PDA

View Full Version : Голям проблем



petar4o0o94
12-18-2009, 21:58
Здравей Др. Тийн!Значи искам да те питам по един проблем.
Имам гадже с което се запознах преди месец.Аз понеже имам проблеми с яденето...много съм злояд.1,43м. съм и ми се броят ребрата...(чудя се как ме е харесала).Получава много подигрвки,1е излиза с мен...тя не обръща внимание
ама това мене много ме притеснява.Не мога да се виждам с нея...нещо ме кара да си седя пред компа и да скърбя...Да не би да съм развил някакъв комплекс?
Ако е как мога да го преодолея и ако не е тогава имаш ли идея какво е? :(

stelit0
12-19-2009, 12:12
на 15 год. и си 143см. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

stefanov
12-19-2009, 12:24
Външната красота е по-маловажна от вътрешната. Ти може да си красавецът на класа, да си модния цар, но ако не знаеш как да впечетлиш момичето по друг начин освен външно, красотата ти е незначителна! ;-)

thegame94
12-19-2009, 12:53
Искам да ти кажа, че момичетата НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ КАК ИЗГЛЕЖДАШ! Само така си мислят. При тях ~80% е инстинкт за самосъхранание, а само 20% (понякога по-малко) е за това как изглеждаш. Забелязвал ли си, че момичетата излизат и/или се навъртат само около "лидерът" на дадена група?
-Да. Нали?
Затова не се шашкай толкова.
Относно проблемът с гаврите...мисля че си много суетен (като мен). Покажи че си готин (а повярвай ми - всеки го може, въпреки че не всеки знае как да го постигне) и веднага ще млъкнат! Яж си спокойни и не се шашкай! Тръгни на фитнес, ще ти е от полза!

Alice3
01-13-2010, 19:09
Външната красота е по-маловажна от вътрешната. Ти може да си красавецът на класа, да си модния цар, но ако не знаеш как да впечетлиш момичето по друг начин освен външно, красотата ти е незначителна! ;-)


;-) =; \:D/

Kmet4e
01-14-2010, 20:08
По принцип е важно как изглеждаш но в твоят случай е супер че мацката те е харесала такъв какъвто си . Много момчета могат да мечтаят за това ! Не се притеснявай ! Ходи си с нея на пук на всички подигравки. Пожелавам ви да се задържите дълго време заедно !