PDA

View Full Version : Излей гнева, нервите и притесненията си!



SWASTIKA
12-17-2009, 22:04
Една тема посветена на отрицателните емоции, които са част от ежедниевието ни.
Нека тук всеки да излива нервите и гнева си... Да пише всичко това, което го тормози, всичко това, което го притеснява...

Не просто тема, а място, което ще запечатва лошите неща!

Използвайте цензура, все пак освен, че сме нервни, сме и културни.

Тази тема няма нищо общо с темата за добра и лоша новина.

Когато сме нерви и ядосани, вършим неща, за които може да съжаляваме.

Нека избегнем всички тези моменти, които могат да ни разделят дори с любим за нас човек. Вместо да удариш по масата, отвори темата и излей гнева си, запечатай го, помисли, успокой се.

Нека минат 15 мин, после реши какво трябва да направиш.

Нека аз започна първи...

Утре има едни изследвания, които ме притесняват... Сигурно няма да мога да заспя.
:(

kypo
12-17-2009, 22:16
ебе ми се та 2 не виждам, ама ми писна от тоя секс бе. поне да имаше и жена дебиш 8-)

cherinka
12-17-2009, 23:12
деба,тия винари,деба,не ги бива,майна,бива ли така да разреждат тва шибано вино
дейба,майка му дейба,бива лижси4ки да ги изналовят,нбе :booooomb: вече
няма от кой да си пазарува човек,ебах ги в тъпанарите,майна

издивеем,чекаме едн0о тъпанарче дое ни земе ижче ходиме айляк си прай,няям цигар,не сАм пушила от 3 аса,бах са в тъпанарщината,живота е розов,майна,не го бива,мноо шибано без цигари,бррррррррррат :booooomb:
свастЕ,как сЕ? :lol:

OstavqshSledi
12-18-2009, 09:05
Писна ми от тая криза ... :smt013 :smt013 :smt013 :smt097

EarthShaker
12-18-2009, 09:07
супер мн ме е яд, че не мога да скрия от черинка кво съм ял последната 1 седмица.. :-x

PsychologicalDisorder
12-18-2009, 09:07
Писна ми от тая криза ... :smt013 :smt013 :smt013 :smt097
:lol:
много знаеш ти кво е криза, че даже му писнало



иначе, всичко е 6+
нямам от кво да се оплаквам

danyrenesmee
12-18-2009, 13:57
ох,писна ми :-x не мога да си живея като нормален човек.. тоя ми е окопирал мозъкаа.. дразня се вече и в понеделник обмислям да му тегля една майна и да ходи да си е*е тъпите ку**и .. :smt067 O:)

padnaloblak
12-18-2009, 14:24
на мене ми се пее пък :D живота е прекрасен просто! 8-) ееебриии дееей ис со уандърфуууллл :D

woshata
12-18-2009, 14:47
е** ми се та 2 не виждам, ама ми писна от тоя секс бе. поне да имаше и жена дебиш 8-) :razz:


аз в момента съм в перфектно настроение освен че ше изакарам червата на некви хероини дето снощи са вадили нож в гео милев на едн приятели ше им еба майката и деградетата скапани

LordOfLight
12-18-2009, 14:59
Писна ми от тая жена, изобщо не се съобразява! :x

xoxi
12-18-2009, 19:30
Мразя снега !!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

woshata
12-18-2009, 19:43
Мразя снега !!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-xйеп подкрепям с две ръце
днес 3 пъти ми се наложи да ПЛУВАМ в киша и да минавам некви ПРЕСПИ ебахти мразим го тва време бе ужасно е не го понасям мразя сняг, студ, виелици, всичко под 10 градуса, оф !

miminia
12-18-2009, 20:02
Оооо .. искате ли и аз да почна :lol:
ЦЕл ден викам и бия некой .. на тренировка щех
да изкъртим веригите .. цифра пъти се
подхлъзвах ходим по улиците и псувам като каруцарка
баба ти ме гледат лошо ... некфа в кафето
ниска и дебела крещеше като за 20 :smt019 :smt019 :smt019
аааааа мааахаа!! :lol:

Е окей .. ама на мене не ми мина яда .. ?! :? :lol: :lol:

ScionOfStorm
12-18-2009, 20:09
мамкамумамкаму мамка му мамкамумамкамумамкамумамк амумамкамумамкаму
деба
по дяволите да еба и простотиите
ААААААААААААААААААААААААА АААРХГГХХГХГ

alexandraloui
12-18-2009, 20:43
едни тъпи кървокифлички

се zънасаят по моя и ще си изядат боя скоро


:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

gret4ety
12-18-2009, 20:48
ОФФ пиша си аз с едно момче от моето даскало и сме си др... той си има гадже и постоянно ми говори за нея ... ние постоянно си пишем и с времето почнах да го хар и сега се повече и повече... щеше да е лесно ако той не ми разказва как ме сънува и как съм мн хубава... даже ме покани на кино... аз нали тфа че го хар не ми пречи изобщо да сме си мн добри фр ама ся не мога да разбера той изпитва ли също той нещо към мене или не.... нз сигурно съм незряла и се вдетинщинявам обаче откачам.... #-o #-o оффф ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) на сичкото отгоре един негов приятел ме отряза а има такива очиииии :-s :-s :-s :-s :-s аааааааааааааааааа полудявам :smt026 :smt026 :smt026

Mamut
12-18-2009, 20:49
О, Боже.

woshata
12-18-2009, 20:53
gret4ety :lol:
:razz:

MetalZone
12-18-2009, 20:59
SWASTIKA, а как да се преборя с тези неща? Барабар с напрежението? Или някой друг да ми каже.. че от цифра време съм така.. ;/

gret4ety
12-19-2009, 09:06
ОФФ пиша си аз с едно момче от моето даскало и сме си др... той си има гадже и постоянно ми говори за нея ... ние постоянно си пишем и с времето почнах да го хар и сега се повече и повече... щеше да е лесно ако той не ми разказва как ме сънува и как съм мн хубава... даже ме покани на кино... аз нали тфа че го хар не ми пречи изобщо да сме си мн добри фр ама ся не мога да разбера той изпитва ли също той нещо към мене или не.... нз сигурно съм незряла и се вдетинщинявам обаче откачам.... #-o #-o оффф ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) на сичкото отгоре един негов приятел ме отряза а има такива очиииии :-s :-s :-s :-s :-s аааааааааааааааааа полудявам :smt026 :smt026 :smt026



:shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: gret4ety ти си идиот

one
12-19-2009, 09:08
:razz:

kalpazanka
12-19-2009, 09:08
Да й имам проблемите :lol:

woshata
12-19-2009, 09:10
омг имаме доста тежък случай 8-)

Mi6inka
12-19-2009, 14:11
проблема е на живот и смърт...


Аааа и аз да се изпразня тука :) Искам лято , искам си пак старото лято,искам си купоните и хубавите вечерииии ааааа !!!Ама няма да псувам пък! :D

danyrenesmee
12-19-2009, 14:36
ох бе,мамка му.. ! ТЕЯ ХОРА .. кога ще се светнат,че не съм кошче за душевни отпадъци.. :? :lol:

semantics
12-19-2009, 15:56
Имам да избълвам много змии и гущери по адрес на ГЕРБерите, които разправяха хиляди пъти, как знаят точните дни и часове, когато пътната обстановка ще се влоши...
Е, видях колко знаят и как се бяха подготвили. Вчера бях наистина на прага на нервен срив.
В часност, особено много мразя автобус 204. От вчера пак.

BrainlessROCKBABY
12-19-2009, 16:05
Ох, мамка му..Толкова е объркано всичко..СЛЕД като се запознах с най-милия човек на света..всичко си беше идеално..както се казва - захаросано. Но..

DarkKisss
12-19-2009, 16:08
Да е-б-а каръка шибан .. ах е-б-а-х-т-и тъпотията .. как можа да стане точно сега .. знам, никога няма да бъде подходящо, но все пак :/ ташааааааак!

ifilin4ica
12-19-2009, 16:09
ОФФ пиша си аз с едно момче от моето даскало и сме си др... той си има гадже и постоянно ми говори за нея ... ние постоянно си пишем и с времето почнах да го хар и сега се повече и повече... щеше да е лесно ако той не ми разказва как ме сънува и как съм мн хубава... даже ме покани на кино... аз нали тфа че го хар не ми пречи изобщо да сме си мн добри фр ама ся не мога да разбера той изпитва ли също той нещо към мене или не.... нз сигурно съм незряла и се вдетинщинявам обаче откачам.... #-o #-o оффф ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) на сичкото отгоре един негов приятел ме отряза а има такива очиииии :-s :-s :-s :-s :-s аааааааааааааааааа полудявам :smt026 :smt026 :smt026



:shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: gret4ety ти си идиот
Поредната... :? И тебе ли почна да те пере шизофренията мамка му, много станахте вече 8-)

AliceSw
12-19-2009, 17:27
Не мога вече...имам толкова ужасно много работа, че няма да видя какво е свободен ден около Коледа и Нова година...имам да предавам 3 чертежа, 1 папка с 3 композиции и 1 готов проект за посетителски център, 3 курсови по механика, 5 кубчета, 1 реферат по Сградни системи и инсталации и една сравнителна характеристика по обществени сгради...еми не мога, ще врътна съвсем.

На всичко отгоре в понеделник имам тест по информатика, практическа част АутоКад и контролно по механика.

И е мокро, и студено, но сууупер красиво.

И ужасният мъж ми лази по нервите, точно когато имам брутална нужда някой да ме поглези и да ме гушне за малко, не се появява нито чува никакъв!!!

И съм в цикъл...хаха

VerryBerry
12-19-2009, 19:13
До сега 2 пъти да се подхлъзна и да падна за няма и 5 минути не ми се беше случвало друг път.. :x :x :booooomb:

SWASTIKA
12-20-2009, 17:12
Мноооооооооого ме наваля днес снега, краката ми станаха картофи. :-x

SWASTIKA
12-20-2009, 17:19
SWASTIKA, а как да се преборя с тези неща? Барабар с напрежението? Или някой друг да ми каже.. че от цифра време съм така.. ;/

Опитай да си представиш, че нещото, което се опитваш да нараниш, е твоето сърце, което е сътворено от стъкло. Ако го счупиш - умираш.

Също в такива моменти можеш да си представяш добрите монементи, нека да ти минават през главата, това няма да ти е толкова трудно, кажи си на ум този човек е много ценен за мен, превъзмогни го. Според мен това би ти помогнало. Глупаво е да си промениш съдбата за някакви си глупости и излишни нерви.

Ако пък не стане, втълпи си, че трябва да достигнеш някаква цифра на броене, преди да направиш каквото и да е. Примерно 20. Брой до двайсет много бавно, след това направи това, което мислиш за правилно.

Можеш да взимаш по някое валидолче, то е за успокоение, не е вредно и така. :)

DarkKisss
12-20-2009, 18:08
Искам да идва 28 вече :-#

Di
12-20-2009, 18:10
ИСКАМ ПОНЕ ВЕДНЪЖ

onqtam
12-21-2009, 19:30
писна ми от хемороидите мразя ги :-x :-x :-x

xoxi
12-21-2009, 19:58
Кракатааа мииии :x :x :x
Тези тъпи, грозни тесни обувки направо ме убиха днес. Имам рани на всеки пръст и адски боли от стягането. Защо мамка му това са единствените обувки в тази къща, които не се хлъзгат по леда ???? УЖАСНИ СА !
А трябва да ходя още цели два дена с тях.. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 19:58
хиихихихихихииии :-D

MetalZone
12-21-2009, 20:24
SWASTIKA, мерси за съветите! :)

semantics
12-21-2009, 20:31
В случай, че по-горе не бях достатъчно ясен, ТАЙФУН ОТ ЕКСКРЕМЕНТИ ЗА ГЕРБЕРИТЕ!!!

padnaloblak
12-21-2009, 21:07
пф понякога ми се иска да бях дърво :D седиш си 100 200 години в най-добрия случай и нищо не правиш! не ти се налага да учиш, да работиш, да търсиш приятели, любов .... общо взето да си човек е прецакващо! 8-)

PsychologicalDisorder
12-21-2009, 21:24
епа... колко я обичам не ми се вярва
толкова неща искам да кажа
но няма да има значение
загубих я вече заради глупостта си и няма да мога да си я върна
направо...

Briseis
12-21-2009, 21:41
ааааааааа
много съм ядосана на наще :o :-x

mmKamm
12-21-2009, 21:53
^^ядосана съм и аз на наще.

Аз звъня за сериозни неща, а тя "Що не звъниш на баща си...защо винаги на мен..."
Баща ми...и той един...ми звъни 6 часа след като аз му звъня....а ако беше по-сериозно....кооо щеше да ми каже "Не си чух телефона ли???"

Писна ми двамата само да си прехвърлят топката и всеки да ми казва "Защо на мен казваш, кажи на майка си/баща си." или пък "Отивай при баща си/майка си" или пък "На него/нея така ли говориш"

GreenFairy
12-22-2009, 12:26
Ядосвам се на себе си! Защото съм супер разсеяна и забравям важните неща... Забравих както съм казала вчера, забравих за уговорката... Трябва да бъда по-внимателна с хората, които обичам... Не бива да забравям, че трябва да им го показвам всеки ден...
Приятелят ми се сърди защото забравих за уговорката ни... И съм си супер бясна... Да се е*а в простата тиква... :-x Чуствам се ужасно... :(

AutumnTears
12-22-2009, 13:04
Надявах се, че не са толкова тъпи...

gabi_94
12-22-2009, 14:10
ЯДДДД МЕ Е!!!! Адски ме е яд, че хората, които обичам не ме имат за нищо, че приятелите ми изобщо не ме познават и биха ме предали като едното нищооо!!! Яд ме е, че съм толкова наивна и глупава да вярвам на друг освен на себе си...яд ме е, че бих наранила себе си за да е щастлив някой друг, който накрая се оказва, че не е такъв , за какъвто съм го мислела...Яд ме е, че съм сама, ама абсолютно сама и няма нито един човек, на когото да се доверя...

plmn
12-22-2009, 14:12
някси.. НЯМА ВРЕМЕ.. губя си времето доста добре.

HexGirl
12-22-2009, 14:14
Ядосвам се на себе си! Защото съм супер разсеяна и забравям важните неща... Забравих както съм казала вчера, забравих за уговорката... Трябва да бъда по-внимателна с хората, които обичам... Не бива да забравям, че трябва да им го показвам всеки ден...
Приятелят ми се сърди защото забравих за уговорката ни... И съм си супер бясна... Да се е*а в простата тиква... :-x Чуствам се ужасно... :(
И аз за това съм бясна...
Пълна глупачка съм....само мене си гледам и забравям колко важен ми е той и го размотавам по всякакъв начин...Сега не иска да се виждаме днес.... Глупачка съм просто

alexandraloui
12-22-2009, 19:26
ЯДДДД МЕ Е!!!! Адски ме е яд, че хората, които обичам не ме имат за нищо, че приятелите ми изобщо не ме познават и биха ме предали като едното нищооо!!! Яд ме е, че съм толкова наивна и глупава да вярвам на друг освен на себе си...яд ме е, че бих наранила себе си за да е щастлив някой друг, който накрая се оказва, че не е такъв , за какъвто съм го мислела...Яд ме е, че съм сама, ама абсолютно сама и няма нито един човек, на когото да се доверя...

+1 :? :(

bebygirl
12-22-2009, 20:25
Може би се влубвам в не до там подходящ човек, за 2 или 3 пат след като съм го забравила уж ... :shock:

gret4ety
12-23-2009, 21:45
Писна ми вече от всясви "пиклички" и "бонбончета" дето ти се прават на големите връзкарки. В интернет сички са надути и самоуверени ама ако те срещнат по улицата ще се насерат в гащите веднага.... Бахси лиглите има... Няква като ми се прави на хитра и ме "затапва" уж... :lol: Е и надувалката и малка .... Да умре от рак да я фане спин дано :x

iLovePussyJuice
12-23-2009, 23:22
К'УР ЗА КМЕТИЦАТА, К'УР ЗА ПРАВИТЕЛСТВОТО, К'УР ЗА СЕЛЯНИТЕ - САМО К'УР И СМЪРТ ЗА ТЯХ!А ТАКА!
И К'УР ЗА ХОРАТА КАТО ЦЯЛО.

wilks
12-23-2009, 23:24
Може би се влубвам в не до там подходящ човек, за 2 или 3 пат след като съм го забравила уж ... :shock:
ама хич не ти е леко на теб май :neutral:

BladeOfMySoul
12-24-2009, 22:35
Егоист е.Гаден егоист.Дори в "обичам те" се усеща егоизъм.

Да *** маа му *****, оставете ме бе, ще му *** и празниците няма спокойствие от тея идиоти...са пак ще ме мъкнат по гадни гостита...ще дремия,ще се тровя от цигарения им дим,ще им слушам глупостите няколко часа и общо взето ще съм там за присъствието само.
НО НЕЕЕ...ТРЯБВА ДА ОТИДА
Чувствам се като декор. о.О

sisenceto0o
12-31-2009, 10:54
На мен ми писна от една приятелка. Държанието й стана отвратително, като искаме с другите да направим нещо тя все не е съгласна и трябва да й се молим, вчера с нея и още една фр бяхме заедно и ние с другото момиче искахме да направим едно нещо, а тя каза "ааа не, не искам; айде дее-после.....и така и не го направихме.Все става както тя иска, а казваше, че аз искам да се прави квото кажа.Не прави изключения като не иска нещо, а ако направи- следващия път се отказва...Просто вече ми писна, ама иначе с нея ми е много забавно, но.....

0riginalSin
12-31-2009, 11:17
писна ми всеки да си прави каквото иска и накрая аз да съм виновна..
писна ми когато мога да помагам на всеки, а когато аз имам нужда всеки да се прави на луд..
писна ми от морално-деградирали и неориентирани индивидии...
писна ми да не получавам отговории...
писна ми да чакам да се случи чудоо... :booooomb:

SunSmile
12-31-2009, 11:35
Притисненията ми са нищожни
много ли ще се напия довечера
ако се напия за първи път в живота си, ще е яко
ще се пуши ли
а наргиле?
на обяд ли ще се прибера или чак след тва :lol:

w0sh
12-31-2009, 11:40
ще има ли достатъчно за всички.

Briseis
12-31-2009, 15:56
мм няма да е яка нова година :?

elsy
01-01-2010, 14:20
От сутринта ми тръгна шибано... :-x

SWASTIKA
01-01-2010, 20:23
Тъпа нова година.

ByK
01-01-2010, 20:24
скарах се с най - добрата си приятелка.. :(

smile2
01-02-2010, 10:36
исках просто да се видим,но всичко се прецака !! а толкова много исках .. живея за миговете,в които се виждаме,а сега .. и това ми било живот ..