PDA

View Full Version : приятелство или любов?



h4x0r94
12-17-2009, 09:40
Много съм объркан, така че ще започна отначало. Дойде ново момиче в моя клас, което е много хубаво. В момента, в който я видях си помислих, че ще е като другите надути момичета, но се оказа друго. С нея си станахме много добри приятели, на мен тя може да има пълно доверие както и аз на нея. Приятно ни е да сме заедно [да се гушнем и да си говорим например], но не сме излизали все още, защото тя е неразделна с 1 момиче от моя клас а и аз съм леко срамежлив и не обичам да излизам много. Да минем по същество : всеки ден си казваме колко мн се обичаме [като приятели], колко си липсваме, ревнуваме се и тнт. Проблема е, че малко или много аз я харесвам, но тъй като досега не съм си имал гадже :oops: и не знам какво да правя, не искам като и кажа да ме отблъсне, и не мисля да и казвам. Всеки ден си мисля за нея, като вляза в скайп първо нея търся и тнт. и доколкото казва и тя така за мен? Влюбен ли съм? Дайте ми съвет, моля ви 8-[
Честно казано аз съм много чуствително момче, и обичам да си показвам чувствата. За мен момичето, не е просто бройка...

п.с не знам дали тя ме харесва, но и не мисля така :(

irnfried
12-17-2009, 10:15
Нееееееее ти не си влюбен в нея ти си влюбен в мен :D На колко си на 13 ли че си срамежлив .Ко вика гушкаме се и си казваме че се обичаме като приятели еми да ти кажа нещо .ОТДАВНА НЕ СТЕ САМО ПРИЯТЕЛИ !!! Просто се стегни ти пу&*а ли имаш между краката ...Просто я хващаи в някои ъгал на даскалото и я натисни ! 8)

h4x0r94
12-17-2009, 10:21
На 15 съм и я познавам доста добре за да знам, че натискането при нея е изтъркано...

irnfried
12-17-2009, 10:30
Бе главчо :D (нищо лично ) не да я натискаш както ти симислиш ... нали си говорите и се гушкате еми като го правите защо не добавите и целуване ... защото като гледам само това липсва .... И още една таина -НЕ НЕ Я ПОЗНАВАШ ДОБРЕ не може да познаваш едно момиче добре ... имам приятелка от близо 1 година и пак ми прави шмекери така че .. Но като сте толкова близки просто станете още повече.От сега ти казвам работата е ясна .Ако се хванеш ще става много по хубаво ! :)

Snickers
12-17-2009, 10:30
Ами... според, това което описа отдавна не сте само приятели.
Ако си мислиш/сигурен, че и тя те харесва опитай.
Не знам.)

MagnetiC
12-17-2009, 10:55
Според мен момичето е хлътнало здравата по теб, както и ти по нея.. може наистина така както я гушкат да я целунеш леко по врата..такива каквито сте срамежливи ако излезете само двамата мисля, че нещата няма да тръгнат гладко (ще се притеснявате здравата...) по-добре да започнеш от училище... почни с целувките.. викай я примерно само нея да дойде с теб за закуска :P може по физическо да не играете ми да си говорите двамата... изпращай я до тях.. (съмнявам се и приятелката й да я изпраща :) ) и така.. :) успех :)

h4x0r94
12-17-2009, 11:19
явно не ме разбрахте както трябва, тя хич не е срамежлива и е сменила 20тина гаджета, а аз нямам никакъв опит. Вчера разбрах, че си е писала с един мой фр и му е казала че много ме обича, а той я питал, 'вие да не ходите?' и тя 'не, ние само като приятели' и ми стана мн гадно :(
А пък като си говориме по скайпа и по някое време тя ми обеснява колко се дразни като се прегръщам с 1 момиче, и аз и обеснявам, че тя е единственото момиче в живота ми и тем подобни [мисля, че мога да си общувам с момичета XD] и тя се разплака..

п.с не съм се целувал досега :oops: не ми се смейте, какво да направя :D

MagnetiC
12-17-2009, 11:42
Това, че не си имал гаджета до сега не е толкова важно.. поне според мен, напротив даже е леко очарователно :) вярно може да е и -.. мисля, че трябва да кажеш на мацката, че наистина мн си се привързал към нея не само като към приятелка.. :) и така ще си изкажете чувствата и най-вероятно ще тръгнете :)

valdesbg
12-17-2009, 11:43
Авторе, с няколко думички.

Зле си, получил си милион шансове, но не си ги използвал. Дори не си се поинтересувал как може да ги използваш. Не заслужаваш помощ, оправяй се сам.

irnfried
12-17-2009, 11:46
Целуването ти е наи малкия проблем .Щом толкова много си споделяте тя сигорно знае и това така че какъв е проблема ...просто и кажи че имаш нещо повече към нея и не искаш да сте само приятели а нещо повече.Ко като си на 15 и си срамежлив и не си се целувал ... Стига с тия срамища не си на концерт или такива раоти никои не те изпиства никои няма да ти пише оценка ...Просто е настъпило време за следваща крачка ! И аз бях много затворен на 15 ходих само по купони и бях загубил дедствеността си вече но това е просто защотот не нося на алкохол тогава де.Та отметнах се много просто е ..Сподели и какво чустваш ако искаш даже и кажи че не си се целувал и така нататък тя ще разбере ! Плус това побързаи защото да не я гледаш скоро време с някои друг от твоя клас .Това поне да ти даде сили ! Представи си някои от твоя клас с нея :shock: и да си казваш а можеше това да съм аз !!! :shock:

ivcheto0o
12-17-2009, 11:50
спред мен и двамата се харесвате ама ви е срам :-D покани я да излезете на кафер/разходка...

h4x0r94
12-17-2009, 12:42
В неделя сме на кино, тя с удоволствие ми прие. Ще видим как ще се развият нещата

п.с мерси на всички, дори на тези с негативните коментари, защото си е така...

feli7o_
12-17-2009, 12:54
амиии и аз като другите мисля че тя те харесва :) просто явно чака ти да направиш първата стъпка .. така че действай :grin: въпроса е че ако нещата не седят така да не си развалите приятелството нооо от това което прочетох те харесва, така че няма от какво да се страхуваш да разкриеш чувствата си :) успехх (sun)

nymphadora
12-17-2009, 17:54
Мацката се е разревала бе,това не е ли предостатъчно? :)

BloomF
12-17-2009, 18:13
Ти че си влюбен, влюбен си.

wasch0
12-17-2009, 18:41
Първо поздравления много хубава историйка :)
стискам палци за неделя, и да сте избрали хубав филм ей.. :lol: може да е много романтично :oops: действай! :wink:

Azgalor
12-17-2009, 22:16
Отпусни се пич и се осави на гребена на вълната :) :)

montana6
12-18-2009, 00:13
Е, айде де, бате! Рибата е в тигана, само тебе чака да пуснеш печката. 8-)

valdesbg
12-18-2009, 09:09
Е, айде де, бате! Рибата е в тигана, само тебе чака да пуснеш печката. 8-)

Иска се акъл кое копче да натисне за да включи правилния котлон. Иначе пожар ще станеи рибката ще изчезне :) Пък копчетата властват над нашия автор :)

cskar43t0
12-18-2009, 09:39
Приятел,честно да ти кажа от личен опит,защото и аз сега съм в такава ситуация,границата между най-добри приятели и нещо повече е адски тънка.Аз от 2 години имам най-добра приятелка и от 2 години я харесвам,но и до ден днешен не се престраших да и кажа(не е щото съм "женчо") ами защото може да я загубя като приятелка.Може би ако и ти си като мен,толкова привързан към нея,ще ме разбереш.И повярвай ми-докато не и кажеш,че имаш чувства към нея,до тогава ще сте само приятели.Найстина по добре и кажи в удобен момент(знам,че си мислиш,че никога не е)но един ден се престраши и и кажи..повярвай ми за твое добро е :) Не прави като мене да си притискаш чувствата,а и кажи.Аз 2 години не и казах и сега ту я мразя,а вътрешно я обичам,колкото и да не искам.И ако си търся "гадже",както се вика в днешно време :D,винаги сравнявам момичето с нея,дано при теб не е така :(
Айде успех и един ден на ескурзия като сте или на кафенце я дръпни на страни и и кажи,че я чувстваш като повече от приятелка :)

h4x0r94
12-20-2009, 19:36
Тази сутрин, тя ми каза , че е наказана, а преди малко по скайпа я чух да си говори с майка си и да казва, че някакъв неин близък приятел и казал, че я харесва и тя му се изсмяла. Мисля, че е по добре да се откажа, защото ако и кажа ще прееба и приятелството... :?

t0d1t0
12-20-2009, 20:32
вие сте на не повече от 13 нали? И 20 гаджета... Леле вече и на краката да почне да смята... А и няма ли ти да се чувстваш като поредният?! Стойте си приятели!!!

sados
12-20-2009, 21:37
Тази сутрин, тя ми каза , че е наказана, а преди малко по скайпа я чух да си говори с майка си и да казва, че някакъв неин близък приятел и казал, че я харесва и тя му се изсмяла. Мисля, че е по добре да се откажа, защото ако и кажа ще прееба и приятелството... :?
Виж сега от личен опит ще ти кажа едно 2 неща с изклиучение,че несам на 15 имал съм гаджта несъм девствен и тнт сам в почти същата ситуация и ще ти кажа само едно аз няма да се пробвам не защото ме е страх или нещо такова просто защото съм глупаво момченце с голямо самочувствие!!! Та сега на твоя въпрос изпуснал съм много момичета заради дивотиите си не го прави и ти опитаи няма да е фатално тя ако ти е няква супер приятелка ще те разбере ако пък си чак толкова срамежлив просто гледай как някои друг ще ти я земе като при мен ти избираш.Но ако избереш втория вариант един добър съвет напии се много намери си някоя за една вечер направи си купон и чакай следващата.Ако имаш някой въпрос драсни едно лс :D

Nakadah
12-20-2009, 23:28
Нееееееее ти не си влюбен в нея ти си влюбен в мен :D На колко си на 13 ли че си срамежлив .Ко вика гушкаме се и си казваме че се обичаме като приятели еми да ти кажа нещо .ОТДАВНА НЕ СТЕ САМО ПРИЯТЕЛИ !!! Просто се стегни ти пу&*а ли имаш между краката ...Просто я хващаи в някои ъгал на даскалото и я натисни ! 8)

кефиш ме
кети пръдна

:razz: