PDA

View Full Version : искрено се нуждая от помощ-"ЦЕЛУВКАТА"



vesi777
12-19-2009, 18:49
ами да започнем от начало на 16 съм(момиче) и никога до сега не съм имала истинско гадже не защото съм грозна или пък дебела, или пък тъпа мне просто винаги когато дойде момента в който съм готова да тръгна с някое момче аз се изплашвам и всичко свършва.Но сега не искам да е така срещам се с едно невероятно момче на 20г. и наистина искам нещата да се получат усещам че той наистина започва да се влюбва в мен и се чувствам готова,но ето го отново проблема мн иска да ме целунне, а аз до сега не съм се целувала и винаги си измислям оправдания за да не разбере, че не мога да се целувам, наистина ще съм мн благодарна ако някой ми даде някакъв съвет няма към кого да се обърна знам че за някои е смешно но наистина ми е много трудно и съм в безизходица моля ви дайте някакъв съвет :( :( :( благодаря предварително

ApXaHrEJI
12-19-2009, 18:55
Ти пъ превърна нещо толкова просто в проблем... След като е по - голям най - вероятно се е целувал вече и той ще води .
Няма нищо ама НИЩО смущаващо в това, че не си се целувала още и предполагам ако е свястно момчето ще те разбере и ще ти покаже как става :)
Знай, че няма никой роден научен и няма нищо срамно да се научиш с първия си ( а и чесно казано няма кой знае какво да се учи... основно е до усещане)

vesi777
12-19-2009, 18:58
мда но не искам да разбира че ми е за първи път поне до сега не съм показала че е така и ужасно ме е страх ако не стане, ако направя нещо глупаво и срамно ще си каже тая пак и тя ква е задръстена не може да се целува

ApXaHrEJI
12-19-2009, 19:03
Хехехехехе :) На 20 е нали ... Предполагам, че поне малко акул е събрал и няма да му дойде подобна мисъл в главата ...
Не вярвам, че ако някой ти обясни как да си въриш езика ще ти помогне, за да се чувстваш подготвена или сигурна в себе си. Помисли си все пак над възможността да му кажеш как седят нещата ... Ако е за теб ще те разбере, а на теб ще ти падне голям камък от плещите :)

vesi777
12-19-2009, 19:07
мне абсурд да му кажа нямам сили за това :) може и да не ми помогне но определено ще се почувствам малко по-добре и по-спокойно ако ми поразкажеш нещо ако не те затруднявам разбира се :-)

ApXaHrEJI
12-19-2009, 19:11
Аууууууу :) Стар съм за такива работи вече, а и наистина не мисля, че аз съм най - добрия в подобни обясненя ... :)

vesi777
12-19-2009, 19:20
ооуу незнам вече сърцето ми ще се пръсне явно ще трябва да се напия следващия път и квото стане ако не стане поне имам оправдание ако разбирасе не припадна преди тва :)

ApXaHrEJI
12-19-2009, 19:24
Хахахаха :) Не дей да се напиваш ... Гадно ще е да се опита да те целуне и да усети един зловонен аромат :)
Разгледай в гугъл, прерови и този сайт ама не прави глупости от сорта на напивания и припадъци ...
Една бишва така се беше напила, че трябваше да ходя да я прибирам от дискотеката и да я карам у тях ... От този момент стана бишва :) Няма по - жалка гледка от пияно момиче :-x

vesi777
12-19-2009, 19:36
ее защо никой не може да ми обесни какво трябва да правя а? Ти какво правеше на правата ти целувка? Смисъл аз нещата ги знам на теория ама кво да правя с тая практика мн страшно :oops:

onqtam
12-19-2009, 19:42
кво като не можеш стига да не го олигавиш сичко е ок

gogo4o4o
12-19-2009, 19:44
Няма нужда да се притесняваш. Ако той е по-опитен, остави го да води. Опитвай се да правиш това, което прави той. И да не си много добра, няма да има проблем, сигурен съм. С времето ще се научиш ;)

ApXaHrEJI
12-19-2009, 19:45
Нещо много важно :) първата ми целувка беше с момиче, чиято първа целувка бе с мен и беше ясно, че е така и нямаше никакви проблеми.
А след като на теория си напред какво точно те интересува ... следва практика и с практиката ставаш по - добра. Просто остави нещата да се случват не мисли какво ще си помисли. Може би вече се е усетил, че те е шубе и бягаш от целувката. Стегни се и росто го направи ЛЕСНО Е !

make_me_love_you
12-19-2009, 20:55
м да и аз преди време бях така :-D . Имаше едно момче, което много искаше да ме целуне, но аз не му позволих точно по същата причина и после съжалявах. И със следващия просто се отпуснах и си казах ''все някога трябва да стане и все ще има първи път'' :D
Тогава той ми каза " Ако те целуна кво ще стане" и аз ''ами пробвай'' :D :D и така оставих го той да ме води и разбрах, че не е страшно :) .
:-) :-)

Hilary_
12-20-2009, 07:28
Не може да се случи по книга .. на момента става .. просто се отпусни и прави това, което той прави!

soul1199
12-20-2009, 08:31
и кво лошо има да разбере,че не си се целувала,ама сте и вие,сякаш,кат се целунете все някога,няма да разбере,ай направо му кажи,че не можеш и тва е,никой не се е родил научен :P

izlishna
12-20-2009, 08:46
Ето няколко статийки, които ще ти помогнат:

1.Просто обвийте ръце около врата му и се отдайте на неговите ласки. Няма нищо лошо, ако Вие сте активна, разбира се, но ако не знаете какво да правите, по-добре оставете партньора си. Вашата червена точка е да се сгушите в него след целувката.

2.Целуването общо взето си идва отвътре, но все пак има известна техника, която всички изпълняват.
Най-добре е да се започне с целувка по устните. После няколко такива по-дълги. След това момчето би трябвало да отвари по-широко своите устни и да покрие с тях твоите (защото обикновено мъжката уста е по-голямата), и да прокара език по твоите.Ти си пъхаш леко навътре езика, намираш неговия език и го докосваш, можеш да завъртиш твоя леко около неговия. Пробвай с лекичко засмукване. Редувай по дълбоките целувки с такива по устните. Не забравяйте да си наклоните главите в противоположни посоки, за да не си бутате нослетата. Целувката може да включва засмукване езика на другия (обикновено този на мъжа е в нейната уста, но може и обратното, близане на езика на другия и други вариации. Не те съветвам да си напъхваш целия език в устата му, за да не го задушиш или да го стреснеш. Внимавай да не отделяш много слюнка, преглъщай по-често. Иначе стават доста лигави целувки. Редувай всякакви техники (и такива, които ти хрумват в момента), за да не е еднообразно. Не целувай само устата. Има бузки и брадичка, шия и уши. Само пак повтарям, не олигаввай, а ги докосвай леко в началото. Другото ще ви дойде от самосебе си. Успех!

Надявам се тия статии да ти помогнат поне малко :)

vesi777
03-13-2010, 12:45
май трябва да се похваля за резултатите то стана отдавна но се забравям да пиша благорадя на всички за това че се опитаха по някакав начин да ми помогнат :-) =P~ :smt007 само дето той се целува просто убийствено и аз мача ли се мача едно вартене едно чудо :D все още свиквам но наистина е много добър,а и не сам си избрала най-послушния батко ако някой може да даде още някой съвет най-вече за разни трикове с езичето ще съм много благодарна :)