PDA

View Full Version : За деградиралите и деградиращите?



bulgarian1878
12-17-2009, 08:09
Реших първата ми тема, надявам се и последна, тук да бъде за деградиралите и деградиращите.

И като си говорим за деградирали и деградиращи, искам да попитам специално amk - нашият любим съфорумец, приятел на Обама, Буш, дори и Линкълн /не се чудете, всичко е възможно!/, каква политика трябва да се води с хора като всеизвестния най-деградирал /извинявам се, ако бъркам пола на съществото, но мисля, че то само не си го знае... :( / сред всички вас и вас - stambini.

Нека всеки си даде мнението, но първо искам да видим това на най-големия връзкар във форума ни - amk. Човекът, чиито връзки надминават дори тези на това да познаваш бате ни Бойко. :-D

amk933
12-17-2009, 10:35
Поотърси си малко от иронията и може и да ти отговоря. :shock:

Още повече, че отговорът е очевиден и темата е лишена от всякакъв смисъл.

И като ме иронизираш, защо ти е моето мнение???

Попитай си дружинката расистчета и "всезнаещи" учени...нека те ти отговорят, защото моят отговор ще е различен от ценното им мненийце... :shock: :booooomb:

montana6
12-17-2009, 11:01
Дано наистина това да ти е последната тема.

bulgarian1878
12-17-2009, 15:21
Дано! Днес наистина нямаше какво да правя, та реших да се занимавам с нещо, което би ме забавлявало. Което всъщност е деградиращо... >_> верно дано повече не ме избие на такава идиотщина. xD

amk, нямам дружинка от расистчета около себе си, тъй като не се движа с ничия компания от доста време. Нямам особено време за това. :)

Питам теб, искам да знам мнението ти.