PDA

View Full Version : хаде ямбол е града, хаде братчто ми



kypo
12-19-2009, 20:55
http://vbox7.com/play:8499c938

не е бейрут, не е могадишу, ямбол е града

яко циганска държава!

кажете са

stefity
12-19-2009, 20:59
Мдаааа това точно днес го гледах и мислех точно по този повод да пусна тема, но ме изпревари 8-)

Минута след началото на предаването, ме изби на лудешки смях, поради причината, че се сетих за всеизвестните форумни мишлета от.... Ямбол, ноо след 20-тина минути, осъзнах, коооолко зле всъщност е положението и смехът ми се секна доста бързо... Жалко, отвратително, страшно...

kypo
12-19-2009, 21:04
да и на мен в началото ми се стори забавно, но е много тъжно дори. това е европата...
но пък и циганите са си гадно племе. и ние българите сме гадно племе, но поне българите дето не стават за нищо стават бандити, а циганите си остават цигани защото са глупави.
абе българия си е пълна измет, с право сме кенефа на цяла европа. даже и в циганска румъния циганите са много по-цивилизовани, катунари си има също ама пак не са такива като нашите (минавал съм само транзитно през румъния от там имам наблюдения)

Shia
12-19-2009, 21:07
Да почнем да си сравняваме градовете си е пълна глупост

iLovePussyJuice
12-19-2009, 21:09
тва ямбол е ебем ти гнусното селО
един читав нема от там
ЕДИН!
замислих се дали не е по-лошо от перник, ама мисля, че има доста да гони. :D

kypo
12-19-2009, 21:13
не, намах намерение да става град срещу град.
то пловдив си има същото гето - столипиново
софия си има факултето, христо ботев, баталова воденица т ософия е най-циганския град . захарна фабрика и модерно предградие са нещо подобно

всек иград си има циганска махала за съжаление

stefity
12-19-2009, 21:27
Аз останах и с друго впечатление... Тия хора и в дворец да ги вкараш, пак ще осерат всичко и ще стане на леш цялото място. Те сами си казаха, апартаментите били хубави, ток, вода, всичко са имали и айде в един момент всичко се срутва...

skuck
12-19-2009, 21:28
Хората не случайно са измислили израза "Циганска Душа"! До колкото е голям мирогледа ми.... не познавам по безотговорни хора от циганите!

Romance
12-19-2009, 21:33
Има го и в замунда, който иска.. http://zamunda.net/details.php?id=201433&hit=1
И аз го гледах днес. Ужас - кво да кажа. 20 блок..

kypo
12-19-2009, 21:45
Аз останах и с друго впечатление... Тия хора и в дворец да ги вкараш, пак ще осерат всичко и ще стане на леш цялото място. Те сами си казаха, апартаментите били хубави, ток, вода, всичко са имали и айде в един момент всичко се срутва...
абе не знам, по време на бай тошо защо никой не си е позволявал такива неща? после бил лош режима щото има лагери, та то трябва да си има лагери!
няма контрол и бълхария си е разграден двор, затова е на това дередже. циганите колкото и да са ми противни и да ги мразя, и те имат своя доза истина - до 89 ги държат под контрол и си разботят и си живеят, българите също. след великата демокрация всичко се разбива, без да има план как да се съгради нещо ново.. .и всичко се оставя на произвола на съдбата и ето до къде се стига - цигани, убийства, обири, магистрални бандити, корупция, измами, проституция, наркотици, отвличания. все много демократични неща, и хубави при това! няма ли здрава ръка нищо не става - крадеш, убиваш айде на стадиона на колене и един куршум от упор като в китай. няма оправия иначе

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-19-2009, 22:05
Мизерията беше отчайваща,травеститите също,детенцето,което тичаше голо също,гледката на циганина извършващ нуждите си в стаята :X общо взето всичко...целия 20ти блок..

Обаче забележете как мръсните гадни цигани си казват \"Еми то ние сме си виновни\" , а ние българите вечно търсим причината в държавата,в управлението,в околните,но никога и в себе си.

Вярно че са човешки същества,но те са се превърнали в едни помяри,представете си какви зарази се носят от този 20ти блок,представете си случайно да минете от там и да видите тази мизерия,за мен това място трябва да се изгори,а хората(ако могат все още така да се нарекат) да се избият...

ArTanDra
12-19-2009, 22:28
Виновна е държавата, правилно Карбовски каза в края, че държавата трябва да направи от всеки индивид човек, дали с добро или с лошо .. зависи, трябва да се интегрират по някакъв начин тези цигани, според мен трябва малко дисциплина и ред. Обаче ние нямаме управници, нямаме закони, държавата работи за себе си, не за хората в нея. Грозен факт, циганите не са виновни !!! Това нарочно се прави, нискоинтелигентни се командват по-лесно, а и те са добра работна ръка за Европа?

Shia
12-19-2009, 22:47
Пак ли сте ядосани на Lettuce ,че така подхождате към темата ?

Luciernaga
12-19-2009, 23:11
Lettuce е новият global.

d0m1n1k
12-20-2009, 06:37
За тези които незнаят този блок е последен ама наистина посления и най във края в Ямбол. Затова по полека със обидите.

realantisocial
12-20-2009, 07:39
гръда
А основното училище, което ти НЕ си завършил къде е ?

d0m1n1k
12-20-2009, 08:32
гръда
А основното училище, което ти НЕ си завършил къде е ?
Да не съм на изпит или на конкурс за правилен правопис.Не виждаш ли в колко рано сутринта е писано...

realantisocial
12-20-2009, 08:51
Една от последните крепости на българщината е нашият език. А в езика влиза и правописа. Това, че ти гледаш да пишеш правилно само по време на изпит си е твоя лична работа. После не питай защо ви наричаме селяни.

lDoLLl
12-20-2009, 09:10
Е да, ама колко жители има Ямбол, а колко София??
Неуместно е да се сравнява така..

term0t0
12-20-2009, 09:12
тва ямбол е е*** ти гнусното селО
един читав нема от там
ЕДИН!
замислих се дали не е по-лошо от перник, ама мисля, че има доста да гони. :D


Я сега кажи в този 20-ти блок според тебе колко роми живеят? Това е един единствен блок на края на града, отцепен от цивилизацията.Освен него има и една малка циганска махала.В София има хиляди пъти повече цигани отколкото в Ямбол:

„Факултета“ е известен като ромското гето на София. „Факултета“ е с население от 45000 жители."

Така че, не виждам умисъл в думите ти.Ако село наричаш град с по-малко от 10 000 роми, то София какво трябва да е?

Вие мате ли 45 000 общо!?

machoka
12-20-2009, 09:21
Темата ви е тенденциозна и ще я затворя. Оформена по друг вид, би могла да съществува..

но... ъъ Ямбол ни е най-малкия проблем. Циганията като такава вирее във всеки град, във всеки квартал, във всеки блок по отделно... а в София е най-много и като численост, и като всичко останало.

а нещо мернах за 'циганската душа' - но този, който използва израза май не е наясно какво означава. Нашите цигани не са 'истинските' цигани, онези 'старите' цигани, които пътуват на лагери, веселят се с музика и танци и т.н.