PDA

View Full Version : Раздяла



BibiKome
12-19-2009, 16:30
След почти година заедно той скъса с мен. Каза че не ме обича вече.Проблема е ,че аз съм лудо влюбена в него. За мен той е перфектен.Невероятен.Мисля ,че той е момчето за мен. Толкова много го обичам и ми липсва. Това време с него беше прекрасно. Не знам как да го превъзмогна виждам го всеки ден. Понякога пиша разкази. Плакането ми помагаше , но вече и сълзи не ми останаха, а така ме боли. Когато ми е тъжно не знам какво да правя. Как да запълня тази празнина която той ми остави? ;(((

Bellatrix
12-19-2009, 16:35
Звучи тъпо, но намери си хоби. Нещо, което ти е наистина интересно. Което обожаваш да правиш. Нещо, което да отклонява мисълта ти от момчето.
Излизай с приятели и гледай да се отпуснеш и да не мислиш. С времето ще започнеш да забравяш.

BlindedAngel
12-19-2009, 16:37
Излизай повече с приятели :)

Azgalor
12-19-2009, 16:41
Излизай повече с приятели :)
+1

viqnkababyy
12-19-2009, 16:44
Вкарай някаква новост в живота ти, която ще ти отвлече вниманието от това момче.
Например:
- хоби
- нова приятелка
- или просто налягай над учебниците и няма да имаш време да мислиш за момчета :-D

Колкото до това как се чувстваш. - Добре те разбирам. ;xx

BibiKome
12-19-2009, 17:04
Искам да си намеря хоби обаче не ми хрумва нищо . Предложете нещо

Sirius
12-19-2009, 17:09
Самоубий се. Как ще живееш без него...

BloodyAmy
12-19-2009, 17:11
Sirius, мълчи, че да не вземе да го направи..

Sirius
12-19-2009, 17:13
Естествен подбор му се вика. :D

Korrnyy
12-19-2009, 17:20
Като се разделих с миналия ми приятел ми беше супер тежко...

1. Смених си прическата :D
2. Записах се на танци през лятото.
3. Намерих си нови приятели - за да не го виждам /и не съжалявам/
4. Излизах повече. :)

xoxi
12-19-2009, 17:32
Намери си друго момче.

BibiKome
12-19-2009, 17:40
Опитах с друго момче,но само при мисълта ,че не ме докосва той, а някой друг полудявам.

ivcheto0o
12-19-2009, 17:57
излизаи с приятели,спортуваи,4ети книги,залягаи над у4ебниците и след време може да с епо4уства6 по -добре :)

xoxi
12-19-2009, 18:23
Опитах с друго момче,но само при мисълта ,че не ме докосва той, а някой друг полудявам.

Никой не е казал, че ще стане с първия, който видиш. Дай си време..

soul1199
12-19-2009, 18:28
Вкарай някаква новост в живота ти, която ще ти отвлече вниманието от това момче.
Например:
- хоби
- нова приятелка
- или просто налягай над учебниците и няма да имаш време да мислиш за момчета :-D

Колкото до това как се чувстваш. - Добре те разбирам. ;xx

black_baby
12-19-2009, 19:21
Просто излизай с приятели сега когато идват празници,пускай си успокояваща музика.Сорру,но за друго сега не се сещам.Дано тази тъга ти мине по скоро.

MoHuTo
12-20-2009, 14:39
От опит знам, че когато раздялата е тежка и сте били много време заедно.. не е лесно и в началото каквото и да правиш, както и да се разнообразяваш пак ще мислиш за него, но с времето нещата затихват :) Дай си време не насилвай нещата и не се хвърляй на първия срещнат, няма смисъл. Както казаха по-нагоре намери си хоби, прави забавни неща, излизай с компании, гледай да не оставаш сама :)

FiRe_LaDy
12-20-2009, 14:45
Излизай повече.Гледйа постоянно да си сред хора и да имаш какво да правиш.Не оставяй мислитети да се насочват към него.Измисли нещо,което те развеселява и като усетиш,че ти става гадно веднага почвай да мислиш за това нещо и ще ти се оправя настроението.Сега идва и ваканцията ... ще има много купони,още повече свободно време за приятелите ти .. направи нещата,които не си можела докато си била с него или просто си отлагала все.Знам как се чувстваш.В подобна ситоация бях и аз,но открих решението за мен и сега съм много по-добре.Дори не се сещам за него.Успех и горе главата!С едно момче света не свършва.Ще срещнеш още много :)

buuu
12-20-2009, 14:50
out with friends те поне винаги те обичат :grin: :)

BibiKome
12-21-2009, 12:05
Аз го виждам всеки ден и като го гледам просто не мога да го превъзмогна той е перфектното момче за мен. Постоянно ми се плаче.

balu4ka
12-21-2009, 13:47
Трябва да имаш куража да го забравиш.
В такъв всмисал изобщо ежедневието ти ( 24/7) въобще да не включва него дори и само с мисли .
-намери хоби
-излизай повече
-запознай се с нови хора (дори от другия пол да са още по добре,туко виж си заместила сегашните мисли с тези за друг)
-щом връзката ви е прикючила ,значи така е трябвало ,дай си ново начало .^^

BibiKome
12-21-2009, 16:44
Аз просто нямам воля. Една част от мен не иска да го забравя ,защото е всичко за мен. Мисля ,че няма да намеря по-подходящ от него за мен. Опитах ,излязох с едно момче и той ме целуна по бузата и тогава разбрах, че не искам друг , че искам само него. ;(

themusicinme
12-21-2009, 18:07
Разбирам те. И аз съм така горе долу и това с хобито и др неща не помагат. Май наистина само времето може да лекува. Единственият начин е да стискаш зъби на болката, да не го виждаш. На колко год. си? Може би ти трябва професионална помощ - психолог. Тия неща дето тук предлагат съм ги правила и не помагат. Само не съм си хващала друг, понеже и аз като теб не искам др да ме има. Не знам какво да ти кажа. Аз съм така от половин год. и не ми е минало. Ама недей се отчайва де. При теб може да е по-добре. Не всички са загубени като мен :) Ама така както си описваш състоянието, знам за какво говориш. Според мен е добре да кажеш на родителите си и да се срещнеш с психолог - в училището ако има например или др. Не виждам др изход от положението. Естествено изключваме самоубийството. Това е най-голямата глупост, която може да се направи. За мен има два начина - оставяш се на времето да затече и да отмива полека болката ти или моментално се срещни с психолог.

KiNgGRaND
12-21-2009, 18:33
Не съжелявай за хората от твоето минало, има причина да не са в твоето бъдеще!

BibiKome
12-21-2009, 20:03
На 15 съм (някои може да мислят, че съм малка , но така се чувствам). Относно психолога не мисля ,че е много редно да ходя. Особено в у-щето. Надявам се да мине с времето , но сега много ме боли и на моменти не издържам.

Madeyed
12-21-2009, 20:05
Вкарай някаква новост в живота ти, която ще ти отвлече вниманието от това момче.
Например:
- хоби
- нова приятелка
- или просто налягай над учебниците и няма да имаш време да мислиш за момчета :-D

Колкото до това как се чувстваш. - Добре те разбирам. ;xx

напълно подкрепям това мнение :)

themusicinme
12-21-2009, 21:00
На 15 съм (някои може да мислят, че съм малка , но така се чувствам). Относно психолога не мисля ,че е много редно да ходя. Особено в у-щето. Надявам се да мине с времето , но сега много ме боли и на моменти не издържам.

Радвам се, че не ти трябва психолог, но помислих, че положението е мн сериозно. Всъщност радвам се, че не е :) Ще се оправи. Не си сама. Знай, че някъде има и някой друг в същото положение, със същата болка. You are not alone. :smt003 Има една такава песничка, както и да е. Не се отчайвай. :-) И да, малка си, за да имаш такива големи проблеми :) Радвай се повече на тийнейджърските си години. Тези чувства и емоции идват и от възрастта донякъде. :wink:

mechtaq_za_teb
12-22-2009, 04:42
След почти година заедно той скъса с мен. Каза че не ме обича вече.Проблема е ,че аз съм лудо влюбена в него. За мен той е перфектен.Невероятен.Мисля ,че той е момчето за мен. Толкова много го обичам и ми липсва. Това време с него беше прекрасно. Не знам как да го превъзмогна виждам го всеки ден. Понякога пиша разкази. Плакането ми помагаше , но вече и сълзи не ми останаха, а така ме боли. Когато ми е тъжно не знам какво да правя. Как да запълня тази празнина която той ми остави? ;(((ИЗбягвай да оставаш сама. Тоест излизай по-често с приятели, запознавай се с нови хора, най-вече с нови момчета. Сред тях може да срещнеш някой, който да ти грабне вниманието. Намери си също някакво странично занимание, нещо което ти харесва да правиш. Запълвай си времето, за да не мислиш толкова за него. Не се отдавай на сълзи и отчаяние. Просто продължи напред. Отначало ще е трудно, но ще намериш човека за теб.

Linns
12-22-2009, 07:49
Със сигурност сълзите и мислите за него не ти помагат.. Излизай с приятели, намери си хоби, запълвай времето си.. Избягвай всичко което може да ти напомни за него.. : )) Успех !

kypo
12-22-2009, 08:09
трябва ти време, за всеки е различно . за мен беше 1 година и просто спря да ми пука 8-)

themusicinme
12-22-2009, 08:19
трябва ти време, за всеки е различно . за мен беше 1 година и просто спря да ми пука 8-)
kypo, успокои ме донякъде. Значи ми трябва още половин година и ще се оправя. :) :---)

BibiKome
12-22-2009, 14:42
Благодаря на всички за мнението и подкрепата. Обаче просто мисля че никога няма да мога да го забравя. Всеки един миг с него е просто незабравим. Той не ми излиза от главата.

ImmortalForever
12-22-2009, 16:48
И какво като те е е оставил?Голяма работа!Огледай се!

BibiKome
12-22-2009, 18:13
И какво да видя като се огледам?!?! Виждам го във всичко, навсякъде, всеки ден.

cinderella_gugutka
12-22-2009, 18:16
еми с времето ще го забравиш.просто ще дойде 1 момент в който ще ти писне да ревеш за него и да си все тъжна.ще се появи някой,който пак ще те накара да се усмихваш.до тогава просто се разсейвай с нещо-у4ене,спорт,хоби...

themusicinme
12-22-2009, 22:40
И какво да видя като се огледам?!?! Виждам го във всичко, навсякъде, всеки ден.

Недей се измъчва. Събери сили и продължи. :smt003

Python5
12-23-2009, 08:36
Излизай повече с приятели :)
Ако изобщо имаш приятели ... иначе защо ще си изливаш душата в онлайн форум ...


Намери си приятели

BibiKome
12-23-2009, 10:29
Излизай повече с приятели :)
Ако изобщо имаш приятели ... иначе защо ще си изливаш душата в онлайн форум ...


Намери си приятели

Да имам си приятели. Изливам си душата тук , защото така съм решила.

themusicinme
12-23-2009, 11:55
Форумът е затова, да пишем тук, да споделяме и да търсим съвети. Понякога да споделиш с непознат е по-лесно, отколкото с приятел.

BibiKome
12-23-2009, 12:01
За това писах тук. Няма да мога да го преживея. По-силно е от мен. Вече не сме заедно от 2 месеца и той толкова ми липсва. Не искам да продължа без него. Не мога да се науча. Времето с него беше невероятно. Той е като дрога за мен. Имам нужда от него. Мразя се ,защото не можах да го задържа. Не можах да го спра. Имам нужда само от него. ИСКАМ ГОО :smt087 :smt087 :smt087 :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

themusicinme
12-23-2009, 18:59
BibiKome, разбирам те. Тежко ти е много. Няма ли начин пак да сте заедно?

Hilary_
12-23-2009, 19:13
Преодолей го .. явно щом не са се получили нещата не е за теб .. не се връщай и оставай на стари спомени няма да си помогнеш ..

loliii
12-23-2009, 19:15
... Мразя се ,защото не можах да го задържа. Не можах да го спра...
Е, разбирам, че ти е тежко и че в момента си депресирана, ама не говори глупости като "мразя се, защото не можах да го спра". Не е изпитвал същото към теб, както ти към него, не те е искал повече, не сте били един за друг, каквото и да направиш рано или късно той е щял да те зареже. И ако си мислиш, че цял живот ще страдаш и няма да си намериш друг, грешиш, ама МНОГО. След един-два месеца ще си говорим. ;]

SuperBadSuperFresh
12-23-2009, 19:21
Мнение противоположно с другите...Не се разсейвай чак толкова.Само отлагаш във времето.Например вечер като заспиваш,пак ще си мислиш.Аз бих те посъветвала да си се депресираш на воля,да видиш колко по-бързо ще ти мине.Не се прави на по-силна от колкото си.Всяка раздяла боли.

BibiKome
12-23-2009, 19:22
Мисля че няма начин пак да сме заедно. Той не говори с мен. Гледа ме много пренебрежително и от това много ме боли.

themusicinme
12-23-2009, 20:24
Мисля че няма начин пак да сме заедно. Той не говори с мен. Гледа ме много пренебрежително и от това много ме боли.

И това съм го изпитала и аз. Ами гледат пренебрежително понеже ние се държим като отрепки... :( В нас си е грешката. Опитай се да се държиш безчувствено и виж каква ще е неговата реакция. Аз не съм го пробвала това, понеже при мен вече няма смисъл, той е с друга и се обичат. Но пробвай тая техника, да видим какво ще стане. А пробвала ли си другите начини - чат, поща, тел? Сигурно да, но питам все пак. Ако пробваш всичко и нищо не стане, значи наистина няма как да сте заедно. Аз съм правила какви ли не глупости, за да привлека внимание, и то по мн пъти. Ама ти недей гледа от мен, че и ти ще станеш за смях :)

BibiKome
12-24-2009, 09:06
Доста се унизавах. Писах му. Молих му се да ми даде 2ри шанс, но той само гледа да ме нарани. Прави ми напук и се опитва да ме дразни.

blqblqblqblq
12-24-2009, 09:10
След почти година заедно той скъса с мен. Каза че не ме обича вече.Проблема е ,че аз съм лудо влюбена в него. За мен той е перфектен.Невероятен.Мисля ,че той е момчето за мен. Толкова много го обичам и ми липсва. Това време с него беше прекрасно. Не знам как да го превъзмогна виждам го всеки ден. Понякога пиша разкази. Плакането ми помагаше , но вече и сълзи не ми останаха, а така ме боли. Когато ми е тъжно не знам какво да правя. Как да запълня тази празнина която той ми остави? ;(((

Вземи си куче :P

BibiKome
12-24-2009, 09:14
Нашите не ми дават да си взема куче.

BibiKome
12-24-2009, 17:05
Хора не мога да издържам вече. Не мога да го гледам такъв безразличен. До преди няколко седмици му бях всичко, а сега се държи все едно не съществувам. Искам си го обратно. Моето момчее :cry:

awerw
12-27-2009, 11:38
еми виж ся аз с едно моми4е съм по4ти така :( преди 2 седмици и признах и тя ми каза да :) мн се зарадвах и на другия ден ми каза не :x направо отка4их :-x и ся се 4уда и аз кво да пр тя е мн хубава просто идеалното моми4е за мен .И бяхме аз тя една нейна фр и едно мом4е от техния клас а мом4ето е известен с това 4е е (мека китка) да не казвам ся то4ното определение :D и ние трябва6е да изнесем сценка пред у4ителите за коледа и нова година и нали ние сме в отделна стая и там си праим си4ко докато ни викнат и си пуснахме музика а тя поиска да и тя играе с педераса с извинение мн се ядосвам :smt093 ама и мен ме покани да играя но не с нея ами просто така да играем 6тото ние мом4етата стояхме и ядяхме.И по4ти зн как се 4увства6 мн е гадно :( напреди не съм мислил 4ак толкова мн за лиубовта ама преди 6 месеца това моми4е не ми праве6е никакво впе4етление а сега :smt007 .Но аз о6те тая надежди :smt102

BibiKome
12-27-2009, 17:26
Различно е от моята история. Аз съм била с него почти година и той ми е казвал ,че ме обича и , че никога няма да ме остави.