PDA

View Full Version : Как да се харесам на момче ?



BibiKome
12-18-2009, 19:30
Така значи харесвах си едно момче 2 години. После ходих с друг, но сега пак имам чуства към него. Той е проявявал малък интерес към мен. Искам да го впечатля и да се опитам да му се харесам. Споделете опит. Кажете как да му се харесам. Благодаря ви.



П.С Хора които само се подиграват и не казват нищо полезно да си замълчат! :booooomb:

relax4o
12-18-2009, 19:33
Еми зависи от какво се впечатлява момчето. Някои се впечатляват от това, че момичетата имат хубав балкон или задник, други пък от характера. Накарай го да излезете, прояви добър характер, не бъди някоя затъпена и да мисли само той за какво да си приказвате. Ако до сега не сте излизали заедно, еми предложи му да го направите, това от самосебе си може да му подскаже.

Hilary_
12-18-2009, 20:02
Щом за 2 години не си успяла .. няма смисъл .. :?

fenastz
12-18-2009, 20:07
Никак. Прави секс с него като е пиян.

Tempest
12-18-2009, 20:45
Така значи харесвах си едно момче 2 години. После ходих с друг, но сега пак имам чуства към него. Той е проявявал малък интерес към мен. Искам да го впечатля и да се опитам да му се харесам. Споделете опит. Кажете как да му се харесам. Благодаря ви.



П.С Хора които само се подиграват и не казват нищо полезно да си замълчат! :booooomb:

мм... сега ще перифразирам твоите първи 2 изречения: бях гладен преди 2 часа, после хапнах и сега пак съм гладен...

или си лесно влюбчива (кофти оправдание), или не знаеш какво искаш.. както ти казаха - след 2 години щом не си му се харесала, сега няма да промениш нищо.. освен ако не приемеш някаква роля, да станеш нещо, което не си, само и само да му се харесаш.. че и това не е сигурно :? помисли трезво!

relax4o
12-18-2009, 20:54
Ае @Tempest аватара ти направо много радав, съсипвам са да са смея :D

ivcheto0o
12-19-2009, 07:22
Щом за 2 години не си успяла .. няма смисъл .. :?

sunshinepp
12-19-2009, 07:26
Така значи харесвах си едно момче 2 години. После ходих с друг, но сега пак имам чуства към него. Той е проявявал малък интерес към мен. Искам да го впечатля и да се опитам да му се харесам. Споделете опит. Кажете как да му се харесам. Благодаря ви.



П.С Хора които само се подиграват и не казват нищо полезно да си замълчат! :booooomb:

аам бъди себе си? ако хареса същността ти значи всичко е ок! :)

PetqLazarova
12-19-2009, 08:40
Бъди себе сИ!!! :)

ScarletBite
12-19-2009, 10:01
Като опитваш да му се харесаш, ставаш даденост.Тази, която може да има, когато си пожелае.Момичето без изявена индивидуалност.Само ако е много загорял, ще те мине два-три пъти и ще те зареже - едва ли представляваш интерес.
Та, номерът е да си себе си.Не му сваляй звезди, така само галиш егото му.Дръж се мило, говорете си, сближете се, излезте... :)

an0nimenn
12-19-2009, 13:35
И няколко усмивки вършат работа да те забележи , и после действай с думи..

BloodyAmy
12-19-2009, 14:18
И няколко усмивки вършат работа да те забележи , и после действай с думи..


А те младежите сега, колко много си падат по усмивките.. Всичко е модерна визия и всички робуват на нея. Тъпо и жалко стадо 13-16 годишни индивиди..

Luciernaga
12-19-2009, 14:28
Стига му тича след задника. Щом досега не се е впечатлил, кога?

loliii
12-19-2009, 15:31
Така значи харесвах си едно момче 2 години. После ходих с друг, но сега пак имам чуства към него. Той е проявявал малък интерес към мен. Искам да го впечатля и да се опитам да му се харесам. Споделете опит. Кажете как да му се харесам. Благодаря ви.



П.С Хора които само се подиграват и не казват нищо полезно да си замълчат! :booooomb:
Не се опитвай да се държиш по неправдоподобен начин само за да му се харесаш, защото когато си неестествен само можеш да направиш някой гаф или той да спре да те харесва. Ако той проявява интерес към теб, занчи си на прав път. Продължавай да се държиш, както обикновено. Ако те хареса-хареса, ако не-някой друг ще хареса самата теб. Но да се чудиш как да го впечталиш.... определно не го прави. Можеш да направиш точно това, което той не харесва и да му създадеш грешно впечатление.

miki589
03-18-2012, 13:52
Бъди себе си !!