PDA

View Full Version : Проблем с цикъла



LuFlee
12-17-2009, 14:03
На 16 години съм,принципно винаги ми е идвало 1-3 дена по-късно,но ми закъснява вече с 6 дена.Единственото,за което се сещам е,че преди 2 седмици с приятелят ми правихме орален секс...В началото на акта от него излезе една течност(не е сперма) и тогава той се държеше с едната ръка там.Мисля си,че може да ме е пипал със същата ръка,но той каза че го помни все едно е било вчера и няма такова нещо.Не ми е съвсем ясно каква е била тази течност и съдържа ли тя сперматозоиди?В смисъл той каза,че е за овлажняване...След оралния секс обаче малко по-късно леко прокървих.Както казах,закъснява ми с 6 дена иии мислех си дане би да съм бременнта.Не съм си правила никакви тестове или нещо подобно.То е ясно,че от орален секс не се забременява,обаче тази течност,за която казах ме притеснява...От друга страна съм подложена на голям стрес от доста време и промяна на климата.Пих едни хапчета,защото имах проблеми с очите-бирена мая,неуробекс и рибено масло...Особено от както ми закъснява се притеснявам и не мога да спя.Четох за симптомите на бременноста и почти нищо не съвпада,само липсата на цикъл и от време на време ям малко повече...Нямам никакви симптоми за скорошен цикъл...Миналия път не ми дойде 4-5 дена,защото преди това пак бях подложена на стрес,но после реших да се успокоя и на другия ден ми дойде,не знам какво да правя.От днес спрях да пия хапчетата и се опитвам да съм по-спокойна,но като се сетя за бременност или нещо такова и пак започвам да се притеснявам.

Abigoria
12-17-2009, 14:07
О боже, биология не учите ли? НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ, когато е нямало ВАГИНАЛЕН секс БЕЗ предпазни средства. Въпреки че в предеякулационната течност се съдържат сперматозоиди, щом НЯМА действителен полов контакт, НЯМА бебе. А и сперматозоидите оцеляват само в безкислородна среда. От хапчетата и стреса ти закъснява.

daru6a1
12-19-2009, 10:27
О боже, биология не учите ли? НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ, когато е нямало ВАГИНАЛЕН секс БЕЗ предпазни средства. Въпреки че в предеякулационната течност се съдържат сперматозоиди, щом НЯМА действителен полов контакт, НЯМА бебе. А и сперматозоидите оцеляват само в безкислородна среда. От хапчетата и стреса ти закъснява.

++