PDA

View Full Version : Зимата и грижата която полагаме за лицето си!



bonbonkata011
12-19-2009, 15:55
Такаам зимата дойде и е време да сменим продуктите, които използвахме през лятото.
Нека тук които иска да напише какви продукти използва през зимата.
И искам съвет.
Тази Коледа и НГ ще съм на Банско с наще и нз какви кремове за лице да си взема,за косата...
И на когото темата не му допада нека не пише в нея.

thegame94
12-19-2009, 16:09
Аз съм момче, но мисля, че мога да ти дам много добра идея за напукани устни през зимата (само естествени съставки).
Нека изключим досадните лусиони за устни от темата.
А ето и моето предложение:
Когато ти се напукат устните ги третирай с мед смесен в хомогенна смес с малко захар. В продължение някъде към ден-два.
Захарта служи за премахване остатъците от олющената кожа, а медът за подхранване на тъкънта.
Методът действа, изпробвал съм го лично. Има много добър ефект.

Дано съм бил полезен! :)

bonbonkata011
12-19-2009, 16:12
Благодаря за отговора!
Аз тва го знам, много ми е помагало. :D :-)

mon1ka
12-20-2009, 15:02
Аз използвам балсам за устни,от който съм много доволна.Можеш да го намериш в каталозите на Avon.Купих си го миналата година и не помня подробности,но мога да ти кажа само,че е със синя капачка... А за лице можеш да исползваш хидратиращ крем. :)

Boot
12-20-2009, 15:08
Аз съм момче, но мисля, че мога да ти дам много добра идея за напукани устни през зимата (само естествени съставки).
Нека изключим досадните лусиони за устни от темата.
А ето и моето предложение:
Когато ти се напукат устните ги третирай с мед смесен в хомогенна смес с малко захар. В продължение някъде към ден-два.
Захарта служи за премахване остатъците от олющената кожа, а медът за подхранване на тъкънта.
Методът действа, изпробвал съм го лично. Има много добър ефект.

Дано съм бил полезен! :)

Да но идеята е човек да си предпази устните от напукване, а не да действа след като вече се е случило.
Балсам за устни трябва.