PDA

View Full Version : Каква е разликата...................



kikozebrata
12-18-2009, 08:16
Каква е разликата между парфюм и тестер?Кое е по траино :)

CrAzYanDlaZy
12-18-2009, 08:37
:lol: :lol: :lol:
това ме разби честно ... ми няма разлика, едно и също е! Само че едното е за проба и ако ти хареса си купуваш парфюма ... няма как да си купиш тестер 8-)

Biskfitka
12-18-2009, 12:09
^ има ;д в някои магазини продават и тестери,които са малко по-евтини от оригиналния парфюм ;д (не,че тестера не е оригинален де...)

PinkFloydSound
12-18-2009, 12:11
Тестерите са с по-траен аромат и са по-евтини от самия парфюм.

MakeMeLaugh
12-18-2009, 12:31
^ Това е вярното.
Моя пр-ка и колежка работеше във известна верига за козметика и парфюми и тя ме светна да купувам винаги тестери. Понеже с тестер те зарибяват понеже е по-богат на парфюм, а самия парфюм понякога е по-разреден и смотан.

Neopitom3na
12-18-2009, 13:44
Тестерите са с по-траен аромат и са по-евтини от самия парфюм.

DevilWish
12-18-2009, 13:54
Така е.Единственият недостатък е, че са по-малки ;)

Infinity
12-18-2009, 14:45
:lol: :lol: :lol:
това ме разби честно ... ми няма разлика, едно и също е! Само че едното е за проба и ако ти хареса си купуваш парфюма ... няма как да си купиш тестер 8-)

Ти , като не си компетентна по дадена тема , защо изобщо пишеш ?? :? Тестерите са по-трайни и по-евтини.
Много по-добри са с две думи. :)
Повечето сайтове предлагат тестери , аз лично досега винаги съм си поръчвала и съм изключително доволна. :)

casey
12-18-2009, 16:02
:lol: :lol: :lol:
това ме разби честно ... ми няма разлика, едно и също е! Само че едното е за проба и ако ти хареса си купуваш парфюма ... няма как да си купиш тестер 8-)
Офф само гледате да се направите на интелигентни, пък всъшност сте същински тъпанари....
Има разлика. Тестерът е по-силен и траен, но п-малък, а парфюмът е по-голям, но по-разреден...

lipstik
12-18-2009, 16:13
Май се продават без капачки.

YouReallySux
12-18-2009, 16:38
:lol: :lol: :lol:
това ме разби честно ... ми няма разлика, едно и също е! Само че едното е за проба и ако ти хареса си купуваш парфюма ... няма как да си купиш тестер 8-)
Офф само гледате да се направите на интелигентни, пък всъшност сте същински тъпанари....
Има разлика. Тестерът е по-силен и траен, но п-малък, а парфюмът е по-голям, но по-разреден...

eй много интилигентната всъщност се пише със Щ :razz: :booooomb:

PinkFloydSound
12-18-2009, 16:40
:lol: :lol: :lol:
това ме разби честно ... ми няма разлика, едно и също е! Само че едното е за проба и ако ти хареса си купуваш парфюма ... няма как да си купиш тестер 8-)
Офф само гледате да се направите на интелигентни, пък всъшност сте същински тъпанари....
Има разлика. Тестерът е по-силен и траен, но п-малък, а парфюмът е по-голям, но по-разреден...

eй много интилигентната всъщност се пише със Щ :razz:
Още по-интелигентната, Suck, а не suX....

YouReallySux
12-18-2009, 16:45
:lol: :lol: :lol:
това ме разби честно ... ми няма разлика, едно и също е! Само че едното е за проба и ако ти хареса си купуваш парфюма ... няма как да си купиш тестер 8-)
Офф само гледате да се направите на интелигентни, пък всъшност сте същински тъпанари....
Има разлика. Тестерът е по-силен и траен, но п-малък, а парфюмът е по-голям, но по-разреден...

eй много интилигентната всъщност се пише със Щ :razz:
Още по-интелигентната, Suck, а не suX....

знам, нарочно го написах така ;)