PDA

View Full Version : стайлъс



Ineedyou
12-18-2009, 20:57
Здравейте :-$ Въпросът ми е от къде мога да си купя стайлъс за телефона? :) Казаха ми да си поръчам по интернет, потърсих в гугъл сайт, от който мога да си поръчам, но не открих. :? Моля ви, който знае такъв сайт да пише. :?

Мерси предварително! :?

amk933
12-18-2009, 22:16
Извинявам се за проявеното невежество, но какво е стайлъс??? Някой да обясни на български!

doomkillerr
12-19-2009, 00:33
Извинявам се за проявеното невежество, но какво е стайлъс??? Някой да обясни на български!

Първоначално и аз много се чудих какво ще рече термина "стайлъс" :-o

В последствие установих, че аз наричам това устройство "писалка" за работа (посочване) върху "тъчскрийн":

http://img12.imageshack.us/img12/5253/showimagephpj.jpg

Ей това до телефончето!!! Не знам само защо трябва пък задължително да му се казва "стайлъс". Ако живеех в някоя "англоговоряща" страна, съм почти сигурен, че щях да използвам този термин, но да не забравяме, че тук сме България все пак... 8)

amk933
12-19-2009, 01:58
О, боже! :lol:

Някои хора тотално са се умопомрачили. Никога нямаше да предположа, че означава същото нещо на български при положение, че думата писалка е достатъчно ясна!

Честно казано е дразнещо поанглиичването на българския език. Ако ще се говори на български да е български. Какви са тия тъпи мешавици и изгъзици... :?