PDA

View Full Version : Търсене на хора в скайп по е-майл



tigyr4o
12-18-2009, 15:59
Здравейте, бих искал, да ви попитам, знаете ли някакъв начин, по който мога да намеря хора в скайп по е-майл. Трябва ми, за да намеря скайпа на един човек, като му имам е-майл-а. Благодаря ви предварително.

danyrenesmee
12-18-2009, 16:27
Двете неща нямат АБСОЛЮТНО нищо общо.. освен ако нямаш луд късмет и скайпа на тоя човек е също като името на пощата му (което си е 30% възможно) .. иначе знам,че от MySpace може да намериш скайпа.. :) Успехх! ..
П.П - не знам за какво става на въпрос,но защо сам не я/го попиташ за скайпа :) :)

Boot
12-18-2009, 16:33
Оф, еми на search-a му пишеш имейла. Що не погледна преди да питаш?

Sham
12-18-2009, 16:33
в скайп се търси по и-мейл:Д

mmKamm
12-18-2009, 16:42
Двете неща нямат АБСОЛЮТНО нищо общо.. освен ако нямаш луд късмет и скайпа на тоя човек е също като името на пощата му (което си е 30% възможно) .. иначе знам,че от MySpace може да намериш скайпа.. :) Успехх! ..
П.П - не знам за какво става на въпрос,но защо сам не я/го попиташ за скайпа :) :)
нищо общо нямат. Само дето за да се регистрираш в скайп трябва да въведеш имейл, на който ти изпращат евентуално забравената парола. Нищо общо нямат.

danyrenesmee
12-18-2009, 16:50
Двете неща нямат АБСОЛЮТНО нищо общо.. освен ако нямаш луд късмет и скайпа на тоя човек е също като името на пощата му (което си е 30% възможно) .. иначе знам,че от MySpace може да намериш скайпа.. :) Успехх! ..
П.П - не знам за какво става на въпрос,но защо сам не я/го попиташ за скайпа :) :)
нищо общо нямат. Само дето за да се регистрираш в скайп трябва да въведеш имейл, на който ти изпращат евентуално забравената парола. Нищо общо нямат.

вярно,ох.. съжалявам за тъпото и некомпетентно мнение :lol: :lol: наистина съм леко руса.. и съжалявам :lol: за тва пък въвсем забравих.. уф,че се смея на себе си.. :x

Luciernaga
12-18-2009, 16:57
нищо общо нямат. Само дето за да се регистрираш в скайп трябва да въведеш имейл, на който ти изпращат евентуално забравената парола. Нищо общо нямат.

Друг е въпросът дали някой си пише истинския имейл.

woshata
12-18-2009, 17:16
нищо общо нямат. Само дето за да се регистрираш в скайп трябва да въведеш имейл, на който ти изпращат евентуално забравената парола. Нищо общо нямат.

Друг е въпросът дали някой си пише истинския имейл.Ако си достатъчно тъп, за да напишеш друг, после да си забравиш паса и да ти изпратят съобщение на фейк имейла, да.