PDA

View Full Version : Пропушвам :(



Stoynow
12-17-2009, 18:47
По дяволите бях заклет антипушач допреди 1 година. Постепенно започнах да приемам тютюнопушенето за нормално, защото в новия ми клас всички свесни пушат, без един, двама (в момента съм 9-ти клас). Миналата учебна година имаше един лагер, на който за първи път съм пушил толкова. Купувахме си общи цигари с момчетата, които бяхме в стая.Това бяха горе-долу по 5-6 цигари на ден. След лагера нямах желание да пуша. Цяло лято не съм си мислил въобще за това. Но като се събера с хората от класа ми и айде.. В началото на тази учебна година ми предлагаха и се сдържах да не приемам, но минаха 2-3 седмици и започнах да припалвам цигари и постопенно стигнах до това, че пуша минимум по 1 цигара на ден и постепенно започвам по повече. Проблемът е, че ми е много кеф да пуша и не знам с кво мога да си разваля тоя кеф. Гледал съм сумати клипове и за здравето ми знам кво ще стане, бях включен към един проект, който е против тютюнопушенето и съм наясно с всичко, но по-скоро ми пука повече за парите, които се харчат, ако си пушач, колкото и дебилно да звучи.
ПОМОЩ :( 100% повечето са почнали по същия начин, по който и аз.

EarthShaker
12-17-2009, 19:05
още за никотинов глад не може да се говори, затва просто не пъхай шибани цигари в устата си.. тва е решението.

когато др пушат си земи да ядеш нещо..

Stoynow
12-18-2009, 19:06
Не знам кво мога да си купувам да ям, щото в момента най-малко ми трябва да увеличавам храната, която ям. :?
Днес примерно цял ден не съм се сетил за цигари и не съм пушил и сигурно е защото най-добрия ми приятел, който пуши, го нямаше на даскало.

clever
12-18-2009, 19:09
дъвчи дъвки 8) 8)

ameli
12-19-2009, 12:21
яж солети :D представи си, че са цигари 8-)

cookie_master
12-19-2009, 14:26
като ти се допуши дъвчи ментов бонбон :)

Stoynow
12-19-2009, 17:59
Ми то аз дъвки постоянно си имам и дъвча. Те по-скоро ми служат да не се тъпча с излишни глупости като солетите и да ми е свежо. 2 дни вече не съм пушил и не изпитвам някво желание да пуша. Проблемът е, че като дойде понеделник може пак да запаля една, две и повече, защото съм и на дискотека, а преди това на кафе и абе .. кво ви занимавам, то това вече си зависи от мен :]
Все пак, ако има други мнения.

rauwkost
12-20-2009, 08:50
Ми освен да дойда да те пазя да не пушиш ли к'во ?

revolver
12-20-2009, 10:17
Всичко е до волята ! Имаш ли воля ,ще преодолееш всичко !

Аз издържах през всичките години в училище,не съм запалил една тютюневва цигара !

mrazqkindergarten
12-20-2009, 12:39
И аз бях така.Мисли повече за вредата и ще ти мине.Просто и пред мен пушат обаче аз си говоря с дадения човек а не го гледам в устата ебаси като пуши. 8-) Мисли си че като не пушиш си различен и така. Аз съм против пушенето и затова може да се каже че ми мина.Много исках да пропуша по едно време даже цяла кутия да си купя обаче точно даже тия дето пушат ми викат да не го правя. Все пак ти си преценяваш де. :)