PDA

View Full Version : Важно за момчетата !



Park
12-16-2009, 23:56
Сетих се от поста който туко що оставих в една тема :

След свършване при момчетата се отделя сперма. Така,това всички го знаят ..

Тук идва малка, но много важна забележка !

Това отделяне не трае само 10 секунди .. а до 4 часа !

Така че ако си набиете една преди секс много внимавайте със втора база .. попитайте я дали иска отзад или да ви духа ..

Има и по-лесен начин вместо да чакате отделянето да свърши > отидете да се изпикаете ! Доказано е, че това изхвърля всичката насабрана сперма за изхвърнето и след това можете директно да започнете !

Надявам се да съм бил полезен, че това ми е и първа тема =]

t0d1t0
12-17-2009, 03:37
http://i139.photobucket.com/albums/q301/hackenslash_album/facedesk.jpg

bqsna_teenagerka
12-17-2009, 08:42
http://i139.photobucket.com/albums/q301/hackenslash_album/facedesk.jpg

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ОWND.

anichka12345678
12-17-2009, 12:20
Сетих се от поста който туко що оставих в една тема :

След свършване при момчетата се отделя сперма. Така,това всички го знаят ..

Тук идва малка, но много важна забележка !

Това отделяне не трае само 10 секунди .. а до 4 часа !

Така че ако си набиете една преди секс много внимавайте със втора база .. попитайте я дали иска отзад или да ви духа ..

Има и по-лесен начин вместо да чакате отделянето да свърши > отидете да се изпикаете ! Доказано е, че това изхвърля всичката насабрана сперма за изхвърнето и след това можете директно да започнете !

Надявам се да съм бил полезен, че това ми е и първа тема =] това пък кой не го знае, елементарно.

24white24
12-17-2009, 12:23
Сетих се от поста който туко що оставих в една тема :

След свършване при момчетата се отделя сперма. Така,това всички го знаят ..

Тук идва малка, но много важна забележка !

Това отделяне не трае само 10 секунди .. а до 4 часа !

Така че ако си набиете една преди секс много внимавайте със втора база .. попитайте я дали иска отзад или да ви духа ..

Има и по-лесен начин вместо да чакате отделянето да свърши > отидете да се изпикаете ! Доказано е, че това изхвърля всичката насабрана сперма за изхвърнето и след това можете директно да започнете !

Надявам се да съм бил полезен, че това ми е и първа тема =] това пък кой не го знае, елементарно.Не го знаят дечурлигата 8-9 клас дето си мислят, че като първият път ебат с презерватив, после го свалят за втория път няма да стане фал....

t0d1t0
12-17-2009, 12:46
ама вие сте някакви гении,аз явно съм тъп,т'ва не го знаех :shock:

Park
12-17-2009, 13:56
Вие сте някакви невъзможни лигавнета обаче ..

t0d1t0
12-17-2009, 14:10
т'ва е щото сме тъпи. :(

travmiriaN
12-17-2009, 14:22
http://i139.photobucket.com/albums/q301/hackenslash_album/facedesk.jpg


AHXHAHXAH :lol: :lol: :lol: :lol:

3dintaMm
12-17-2009, 14:39
тфа е написано за тези които не го знаят а не за тея дето го четат и после пишат постове и са праят на големите разбирачи ;]]

t0d1t0
12-17-2009, 14:45
добре. Извинявай! Да ти намеря още 1000 такива прости теми на хора които си вярват,че ще променят нещо като пуснат поредната идиотщина?!

t0d1t0
12-17-2009, 15:14
и м/у другото си написал пълни простотии.

komara
12-17-2009, 15:56
Не отделянето трае 4 часа. По "пътят" на спермата остава част от нея, затова изпикаеш ли се няма проблеми. Ако се "отделяше" 4 часа да се изпикаеш ще има същия ефекс като да се изсереш.

Park
12-17-2009, 17:21
Написах го по памет ..

t0d1t0 - ти си велик явно ! Ще те помоля да спреш да пишеш "велики" постове в моите теми ..

ПП : тая снимка като и се радвате толкова, изтеглете си я и стига сте спамили темата ..

ПП2 : хубаво е че някой го знаят, а другите дето не го знаят ?
ще стане като онова 13 годишното британче дето стана баща,а 14 годишната майка още не знае от къде й дойде ..

t0d1t0
12-17-2009, 20:25
Всеки чул недочул от не знам си къде и ае съвети ще дава. И ти в момента това правиш... "ПО ПАМЕТ ПИША"...

Брех боже, ми по твоята логика,оная циганка на 11 години дето роди? Що не отидеш да и кажеш,че пак може да забременее?

И мъжа не свършва 4 часа! Просто остава малка час от спермата в уретрата и ако не уринира момчето,то тя ще продължава да си седи там,а и сперматозоидите могат да оцелеят до няколко дни => Не си много прав с това твое изказване "по памет"... А и има още много фактори които влияят в/у това дали момичето може да забременее,нали знаеш?

"Така че ако си набиете една преди секс много внимавайте със втора база .. попитайте я дали иска отзад или да ви духа .. "

е т'ва ся ми кажи как да го разтълкувам? Ще си бия 1 чикия и после к'во? Айде анален или просто да ми направиш свирка,че после да не се притеснявам... И в 2та случая момичето е лишено от удоволствие. А и малко егоистично ми се струва. И то толкова лесно,ако ставаха бебетата... Плюс това аналният секс крие много повече опасности,ама ся аз ли да ти казвам или ти го знаеш?

А и сякаш,че лапетата не го знаят т'ва нещо или пък някой лапе ще вземе да ти чете "великата" тема! Има си часове по биология,допълнителна литература,материали в интернет и прочие.

А и не съм велик,а ми просто се дразня от такива като теб които си мислят,че ще постигнат нещо като пуснат поредната тема пълна с поредната доза "истина" за предпазване от нежелана бременност. 1000 такива теми има,а вече +1. Който иска да го научи ще се заеме,а тези които не искат сами са си отговорни за последствията.