PDA

View Full Version : проблемче:)помогнете :)



bbbb
12-18-2009, 12:11
здравейте,
бих искал да се консултирам с вас за нещо.
напоследък става нещо странно с пенисът ми-когато се изкъпя след има няма 4-5 часа започват да се образуват някакви бели неща и да мирише доста неприятно.сърбеш имам от време на време но не силен.. :) знам че ако не се къпеш много време се образуват такива бели работи и мирише лошо.. но както казах при мен това става броени часове след като съм се изкъпал.. преди не ми ставаше така...това го наблюдавам от две-три седмици..
някой ако знае за какво става въпрос да пише :)
благодаря предварително :)

EarthShaker
12-18-2009, 14:42
добре ще е да кажеш, дали водиш полов живот, години..

bbbb
12-18-2009, 15:59
mi na 19 sbm i vodq polov jivot da.. predi okolo dva meseca pravih sex bez prezervativ ..nz dali ne e tova pri4inata..no kakto kazah tova go nabludavam ot 3 sedmici

daru6a1
12-18-2009, 20:00
Еми най-добре отиди при лекар .. Мисля ,, че причината е явна ,, но ти си решаваш .. Обмисли добре варианта за доктора !! :!:

daru6a1
12-19-2009, 10:25
Еми най-добре отиди при лекар .. Мисля ,, че причината е явна ,, но ти си решаваш .. Обмисли добре варианта за доктора !! :!:

аьа и каква е причината? или смисал от какво е болен? нищо не разииш ама казваш да има като мнение нали?

пич иди на лекар ако щом това ти става от 3 седмици може да е наистина някаква болест придавана по полов път

Не знам точната причина ,, но той сам казва ,, че е правил секс без предпазни мерки .. Причината според мен е явна ,, но не знам .. Добре е доктор да го види . ! Зная ли .. може някаква венерическа или и аз незнам каква болест ,, както ти сам каза по полов път .. :))

haritov
12-19-2009, 11:28
сифилис трипер се се лекуват някак иди на лекар

bbbb
12-19-2009, 13:57
е баш сифилис и трипер ме самнява.. може би някаква гъбична инфекция но доколкото знам те са придружени с обилен сърбеж, който при мен липсва...незнам апък при лекар..не знам за вас ама на мен няма да ми е много приятно, но може и да се наложи..
благодаря за помоща все пак, ако някой знае още нещо по темата да пише :)

albertog
12-19-2009, 16:00
И на мен някои път ми излиза нещо бяло с неприятен мириз но не знам какво не съм правил все още секс на 16 години съм от какво може да е ?

haritov
12-19-2009, 21:10
И на мен някои път ми излиза нещо бяло с неприятен мириз но не знам какво не съм правил все още секс на 16 години съм от какво може да е ?
ебаваш ли се или не знаеш че това е сперма?

ApXaHrEJI
12-19-2009, 21:17
1. сърбеш се пише със "Ж" накрая :)
2. Нормално е не се притеснявай :) Не мога да обясня медицински как и какво, но е нормално, питал съм мнооооого отдавна лекар.
haritov : прочети внимателно поста и после давай предположения .

bbbb
12-21-2009, 16:18
еееееееееее не :booooomb:
Паак ли ти :shock: :shock: :booooomb: :-x :-x
Колко пъти ще я пускаш тая гнусна тема и колко регистраций имаш :-x :-x ТИ СИ БОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН :?
баси идиота

нещо се бъркаш ми се струва.За първи път я пускам тая тема и говоря съвсем сериозно, така че ако нямаш да кажеш нещо съществено по темата просто си спести плиткоумните коментарчета

bbbb
12-21-2009, 16:21
1. сърбеш се пише със "Ж" накрая :)
2. Нормално е не се притеснявай :) Не мога да обясня медицински как и какво, но е нормално, питал съм мнооооого отдавна лекар.
haritov : прочети внимателно поста и после давай предположения .

добре щом е нормално на какво се дължи това ? :) и ще мине ли това нещо или трябва да взема някакви по-сериозни мерки ? :)

onqtam
12-21-2009, 19:11
лекар.