PDA

View Full Version : домашно плс



tisho7878
12-19-2009, 16:39
imam za dom. edna zada4a 70% mi hrumva ne6to ama iskam da sam sigoren na 100 % nee mi e nqkvo qko sqka6. eto i zadaata:

Poso4ete otkloneniqta ot knijovna norma v otkasa ot tekst.

Зашнал се е акъло на Вуте по Дуда. Oн у доло живее, а мислите му се по връо одат като овци по каменяк. Она на връо живее ама чак у доло грее. Като месечинка над вир - и отгоре свети и отдоло свети.
Вуте пък е дълго тънко и високо - магаре му под четало минува. Я сал чекам да се вземат с Дуда да видим каков Крали Марко че се пръкне от них!

YouKnowImBetterThanYou
12-19-2009, 16:43
Няма да ти пишем домашните!

tisho7878
12-19-2009, 17:18
туй не мойте ли да каeте щот не разбирам нали задар туй е форума на вас ако ви е трудно нещо и искате да го разберете аз кво да напиша " няма да ви пиша домашните" кат няа каате поне не пишете да си дигате рейтинга не мойте ли да кааете кво тряа да са прай :-D :-D

antiWHAT
12-19-2009, 17:21
пич, счупих си нокиата, много ме е яд!
айде ти ми купи самсунг soul , аз ше ти опраа домашното :)

bulgarche
12-19-2009, 17:39
Da spodelq kakvo spam saobshtenie imam s poshtata:

Untitled Document

Здравейте приятели,



Domashno.bg е единственият сайт в България, който безплатно предлага решенията на всички задачи по математика, физика и химия във всички учебници от 5 до 12 клас.

За да сте сигурни в решенията на задачите, ние осигурихме най-добрите професионалисти за тяхното решаване.

Domashno.bg съдържа общо 4 240 решени задачи, от които 1 504 по Математика, 1 673 по Физика и 1 063 по Химия.


Domashno.bg e вашият верен помощник за:
- по-бързо справяне със всяка домашна работа за училище;
- по-бързо разбиране и научаване на учебния материал;
- по-бърза и по-добра подготовка за всяко контролно или класно.

Опитайте и ако сте доволни, препоръчайте на всички свои приятели.



Желаем ви успешно приключване на първия срок.



От екипа на Domashno.bg



Съгласно Закона за Електронната Търговия Ви информираме, че това е непоискано търговско съобщение.

*Вашият адрес е взет от публичното пространство. Ако не желаете да получавате повече информация (непоискано търговско съобщение), моля да ни уведомите, като натиснете линка за отписване, от имейла на който сте го получили. Молим предварително да ни извините за причиненото ви неудобство.
Click here to unsubscribe from future mailings.

tisho7878
12-19-2009, 17:49
е толкова ли беше трудно не мога да разбера

bulgarche
12-19-2009, 18:00
е толкова ли беше трудно не мога да разбера
Ae kurcho, na nikoi ne mu se zanimava s glupostite ti. Ti imash domashno, ne nie. Pusni si go v pravilniq razdel, po pravilniq nachin i moje da ti se obarne vnimanie.

realantisocial
12-19-2009, 18:37
Трудно ти е защото целия ти си отклонение от нормата.

hamilcar
12-19-2009, 20:30
Както и другата заключена тема.

Има си раздели те са измислени за различни проблеми.

Кирилицата е задължителна, раздела е грешен.