PDA

View Full Version : Bulgarian Guys



CheesySmile
12-17-2009, 21:57
Zdraveite na vsi4ki...
Iskam da se izvinq za latinicata,prosto nqmam bg klaviatura na telefona si.Nova sum v saita i ne znam dali ve4e ima takava tema,taka 4e izvinete me ako se povtarqm.

Az sum na 17set godini i jiveq v Angliq ot 13 godi6na...zavur6ih tuk,v momenta sum v kolej...
Za tezi godini tuk uspqh da si namerq mnogo priqteli-angli4ani.Razbira se ostanalata 4ast ot semeistvoto mi mnogo mi lipsva,a za priqtelite mi v bg da me govorim... Nai-strahotnite vakancii sum izkarvala s tqh,za tova se pribiram v bg vsqka vakanciq...Ve4e mai zadulbo4ih temata mnogo hehheh :D
Kogato sum na leti6teto v London, absolutno vinagi ima bulgari,koito mi lazqt po nervite.Pravqt se 4e edva li ne sa zabravili bulgarskiqt ezik,govorqt na bulgaro angliiski,ili prosto sa stra6no naduti....Za6tooo?Prosto ne razbiam...kolkoto i dulgo da si v 4ujbina,vinagi 6te si ostane6 bulgarin i nikoga nqma da moje6 da zabravi6 rodniqt si ezik!!!
Moite vaprosi kum vas sa:Slu4valo li vi se e?Iskate li da im kajete ne6to na tezi hora v takuv moment?Drazni li vi???
_________________
Разбирам неудобството да нямаш кирилица на телефона, но мисля, че вече и за тях има. Нека следващата тема или коментар да са написани на нея.
hamilcar

Nakadah
12-18-2009, 02:57
Zdraveite na vsi4ki...
Iskam da se izvinq za latinicata,prosto nqmam bg klaviatura na telefona si.Nova sum v saita i ne znam dali ve4e ima takava tema,taka 4e izvinete me ako se povtarqm.

Az sum na 17set godini i jiveq v Angliq ot 13 godi6na...zavur6ih tuk,v momenta sum v kolej...
Za tezi godini tuk uspqh da si namerq mnogo priqteli-angli4ani.Razbira se ostanalata 4ast ot semeistvoto mi mnogo mi lipsva,a za priqtelite mi v bg da me govorim... Nai-strahotnite vakancii sum izkarvala s tqh,za tova se pribiram v bg vsqka vakanciq...Ve4e mai zadulbo4ih temata mnogo hehheh :D
Kogato sum na leti6teto v London, absolutno vinagi ima bulgari,koito mi lazqt po nervite.Pravqt se 4e edva li ne sa zabravili bulgarskiqt ezik,govorqt na bulgaro angliiski,ili prosto sa stra6no naduti....Za6tooo?Prosto ne razbiam...kolkoto i dulgo da si v 4ujbina,vinagi 6te si ostane6 bulgarin i nikoga nqma da moje6 da zabravi6 rodniqt si ezik!!!
Moite vaprosi kum vas sa:Slu4valo li vi se e?Iskate li da im kajete ne6to na tezi hora v takuv moment?Drazni li vi???

и тука са такива Българите
за това аз не дружа с тях
и си ми е супер

amk933
12-18-2009, 11:51
Ами на мен ми се случва да говоря на българо-английски много рядко, защото български ми е трети език, но въпреки това ИСКАМ да говоря с българските си приятели на български. Когато запецна някъде, превключвам на английски, довършвам си мисълта, и после пак на български. Не го правя целеустремено. Просто ми се губи някоя дума или нещо не се сещам. :)

machoka
12-18-2009, 13:20
Моля все пак да си намериш бг клавиатура) В България се стремим да пишем на родната си азбука, а това би трябвало да важи с особена сила зад граница.

Благодаря ти предварително.

ge4eto70
01-02-2010, 22:03
Еми аз сам в Дания сега мама се сабра с един датчанин и сега теи ..... на мене бг ми е 3 език значи бг енг и сега потчи научавам датския но никога нчма да забравя моя роден език камоли моите приятели обичам ви !!! 8) 8) 8) 8) 8) :) :) :) :) :) :?

tItEufFf
01-03-2010, 08:18
Веднъж майка ми разправя като била в Америка и видяла няколко руснаци. Каза, че просто от километри си проличало, че не са американци, а някъде от славянските страни. И решила да ги пита..
- Вы руские?
При което те отговорили (на руски)
- Нет, мы американци. :?
Смешно ми става.

Аз тук познавам един мъж, доктор. Сменил си е неговото име, на жена му, на децата му .. И се крие от всички, че е българин. Според мен това е ужасна глупост, да живееш в лъжа. А после се оплакваше, че няма приятели.. :?

BERCUT
01-07-2010, 06:35
Да, по летищата ги има много, но това не е мода само на българите, молдовчаните също се правят на англичани, за тях е по-разбираемо защото наистина и аз бих се срамувал от толкова изпаднала страна като Молдова, но това не ги оправдава де. Същото съм го забелязал и у сърбите, абе май това е мода при почти всички славяни.

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-18-2010, 01:59
само по летищата ли...? и аз попадам на такива хора тук таме.. върха беше когато на едно бг party се запознах с някаква жена която е тук от 13 години насам някъде iii е дошла когато е била на 17-18 и изобщо не говори БГ! ама изобщо... даже когато сме си само бг, думичка на бг не казва... за сметка на това има мн хубав английски акцент но това че не говореше бг мн ме издразни.... не може така.. ако си бг и си в компанията само на бг е някфо неловко да говорите друг език.. :shock:

Aniiiii
01-19-2010, 15:42
Този Българо-Английски не винаги е нарочно.
Както казаха по нагоре, понякога просто думата на български ми излиза от главата и трябва да продължа на английски ;д

А иначе, тези които се гъзарят, в повечето случеи нито Български знаят нито Английски :P

BERCUT
01-20-2010, 15:42
a[N]D[i]T[k]a]само по летищата ли...? и аз попадам на такива хора тук таме.. върха беше когато на едно бг party се запознах с някаква жена която е тук от 13 години насам някъде iii е дошла когато е била на 17-18 и изобщо не говори БГ! ама изобщо... даже когато сме си само бг, думичка на бг не казва... за сметка на това има мн хубав английски акцент но това че не говореше бг мн ме издразни.... не може така.. ако си бг и си в компанията само на бг е някфо неловко да говорите друг език.. :shock: Може и така да е, но на мен много не ми прави впечатление, сигурно защото българският не ми е роден.

glorka
01-29-2010, 23:12
оооо тези на летището са уникални :grin: обаче вярно някои път се случва без да го искаш :D веднъж като се прибрах ина другия ден бяхме с приятели в "мола" :grin: и там леко без да искам бунах една жена и викам "оо сори" :D тя седи гледа гледа., :shock: и сички приятели почнаха да ми се хилятт :-D пък аз след около 20мин загрях че съм казала сории :lol: амаа не се е случвалло само веднъж., :D а пък в училище има тамм някакви българи., обаче не искам да се занимавам с тях., и по едно време аз отивах в някои час и случаино бях пред тях и единия казва "пъкк моя МЕРЦЕДЕС е С класа" и аз некфа обрущамсе и се хиля :D щотоо толкова емоционално го каза., и си продължих нали и този същия почна да говори на англииски и другия мму вика на български "говори на български бе" и този другия казва на англииски " няма щото тая ще ни разбере" :razz: е да ама ги разбрах :D