PDA

View Full Version : Помощ с Приятелите



ViksyChick
12-18-2009, 17:34
Здр начи аз съм само 5 клас (моля без обиди заради възрастта ми) та аз вече 4 години съм карала съучениците ми да ме мразят и сега се чуствам ужасно вече незнам как да се сближа с тях отново и един човек от класа ме попита дали искам да знам що ме мразят аз казах не но сега стоя и ми е зле имам само една приятелка от 25 човека как отново да имам приятели ?

vanesa0pld
12-18-2009, 17:39
Здр начи аз съм само 5 клас (моля без обиди заради възрастта ми) та аз вече 4 години съм карала съучениците ми да ме мразят и сега се чуствам ужасно вече незнам как да се сближа с тях отново и един човек от класа ме попита дали искам да знам що ме мразят аз казах не но сега стоя и ми е зле имам само една приятелка от 25 човека как отново да имам приятели ?
Как така си ги карала да те мразят :o

stefanov
12-18-2009, 17:41
Здр начи аз съм само 5 клас (моля без обиди заради възрастта ми) та аз вече 4 години съм карала съучениците ми да ме мразят и сега се чуствам ужасно вече незнам как да се сближа с тях отново и един човек от класа ме попита дали искам да знам що ме мразят аз казах не но сега стоя и ми е зле имам само една приятелка от 25 човека как отново да имам приятели ?Еми как ще имаш, като ти ни най-малко уважение към нас не показваш, пишеш жаргонно и така ни обиждаш, как искаш ние да не те обиждаме. Е затова нямаш приятели.

ViksyChick
12-18-2009, 17:55
Просто незнам с времето съм се отдръпнала от тях и просто вече не съществувам за тях Stefanov Извинявам се за жаргона просто за първи път пиша проблемите си във форум

elito0o0o0
12-18-2009, 19:29
шматка изсипана

ViksyChick
12-18-2009, 19:41
Ти напрао уважението показа аз може да съм шматка ма и ти не си по - добра да аз съм си виновна ама още от коментара на Stefanov питах защо не ме харесват и получих много отговори при това аз помолих всички за втори шанс и го получих

StEfChEtY9
12-19-2009, 12:45
Как ще искаш сега да имаш приятели,като преди си ги карала да те мразят? :o Много не ми е ясно. :x :oops:

ViksyChick
12-19-2009, 14:26
Благдаря за съвета tryYy а относно въпроса на StEfChEtY9 аз ако знаех как да им покажа че наистина искам пак да сме приятели нямаше да пиша тук за съвети :)

87439876534
12-24-2009, 10:50
xyaxyaxyyax ... еми .. НАЧИ .. лапешки раути тва твойто :razz: ся ,,, порастни малко и ... ша разбереш що ти говоря така ;) ... аз ... от 4 клас съм .. в сегашния клас ;д ... и от тогаа не се разбирам с тях ,,, в 5 клас ... постоянно бяха лапешките истории ... 2 групи и... скарат се после аз ги събера и те ме зарежат :D и съм се водила с една скочубра :D и тва се повтаряше мн често :-D и ... аз винаги ревах .. че са ме зарязали незнам си кво незнам си що .. апък ... от миналата година съм с едно момиче с което се карахме здравата..псувахме се и никога не съм вярвала че ще се задаржим толкова много ... ( като фр нали нищо повече ) .. просто мислех че ще ни настроят както винаги ставаше .. но уви вече 1 година си се водя само с нея и хич не ме ебе за другите.. ЕБАЛА СЪМ ГИ И СИ ЛЯГАМ :D ии .. даже ся им скачам на бой на тея дето винаги ме зарязваха :D ии .. и аз си бях вионовна .. щото аз не исках да се сдобряваме .. нали 1 група .. щото винаги има ... противоречия и караници .. и за туй ма зарязваха ама .. сега въобще не ми пука .... двама са малко трима са много :) Прото си имай уважението с тях..друго не ти тряяя :)

iLovePussyJuice
12-24-2009, 10:55
Цялата тема и участниците (не всички) в нея ме карат да се отчайвам все повече.
Омръзна ми от неграмотни, злобни хлапета.
Просташко поведение от страна на момиче пък е отвратително.

deni15
12-24-2009, 11:27
И аз попаднах в клас в който всички са коренно различни от мен,но не ми пука особено ;дд

doomkillerr
12-24-2009, 12:04
Авторката от мен да знае, че не е задължително всички в твоя клас да са ти приятели и така да се каже "да те носят на ръце". - Приятели (познати) можеш да имаш много, но по-важното е да имаш малко, но "добри"!

П.С. - Приятелства можеш да създаваш не само в училище, но и извън него...