PDA

View Full Version : Любов или приятелство малко банално, но Помощ !



someone23
12-19-2009, 07:41
Здравейте.Всичко започна като казах на даденото момиче,че е много красива.Това цялото нещо прерасна в много добро приятелство и лека по лека започнах много да я харесвам.Нали постояно сме един около друг,нали даже понякога ме прегръща и целува по бузата,даже понякога сяда в мен.Но ето,че един път ми каза,че до сега не си е харесвала момчета на моята възраст (това според мен е много индивидулано) - викам ок,но ми каза да не я отбягвам (това рядко се случва,обикновенно жените започват да те отбягват).И ето аз не я отбягнах.Останахме си приятели.Ето сега на студентския празник докато пътувахме в колата тя си лягаше в мен (смисал спеше),разбира се на мен ми беше супер приятно.После биахме в една стая - нищо не сме правили (просто не посмях да я целуна - не знаех как ще реагира - не стига,че ми се е доверила да сме в една стая).Тогава ми беше доста гадно , защото вече започнах много да я харесвам.Малко се поскарахме тия дни и не си говорихме един ден и според мойте и нейните думи много си липсвахме и че не трябва да се караме.Знае,че я харесвам,но въпреки всичко за сега не ме отгягва за което съм и страшно благодарен.Приятеслтовто за сега ми стига (пак ми каза,че иска да сме приятели).Само не разбирам имам ли някакви шансове с нея - нали след време - много искам,защото тя е прекрасно момиче-прекарваме си добре заедно.Разбираме се.Много ми е приятно така като сме си заедно, като ме прегърне (усещането е незаменимо).Явно много съм влюбен.Искам да разбера вашето мнение.Много ще съм ви благодарен.Въпреки каквото е казала - явно все пак не съм и безразличен (според мен).

ivcheto0o
12-19-2009, 07:48
може би те има самом за приятел ...ако изпитва6е о6те не6то може би 6те6е да ти каже особено като знае 4е 6те е споделено.Опитаи се да запазите приятелството си :)

sunshinepp
12-19-2009, 07:51
дори и да те харесва не тръгвайте по-добре защото .. аз направих тази грешка и сега вече дори не ми е и приятел..а просто не мога да опиша колко много го обичам и колко ми е болно всичкото това положение..

someone23
12-19-2009, 08:05
Да ще се опитам да си запазя приятелството,защото поне така един вид съм спокоен и че ще съм до нея.Просто виждам я какво иска - мога да и дам любов (за мен тази дума не е банална).Разбира се не мога някой да накарам насила да ме харесва. Не съм имал особен успех с момичетата ( не си харесвам тази и онази ).Просто се привързах към нея много и тайно,макар и да знам,че надежда няма, си представям как един ден ще я целуна и че може нещо хубаво да излезе от нас . :-k Дали мога да я спечеля по някакъв начин (опитах всичко) :cry:

MaLkaTa_LaDy
12-19-2009, 09:06
Не можеш. Съжалявам, трябва да си наясно.

soul1199
12-20-2009, 08:42
какво приятелство?след като ти я харесваш по съвсем друг начин,сподели й,просто дори и да не се получи нищо,ще знаеш,че си пробвал,риск печели,риск губи

izlishna
12-20-2009, 08:59
какво приятелство?след като ти я харесваш по съвсем друг начин,сподели й,просто дори и да не се получи нищо,ще знаеш,че си пробвал,риск печели,риск губи

++
Ей това е най-точният отговор на твоя въпрос :)

Snickers
12-20-2009, 09:09
Ох, много тромаво си го написал. 8-)


Може и да има някакви симпатии, но да не ги показва, защото може да не иска, да си разваляте приятелството.
Замисли се. Заслужава ли си да си развалите(евентуално) приятелството, заради някакво моментно(може би) увлечение? Въпреки, че има вероятност и да се получи нещо истинско и силно, но аз съм песимист и смятам първия вариант за по-вероятен. Премисли добре нещата, седнете и поговорете като големи хора, изяснете се и точка.

А до приятелството... мисля, че щом поне ти я харесваш говорим за нещо повече от приятелство, дори и само от твоя страна...

:)

umri
12-20-2009, 11:49
Здравейте.Всичко започна като казах на даденото момиче,че е много красива.Това цялото нещо прерасна в много добро приятелство и лека по лека започнах много да я харесвам.Нали постояно сме един около друг,нали даже понякога ме прегръща и целува по бузата,даже понякога сяда в мен.Но ето,че един път ми каза,че до сега не си е харесвала момчета на моята възраст (това според мен е много индивидулано) - викам ок,но ми каза да не я отбягвам (това рядко се случва,обикновенно жените започват да те отбягват).И ето аз не я отбягнах.Останахме си приятели.Ето сега на студентския празник докато пътувахме в колата тя си лягаше в мен (смисал спеше),разбира се на мен ми беше супер приятно.После биахме в една стая - нищо не сме правили (просто не посмях да я целуна - не знаех как ще реагира - не стига,че ми се е доверила да сме в една стая).Тогава ми беше доста гадно , защото вече започнах много да я харесвам.Малко се поскарахме тия дни и не си говорихме един ден и според мойте и нейните думи много си липсвахме и че не трябва да се караме.Знае,че я харесвам,но въпреки всичко за сега не ме отгягва за което съм и страшно благодарен.Приятеслтовто за сега ми стига (пак ми каза,че иска да сме приятели).Само не разбирам имам ли някакви шансове с нея - нали след време - много искам,защото тя е прекрасно момиче-прекарваме си добре заедно.Разбираме се.Много ми е приятно така като сме си заедно, като ме прегърне (усещането е незаменимо).Явно много съм влюбен.Искам да разбера вашето мнение.Много ще съм ви благодарен.Въпреки каквото е казала - явно все пак не съм и безразличен (според мен).
Ае брато... щом сте били в кола и сте празнували студентски си правя асоциацията, че вече си пълнолетен и зрял... Какви са тея детински филми, в които си изпаднал? Тя вече те е сложила в списъка на приятелите, а от там се излиза по три начина. 1. Прераства във връзка и следователно секс. 2. Продължавате да сте си приятели, но се шибвате от време на време. 3. Разваляте си отношенията. Повярвай ми, което и от 3-те да ти се случи е по-добре от това да си останете само приятели. Ще те мъчи много дълго време.
Я се стегни на 20 и кусур да си и да те е страх от едно момиче...като някаква вагина си.

И се научи да пишеш правилно... студент ми бил.

VeNiTo0
12-20-2009, 13:34
Според мен тя си мисли същото и не ти показва чувствата си по същата причина - да не си развалите приятелстово. Тук трябва да послушаш сърцето си. Направи това което ти диктува то.