PDA

View Full Version : Еротиката е ключов фактор при секса



Lorenzo
12-17-2009, 22:11
Без човекът насреща да Ви е възбудил, няма как да изпитате удоволствие от цялата работа. Запомнете го това. Не правете секс механично, или както казват - просто за спорта. Влагайте чувства. Правете любов. :) И няма да има проблеми.

Azgalor
12-17-2009, 22:18
Има огромна разлика м/у любов и едното клатене :) но като гледам повечето младежи на днешно време се клатят вместо да правят любов за съжаление :? :?

RAYNE666
12-17-2009, 22:52
Ми досега не съм правила секс с човек към когото нямам чуства и затова съм привърженик на правенето на "любов". Не си представям да съм с някой ей така само заради секса или пък да правя секс за 1 вечер. Просто смятам, че секса като правене на любов е някакво по-високо ниво на близост в отношенията между двама души, и за да го има и него трябва да ги има и чуствата помежду им. :)

radybt
12-18-2009, 00:15
Ми досега не съм правила секс с човек към когото нямам чуства и затова съм привърженик на правенето на "любов". Не си представям да съм с някой ей така само заради секса или пък да правя секс за 1 вечер. Просто смятам, че секса като правене на любов е някакво по-високо ниво на близост в отношенията между двама души, и за да го има и него трябва да ги има и чуствата помежду им. :)
Да ама за съжалиние сте мн гадни копелета вие жените и всички така казвате!! Много са малко верните и свястни момичета ! :(

t0d1t0
12-18-2009, 04:35
Добре,ще го знам. Благодаря за съвета! Без твоя съвет нямаше да правя качествен секс.

sifon4o
12-18-2009, 10:34
пффф ти още малко ше кажеш че трябва да го надърва, за да я чукам :-o

RAYNE666
12-18-2009, 11:21
Да ама за съжалиние сте мн гадни копелета вие жените и всички така казвате!! Много са малко верните и свястни момичета ! Sad

Малко, ама ги има все още и слава богу :)

anichka12345678
12-18-2009, 11:39
Без човекът насреща да Ви е възбудил, няма как да изпитате удоволствие от цялата работа. Запомнете го това. Не правете секс механично, или както казват - просто за спорта. Влагайте чувства. Правете любов. :) И няма да има проблеми. някой хора ненамират любов или са много разочаровани и за това предягват кам чистия секс просто ,за задоволяване или за спорта :( .

Shia
12-18-2009, 13:39
Аз пък мога да правя секс и без тази еротика,макар че е голяма разликата между еротика и възбуда,както си написал/а темата.
Мога да се възбудя постепенно или хич да не го направя и затова са създадени лубрикантите

Mr_Crowley
12-18-2009, 14:30
Тая тема сега съвет, препоръка или заповед се явява? Щото доста клиширано и банално ми се струва 8)