PDA

View Full Version : keylogger



ProKiller2
12-18-2009, 12:11
как мога да гледам какво прави друг компютър с кеи колър да оправлявам програмата от нас апапк да се вижда какво прави другия комп и ми праи сани скриин шотове как да го напрая да следи и клавиатурата? Award Keylogger съм

doomkillerr
12-18-2009, 16:07
Този род програми се слагат за да следят какво се прави на твоя компютър, ако се ползва от много потребители - примерно може и да следиш какво правят служителите ти, ако имаш фирма с няколко служебни компютри. Не знам да е възможно да ги управляваш и контролираш, чрез отдалечен достъп! :? По скоро ти трябва т.н. "троянски кон"... :-D

MrGood1337Lynix
12-18-2009, 17:24
Ползвай Ardamax Keylogger. За да незасича антивирусна криптирай го с Daemon Crypt. Ако имаш допълнителни въпроси, ЛС!

doomkillerr
12-18-2009, 19:32
Въпреки, че е в разрез с принципите ми, ще си позволя да препоръчам това:


Actual Spy 1.71 е една от най-добрите програми за следене на действията на компютри, управлявани от Windows 98/Me/NT/2000/XP. Използва се за разкриване на всички действия, извършени на компютъра във ваше отсъствие, независимо дали са извършени от децата, жената, крадец. Използва се дори от много тайни служби, които с нея следят действията на заподозряни. Приложението тайно записва цялата работа, извършена с компютъра през определен период от време и след това представя подробен отчет за стартиране/затваряне на приложения, натиснати клавиши (което е много полезно за разкриване на пароли), посетени сайтове в Интернет, чатове, а ако активирате съответната възможност програмата дори може да прави скриншотове. Actual Spy дори може да изпраща отчета по електронната поща. Както се оказа, в Щатите програмата е станала много популярна за проследяване на склонни към изневяра членове на семействота, а шефовете на фирми я използват, за да следят работата на служителите си. Въпреки това нямаме данни с колко процента са спаднали разводите, нито с колко процента се е повишила производителността на американските служители. Причина за успеха на програмата е специална технология, която я прави практически невидима за Windows и за инсталираните антивирусни и антишпионски програми. На сайта на компанията ще намерите и отзиви на доволни потребители от типа “С вашата програмка хванах жена ми, тази мръсница, какви работи си говори с един от Невада, а сега и аз прочетох разговора и се изкефих два пъти” и др.

ProKiller2
12-21-2009, 11:37
мерси много за отговорите с нет бус съм пробвал но го засича антивирусна мисля да пробвам това с актуал спаи

LittleDude
12-21-2009, 18:26
нали знаеш те сички тия програми се водат за нещо като вируси... къф и смисъла? :?

ivanstef
12-22-2009, 06:34
Повечето от тях имат функция да изпращат данни на е-майл през определено време.. 8)

firestone224
12-22-2009, 16:43
Revealer Keylogger The Best :P

ProKiller2
12-23-2009, 11:45
кажете ми някоя лека програма с която да мога да следя само какво се случва на клавиатурата

pitashtata
01-12-2011, 12:38
Здравейте!

Инсталирах си Ardamax Keylogger и първо, че при всяко включване на компютъра излиза съобщение, че има активирана програма, което изтрих някак, и после излиза някакъв прозорец, в който брои дните отзад напред, почна от 7 ден, не знам какво точно.

Как да изтрия снимките, които прави?

koko95
01-12-2011, 19:34
Използвай team viewer.

pitashtata
01-13-2011, 06:14
Това програма ли е team viewer?

Прочетох какво е прозорчето, пише нерегистрирана пробна версия, и брои дните от 7 надолу, остава 1 ден.А после какво се случва, ще мога ли да използвам програмата?

GregoryHouse
01-15-2011, 02:59
Добре де...всички искате да се случи това с натискане на 1 клавиш...е няма да стане. В интернет има прееееееедостатъчно статии кое как се прави...ще ви отнеме 1-2-3 дена да изровите всичко и 3-4 да го разберете, научите и изпробвате. Стига да имате желанието.

Че има някои програми които по-ламерските програми не засичат - има. Но тези случаи са доста малко. С още малко и програма да ви каже как да си изживеете живота, че то много трудно да го измислиш сам.

P.S: doomkillerr много хубав принцип имаш, спазвай го за напред. Който има мерак да се учи, ще се потруди. Който няма влиза и пияе по форумите и заразява себе си :)

Cybershot
01-15-2011, 05:22
Четенето му е майката. Без четене не става. Не може да питаш из форумите за нещо, по което си некомпетентен и нямаш на идея как ще стане. В темата са ти предложили достатъчно варианти, сега сядаш и почваш да четеш. Ако искаш мога да ти пратя няколко шпионина и троянеца... На флашката имам поне 200-300 изрода, които вървят с бонус червеи и всякакви гадинки, които ще ти съборят компютъра до няколко минути (има един който ме кефи най-много, след като се пусне компютъра ти го рестартира след 20секунди след зареждането на Windows и през Safe Mode пак го рестартира, много ме кефи, само за това още не съм ги избил)

pitashtata
01-17-2011, 11:31
Момчета вижте, нямам никакво, ама никакво време да чета и да се уча, трябва ми конкретно нещо да направя, затова ви питам.

Да ви кажа какво съм направила досега, по съвети на едно момче от форума ( на което пратих 1000000 писма и въпроси и най-търпеливо ме съветва стъпка по стъпка ).Да ви кажа, не разбирам от инсталации на програми и допира ми до компютри е само по работа, затова не ги знам тези неща.

Та преди 10 дни инсталирах Ardamix keylogger, след което работи 7 дни и спря.По съвет на момчето, направих дезархивиране на програмата с extract here, и след много обяснения влязох в keylogger.exe, отвори се прозорче, и започна да свири музика, като написах някакво име ми излезе код с главни букви, които трябва да въведа в лиценз код, да ми се кракне програмата.

Но сега не мога да намеря къде да го сложа този код.

Съвета на момчето е да отворя Start/programs и с някаква комбинация от клавиши в стелт режим да сложа програмата в десния ъгъл до часовника и с десен бутон върху нея да намеря къде да сложа кода.

Поне така разбрах, моля ви, ако съм написала някоя глупост, не ми се смейте, не много :) .

Като дезинсталирам програмата и после наново опитам да кача нова, не става, не тръгва вече.

Как да си въведа кода, какво да направя?

sli73r
01-17-2011, 15:43
Пробвай с : DarkComet

pitashtata
01-17-2011, 16:11
Blagodaria!