дървото и времето и бива ту чист и благовонен, ту силен, рязък и дори отблъскващ. Наблюденията показват, че миризмата на един и същ мъж в определени условия може да се различава. След психическа възбуда спермата има остра миризма, след физическия акт - ароматна, а след няколко акта, извършени в кратък промеждутък от време - по-прясна и неприятна. Един лабораторен анализ на спермата не би открил разлика, а ако открие, то тя ще е в интензивността на миризмата. Но опитните жени нито за миг няма да се усъмнят в съществуването на специфични различия.....

Доста връзки се разпадат, защото жената не може да понесе миризмата на спермата. Аромата на любимия мъж може да бъде източник на по-голяма наслада и да доведе до ново възбуждане, а на нелюбимия - да предизвика отвращение. Все пак, като цяло може да се каже, че тази миризма привлича жените и потиска мъжете. Голяма част от спермата, попаднала във влагалището, изтича навън, а останалата вътре губи своята типична миризма. Женските и мъжките секрети се смесват и спермата придобива особена миризма, която веднага ще се улови от "обонятелния тип" дори през дрехите.....

Има случаи, макар и редки, когато мъжете усещат лекия аромат на сперма от устата на жените 1-2 часа след акта и това ги възбужда отново. При тези случаи възбуждащият ефект е постигнат чрез съчетаването на образи и психически усещания, а миризмата само предизвиква тези асоциации. Миризмата е тясно свързана със сексуалните емоции както при цивилизования, така и при по-примитивния човек. У първия половите миризми при началните опити за сближаване предизвикват основно негативни чувства, създавайки или засилвайки сексуалната апатия. Но когато първите крачки към доближаването са намерени, се наблюдава обратното действие - същите миризми предизвикват или засилват еротичната възбуда.....

hahavteen
12-17-2009, 15:20
Ами аз не съм забелязала самата сперма да мирише... Тоест ок интимните му части си имат специфична миризма което е нормално и на мен ми харесва но спремата не съм усетила да ми мирише на нещо :-o
На бившият спермата имаше много приятен солен вкус! Въпреки това не изгарях от желание да му правя свирки и се случваше от дъжд на вятър...
На сегашния ми приятел вкуса е адски горчив и неприятен.. Понякога чак ми изтръпва устата когато свършва там.. Все едно съм на зъболекар и ми слагат упойка :? Супер странно е защото е абсолютно здрав, спортува, не взима лекарства, не пуши, не пие... Нямам идея защо е така..
Обаче ме възбужда адски много да го задоволявам орално и винаги искам да ми свършва в устата...
Та вкуса и миризмата не мога да кажа че играят кой знае каква роля... Просто ТОЙ ме възбужда. И умирам да го усещам като свършва и да виждам сперамта му...

Azgalor
12-17-2009, 15:22
Продавам 1 бурканче замразена сперма,подходяща за пържене,готвене,печене,сла киши.Предлага се с аромат на ягода,мушмула и ванилия.За количества - отстъпки.Имаме редовни доставки,щото братчедите от Столипиново са бая дащни. 8)
Ти направо ме разби :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

komara
12-17-2009, 15:53
Има момичета които ги взбужда вида, миризмата, че дори и мисълта за сперма. Правил съм анкета за курсова работа по- подобен въпрос и от отговорите на доста жени знам, че повечето не обичат нито едно от тези неща, камоли да се цапат с нея.

redbul
12-17-2009, 16:27
според учените от магадан, вкуса на спермата се променя според храната която се консумира. ако примерно 3 дена плюскате само ананас после спермата би тряло да има такъв вкус :D това не е майтап! ако пък има кофти миризма значи е време да посетите личния лекар за да не предавате бацили на партньорката..

TheX
12-17-2009, 17:47
излезте на свеж въздух.

Цъкни хикса в горния десен ъгъл.

hoooodyhoooooo
12-18-2009, 08:30
To e наистина според зависи. От това какво си хапнал, какъв ти е метаболизма, вземаш ли лекарства, хранителни добавки, под стрес ли си и какво ли още не. На много жени им харесва, но общото масовизирано мнение е, че се гълта само за да ни угодят на нас :)

wilks
12-20-2009, 03:46
а така, гълтайте мацки, че в тези гладни времена разхищението на концентриран белтък, си е направо престъпление 8-)
това в кръга на шегата ;)

Иначе и аз съм го чувал това за вкуса, че отразявал менюто, един вид, но с ден-два забавяне. Аз лично нямам претенции, но определено е много по-яко да усетя допълнителния вакуум в устната кухина като дойде момента за стрлба.

stefanov
12-20-2009, 05:51
Въпросът е кратък и ясен:
Харесва (възбужда) ли ви миризмата не спермата, какво мислите за вкуса и ?

незнам за миризмата, но със сигурност има дами, които се възбуждат от гълтането. аз поне, имах такава приятелка, беше маниачка на тази тема. винаги ми казваше : "недей да свършваш на корема, а в устата ми"
и аз разбира се винаги го правех, свършвах в устата иТи не беше ли пича, дето щеше да пита приятелката си, дали може да я гледа докато сере?

psych0
12-26-2009, 14:50
Продавам 1 бурканче замразена сперма,подходяща за пържене,готвене,печене,сла киши.Предлага се с аромат на ягода,мушмула и ванилия.За количества - отстъпки.Имаме редовни доставки,щото братчедите от Столипиново са бая дащни. 8)

:lol: 8-)

therichbitch
12-26-2009, 14:55
не ми харесва особено вкуса...

TwEEtyNkA
12-26-2009, 20:44
чувала съм че е ужасна :D

NeverTheSame
12-27-2009, 11:59
М..не особено xD

adenka
12-27-2009, 14:25
Въпросът е кратък и ясен:
Харесва (възбужда) ли ви миризмата не спермата, какво мислите за вкуса и ? самата сперма не ме възбужда ,но момента на свършване да ,а за вкуса всеки мъж е различен и съответно и вкуса на сперма е различен.
съгласна ! :smt023 ама дет се вика различен , различен , колко да е различен :? :D :wink:

fire_magic
12-27-2009, 14:45
Въпросът е кратък и ясен:
Харесва (възбужда) ли ви миризмата не спермата, какво мислите за вкуса и ?

незнам за миризмата, но със сигурност има дами, които се възбуждат от гълтането. аз поне, имах такава приятелка, беше маниачка на тази тема. винаги ми казваше : "недей да свършваш на корема, а в устата ми"
и аз разбира се винаги го правех, свършвах в устата иТи не беше ли пича, дето щеше да пита приятелката си, дали може да я гледа докато сере?
Същия урод! :lol:

az950519
12-27-2009, 15:30
abe da ti kaja ne e vkysna :D nity puk mirizmata i e mn vuzbyjda6ta no vse pak 6tom obicha6 nqkogo :oops:

MansonGirl
12-29-2009, 06:21
Продавам 1 бурканче замразена сперма,подходяща за пържене,готвене,печене,сла киши.Предлага се с аромат на ягода,мушмула и ванилия.За количества - отстъпки.Имаме редовни доставки,щото братчедите от Столипиново са бая дащни. 8)
:razz: :razz: :razz:

Доставка по домовете предлагате ли :D

DIVINE_TIME
12-30-2009, 21:01
На мен лично не ми харесва - нито миризмата, нито вкуса й.

A_Loving_Girl
12-31-2009, 08:57
Е до сега сякаш не ми е замирисвало... :-D ....но гълтам..не по задължение...а защото ми харесва....

Wikzinka
01-03-2010, 17:37
Мен не ми допада особено да гълтам , но ако обичаш дадения човек и това му доставя удоволствие защо не :)

dr1ndr1n
01-03-2010, 18:22
[quote="slun4ice"]На сегашния ми приятел вкуса е адски горчив и неприятен.. Понякога чак ми изтръпва устата когато свършва там.. Все едно съм на зъболекар и ми слагат упойка quote] на бившия ми съм ми беше по абсолютно същия начин и пак той си спортува не пуши не пие всичко.. нз може да има нещо общо :D пък иначе вкуса е някъв готин сладко-солено такова :-D на миризмат не съм обръщала внимание :?

TheX
01-03-2010, 18:29
на бившия ми съм ми беше по абсолютно същия начин и пак той си спортува не пуши не пие всичко.. нз може да има нещо общо :D пък иначе вкуса е някъв готин сладко-солено такова :-D на миризмат не съм обръщала внимание :?

Спермата на мъжа се сменя на всеки 3 дни,така че няма как цигарите да влияят.

uNvaLuabL3
01-03-2010, 19:58
Спермата не ми харесва като вкус (1н път опитах и повече не повторих..)
и аз така

seduction1mplex
01-03-2010, 21:02
Продавам 1 бурканче замразена сперма,подходяща за пържене,готвене,печене,сла киши.Предлага се с аромат на ягода,мушмула и ванилия.За количества - отстъпки.Имаме редовни доставки,щото братчедите от Столипиново са бая дащни. 8)
:lol: :lol: :lol: Искам с аромата на мушмула..
Ами аз миризма не съм усещала,а вкуса не е мн як,ма не ми дреме нали на него му е яко...Знам,че и моя вкус не е як,ма и на него не му дреме. :-)

stelit0
01-04-2010, 00:18
абе хора като ви свърши в устата и като не изкате да гълтате ме е ли малко не удобно и как се измъквате??? :-o :-o

BringYourOwnBeer
01-04-2010, 05:42
Няма измъкване!!!
Къде така ще бягате :? не се получава номера просто
Ще изтърпите малко :D:D
After all и вие можете да не сте от най свежите отдолу => няя се оплаквате ! :D :D

kremen4eto
01-04-2010, 06:01
Че той вкуса си е различен, миризмата не е толкова натъртваща и не съм обърнала внимание.
Спермата не ме възбужда по никакъв начин, но на него му харесва да свършва в устата и е тъпо да не гълтам, не виждам причина да не го правя :P
Случвало се е вкуса да е горчив примерно, ама аз не знам предварително какъв ще е и просто преглъщам, какво да се прави :-D

vaseto0o
01-04-2010, 08:42
Мълчи, гълтай, ДА ТИ Е СЛАДКО ! 8)

seduction1mplex
01-04-2010, 10:45
абе хора като ви свърши в устата и като не изкате да гълтате ме е ли малко не удобно и как се измъквате??? :-o :-o
Плюя през прозореца.Без обяснения.Не съм длъжна на никой :-)

wilks
01-04-2010, 11:54
Плюя през прозореца :-)
поне в банята или тоалетната да беше
а ти през прозореца... :shock:
сигурно ебаси изненаданите хора минават долу 8-)

Claudette
01-04-2010, 12:18
Спермата не ми харесва като вкус (1н път опитах и повече не повторих..)
и аз така

То това да не е мелба, че да та харесва вкуса или не ?! Правиш го, за да доставиш удоволствие на приятеля си (примерно). И какво, свършва в устата ти, и ти най-безцеремонно отиваш до тоалетната да изплюеш спермата ?! :?

seduction1mplex
01-04-2010, 15:29
Плюя през прозореца :-)
поне в банята или тоалетната да беше
а ти през прозореца... :shock:
сигурно ебаси изненаданите хора минават долу 8-)
:D Екстра си е даже.Понякога ми се ще да мине наистина някой... :-)

Dimana99
01-04-2010, 15:35
Не се оплаквам :-D

wilks
01-04-2010, 19:40
Плюя през прозореца :-)
поне в банята или тоалетната да беше
а ти през прозореца... :shock:
сигурно ебаси изненаданите хора минават долу 8-)
:D Екстра си е даже.Понякога ми се ще да мине наистина някой... :-)
ужассс 8-)
вече като идвам в Пд ще внимавам къде стъпвам, и няма да минавам под съмнително открехнати прозорци :lol:

vaseto0o
01-04-2010, 20:17
Че как ще гълтате спермата, нали ще забременеете :shock:

kremen4eto
01-05-2010, 07:07
Че как ще гълтате спермата, нали ще забременеете :shock:

Аз вече имам 2 деца от гълтане :D Нямам търпение да хвана 3тото 8)

ifilinnchica
01-31-2010, 13:09
Продавам 1 бурканче замразена сперма,подходяща за пържене,готвене,печене,сла киши.Предлага се с аромат на ягода,мушмула и ванилия.За количества - отстъпки.Имаме редовни доставки,щото братчедите от Столипиново са бая дащни. 8)
аз искам с мушмула :razz:

dimdim
01-26-2011, 21:45
it tastes like peanut butter <3 :oops:

Extremescream
01-26-2011, 21:57
Мммммм,не ми е от любимите неща,но понякога съм навита.Иначе вкусът в 90% от времето не ми харесва :/

dqvolcheto9
01-30-2011, 20:43
хубава е на вкус г/д..

vampire_girl_
01-30-2011, 21:10
Ами аз не съм забелязала самата сперма да мирише....

И аз.Или поне не веднага...а вкуса-не е от най-приятните

mecho8888
01-31-2011, 07:47
Продавам 1 бурканче замразена сперма,подходяща за пържене,готвене,печене,сла киши.Предлага се с аромат на ягода,мушмула и ванилия.За количества - отстъпки.Имаме редовни доставки,щото братчедите от Столипиново са бая дащни. 8)
аз искам с мушмула :razz:


Мога да изстискам по главичката и пак ще е с вкис на мушмула? 8-)

mecho8888
01-31-2011, 07:48
Ами аз не съм забелязала самата сперма да мирише....

И аз.Или поне не веднага...а вкуса-не е от най-приятните


ти я чакай да втаса :grin:

mecho8888
01-31-2011, 07:49
Мммммм,не ми е от любимите неща,но понякога съм навита.Иначе вкусът в 90% от времето не ми харесва :/


пробвай да я разбъркаш със захар :smt064

britzy
01-31-2011, 07:54
Мда ,аз си я разбърквам и става по-яко и от сметана даже. Злетаци :? :?

ThisIsMe
01-31-2011, 07:57
Само да отбележа,че ако сте почитатели на вкуса и мириса на спермата,то парфюмът на Лейди Гага със сигурност ще ви хареса 8-)
БТВ направен е от кръв и сперма. 8-)

britzy
01-31-2011, 08:02
Само да отбележа,че ако сте почитатели на вкуса и мириса на спермата,то парфюмът на Лейди Гага със сигурност ще ви хареса 8-)
БТВ направен е от кръв и сперма. 8-)

Хем ми е супер гнусарски,хем друга миниатюрна частица в мен иска да го помирише :lol: :lol: :lol:

mecho8888
01-31-2011, 08:18
Само да отбележа,че ако сте почитатели на вкуса и мириса на спермата,то парфюмът на Лейди Гага със сигурност ще ви хареса 8-)
БТВ направен е от кръв и сперма. 8-)

Хем ми е супер гнусарски,хем друга миниатюрна частица в мен иска да го помирише :lol: :lol: :lol:


после аз съм бил злетак :-D

vasko9933
01-31-2011, 08:19
Само да отбележа,че ако сте почитатели на вкуса и мириса на спермата,то парфюмът на Лейди Гага със сигурност ще ви хареса 8-)
БТВ направен е от кръв и сперма. 8-)

Хем ми е супер гнусарски,хем друга миниатюрна частица в мен иска да го помирише :lol: :lol: :lol:

Интересна миризма сигорно :-D

ThisIsMe
01-31-2011, 08:25
Само да отбележа,че ако сте почитатели на вкуса и мириса на спермата,то парфюмът на Лейди Гага със сигурност ще ви хареса 8-)
БТВ направен е от кръв и сперма. 8-)

Хем ми е супер гнусарски,хем друга миниатюрна частица в мен иска да го помирише :lol: :lol: :lol:

Интересна миризма сигорно :-D

Да,сигУрно 8-)

britzy
01-31-2011, 08:36
Само да отбележа,че ако сте почитатели на вкуса и мириса на спермата,то парфюмът на Лейди Гага със сигурност ще ви хареса 8-)
БТВ направен е от кръв и сперма. 8-)

Хем ми е супер гнусарски,хем друга миниатюрна частица в мен иска да го помирише :lol: :lol: :lol:


после аз съм бил злетак :-D

Aми да-такъв си :)

malkasladkaku4ka
01-31-2011, 12:09
не особоенно ... но се търпи :)

poke
01-31-2011, 12:57
Готинко е... зависи :)

scoobydors
01-31-2011, 14:58
Никак не ми харесва - нито миризма, нито нищо, най-добре е като свършва в презерватива. 8)

djstyle
01-31-2011, 18:19
Въпросът е кратък и ясен:
Харесва (възбужда) ли ви миризмата не спермата, какво мислите за вкуса и ?

незнам за миризмата, но със сигурност има дами, които се възбуждат от гълтането. аз поне, имах такава приятелка, беше маниачка на тази тема. винаги ми казваше : "недей да свършваш на корема, а в устата ми"
и аз разбира се винаги го правех, свършвах в устата и

Ееее... сега просто се хвалиш..... :D .. Караш ме да ти завиждам, мойта още се дърпа :roll:

anonymous708973
01-31-2011, 19:38
На мен не ми мирише на абсолютно нищо и през повечето време съм пърфектли файн с вкуса. Веднъж обаче беше ял 3 парчета пица и чипс ... е, толкова отвратително нещо никога не ми беше влизало в устата!
Иначе миризмата на самите полови органи е съвсем друго нещо, обожавам я, дори имам чувството, че и аз мириша така вече...

mecho8888
01-31-2011, 23:15
На мен не ми мирише на абсолютно нищо и през повечето време съм пърфектли файн с вкуса. Веднъж обаче беше ял 3 парчета пица и чипс ... е, толкова отвратително нещо никога не ми беше влизало в устата!
Иначе миризмата на самите полови органи е съвсем друго нещо, обожавам я, дори имам чувството, че и аз мириша така вече...


:smt058

DREAM95
02-01-2011, 05:54
Нямам мнение по въпросът... :P

DREAM95
02-01-2011, 05:56
Никак не ми харесва - нито миризма, нито нищо, най-добре е като свършва в презерватива. 8)
Е не е добре, разваля се кефа като може в устата... :D

britzy
02-01-2011, 06:46
Нямам мнение по въпросът... :P

И тогава що тролваш?

adidaskataWE
02-01-2011, 14:58
разбира се,винаги преди да започна да правя секс оставям до мене и приятеля ми едно бурканче със сперма да ми понамирисва-белким се възбудим :D :D