PDA

View Full Version : Цъфти мръсницата!



Luciernaga
12-19-2009, 21:45
Обичам си косата. Много. Правя и невъзможното, за да е мекичка, блестяща и изящна, махам й връхчетата, оформям я, тя се поддава на дресировка и се спогаждаме добре, докато... Докато не минат ТОЧНО 2 месеца от последното подстригване и малката гадина започва да цъфти. Косата ми е гъста и никой не забелязва, обаче АЗ забелязвам и това ми съкращава живота. Защо, мамка й, не е като другите коси? Да си стои мирно, да си расте, като с това и не цъфти. Искам да я пусна по-дълга, а с това подстригване на всеки 2, 2 и половина месеца поддържам една и съща дължина години наред. Не ми ха-рес-ва така! Доскоро почти всеки ден(или през ден) ползвах сешоар, за да я оформям, но с това ползвах и маска за коса, балсам, един продукт за по-лесно разресване и предпазване...
Искам някой да ми се препоръча продукт за предпазване на косата и цъфтеж, който обаче е използван лично и се е видял поне мъъничък резултат.

lipstik
12-19-2009, 21:50
Еми то си е нормално да ти цъфти косата на 2 месеца.

Luciernaga
12-19-2009, 21:56
Ама допреди половин година не цъфтеше. :shock:

lipstik
12-19-2009, 21:57
Значи е от многото използване на сешоара.Предполагам и преса ползваш.

Korrnyy
12-19-2009, 21:57
Заглавието ме уби :razz:

По темата: Нормално е да цъфти на 2 месеца :) Обаче много любов към косата ти лъха от поста :D

Aniiiii
12-19-2009, 21:58
Отиди и попитай в някой фризиорски салон. Там ще ти препоръчат нещо професионално което би трябвало да ти помогне до някъква степен.

Luciernaga
12-19-2009, 22:08
Значи е от многото използване на сешоара.Предполагам и преса ползваш.

Не ползвам. :)
Ани, нямам желание. Все се мъчат да ме убеждават как дадения продукт за 30 и повече лева щял да ми помогне, а дори аз знам, че това е невъзможно да се случи с масова козметика(защото те буквално ми предлагат продукти на разни марки, които, колкото и невежа да съм в тази област, осъзнавам, че това и от супермаркета мога да си го купя). Бизнес, няма какво да се прави. Всеки гледа да си сгъне някой лев повече.

lipstik
12-19-2009, 22:11
Като ти цъфти косата(защото и аз го имам този проблем)недей да ходиш постоянно на фризьор,ами си режи само нацъфтелите връхчета сама.Фризьорите доста ненацъфяла коса подстригват.

Celence
12-19-2009, 22:23
aми може да ползваш нещо супер худратиращо САМО на краищата - примерно маслата/зехтин и т.н. хидратират и предпазват от високата температура, абе с 3 думи - маслата са върха 8-)

billytalent
12-19-2009, 22:28
Може да пробваш с маслата на Икаров,аз редовно се мажа и нямам проблеми с цъфтежа на косата

heiress
12-19-2009, 22:29
Маслко от пшеничен зародиш.. гарантирам ти, че ще има ефект.
И НЕ е нормално косата да цъфти на 2 месеца.

darka1
12-20-2009, 07:08
Масло от авокадо на Икаров ... 2.50 е ... аз го имам ама съм го ползвала само веднъж ... връзваш си косата на опашка и слагаш в краищата :)

SuperWesye
12-20-2009, 07:30
Нормално е да цъфти :)

P.S Цъфти мръсницата! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

petiam
12-20-2009, 07:38
нормално е да цъфти .. препоръчвам ти GLISS HAIR REPAIR (жълтия спрей, който е за цъфтящи връхчета) :)

GerYy
12-20-2009, 08:07
нормално е да цъфти .. препоръчвам ти GLISS HAIR REPAIR (жълтия спрей, който е за цъфтящи връхчета) :)
аз пък не ти го препоръчвам....няма никакъв ефект..моята коса също цъфти...

petiam
12-20-2009, 09:04
нормално е да цъфти .. препоръчвам ти GLISS HAIR REPAIR (жълтия спрей, който е за цъфтящи връхчета) :)
аз пък не ти го препоръчвам....няма никакъв ефект..моята коса също цъфти...

всичко зависи от косата .. при мен помага

Neopitom3na
12-20-2009, 09:31
Цъфти мръсницата :razz:
иначе по темата.. нормално е

MoonBaby
12-20-2009, 12:53
Пробвай с къна,тя заздравява косата.Аз лично се къносвам и нямам проблем с цъфтежа, а и така и ми порасна дълга коса 8)

Luciernaga
12-20-2009, 14:48
Абсурд да се къносам. Боята от кичурите ми вече година пада и още намирам цели боядисани непокътнати кичури, какво остава за къната! :shock:

Christine
12-20-2009, 14:57
Боята за кичури по принцип си е издръжлива и е нормално да държи с месеци, докато къната пада постепенно със всяко измиване и до 2-3 седмици макс трябва да е паднала.

Luciernaga
12-20-2009, 15:00
От мои наблюдения и четене из форума, къната е упорита като хлебарка. 8-)

Christine
12-20-2009, 15:05
8-) Ами щом си имаш наблюдения.. По моите наблюдения си пада.

lovey0u
12-20-2009, 15:09
Нормално е да цъфти :)

P.S Цъфти мръсницата! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

+1

заглавието е трепач :lol: :lol: :lol:

MoonBaby
12-20-2009, 16:28
не къната наистина не пада лесно :D ама можеш да си вземеш такава която е близка до естествения ти цвят. :)

magiiito
12-20-2009, 17:04
Обичам си косата. Много. Правя и невъзможното, за да е мекичка, блестяща и изящна, махам й връхчетата, оформям я, тя се поддава на дресировка и се спогаждаме добре, докато... Докато не минат ТОЧНО 2 месеца от последното подстригване и малката гадина започва да цъфти. Косата ми е гъста и никой не забелязва, обаче АЗ забелязвам и това ми съкращава живота. Защо, мамка й, не е като другите коси? Да си стои мирно, да си расте, като с това и не цъфти. Искам да я пусна по-дълга, а с това подстригване на всеки 2, 2 и половина месеца поддържам една и съща дължина години наред. Не ми ха-рес-ва така! Доскоро почти всеки ден(или през ден) ползвах сешоар, за да я оформям, но с това ползвах и маска за коса, балсам, един продукт за по-лесно разресване и предпазване...
Искам някой да ми се препоръча продукт за предпазване на косата и цъфтеж, който обаче е използван лично и се е видял поне мъъничък резултат.

връхчетата на косата трябва да се подстригват всеки месец :?

kalpazanka
12-20-2009, 17:07
нормално е да цъфти .. препоръчвам ти GLISS HAIR REPAIR (жълтия спрей, който е за цъфтящи връхчета) :)
Аз съм с червения и съм очарована!

Противно на горния пост ходя на фризьор веднъж на 6 месеца.


Купи си кристали за коса и ги нанасяй във връхчетата. Вземи си и маска за коса Gliss, бадемово масло и витамини.

Shia
12-20-2009, 20:29
Коса от цъфтеж не можеш да предпазиш дори и с продукт от 100лв.

heiress
12-20-2009, 21:42
И все пак ще повторя, че най- ефективно е маслото от пшеничен зародиш.

pitbullxx
12-21-2009, 14:01
Цъфти мръсницата,малката гадина започва да цъфти :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :D :D :D :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: омг тези два израза ме убиха... по темата нямам си и на представа :lol:

DarkKisss
12-21-2009, 14:05
Според мен прекалено много косури й намираш, а и много я третираш с различни препарати. Карай по полека:)

dana_
12-21-2009, 15:15
не къната наистина не пада лесно :D ама можеш да си вземеш такава която е близка до естествения ти цвят. :)
Или може просто да си вземе безцветна къна, но не е за препоръчване, защото трудно се намира истинска къна, а не такава бъкана с разни бои