PDA

View Full Version : Ампули



vagarious
12-18-2009, 17:05
Никъде не видях ампулите за коса как се използват и имам няколко въпроса!Смисъл втриват се в косата, но в корените ли, в крайщата ли или по цялата коса..!?Днес си взех едни за подхранване.След като ги сложа и след това например, ако си изправя косата има ли някакво значение или не трябва нищо да я правя!?И колко често трябва да се използват, за да има ефект!? :)

heiress
12-18-2009, 20:57
В корените се нанасят.
Няма проблем.. можеш да правиш на косата си каквото искаш.. стига да е изсъхнала.
Ползвай по- добре на всяко миене, стига да не я миеш повече от 2 пъти в седмицата.
След около месец най- много ще има видим ефект.
Какви са ампулите все пак? Защото има и доста боклуци.

vagarious
12-19-2009, 09:36
Ами какви са точно не мога да ти кажа.Отидох, попитах какви има, аптекарката ми каза, избрах си за подхранване, но коя марка не знам.Бяха много видове и тя сама ми го даде.Но ми препоръча няколко известни марки, та сигурно една от тях.Иначе на ампулата пише HERBAGENE.Така като я гледам ще ми стигне за 2 пъти.Дано да има ефект.Ще си ги използвам. :) А с отмиване или без !?

heiress
12-19-2009, 20:49
Еми, немога да ти кажа.. някои са със, с някои без.. незнам каква си взела.

vagarious
12-19-2009, 21:33
http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D1%83%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0/herbagene-12ml.html Но моята е за подхранване.Предполагам е без отмиване. :-o