PDA

View Full Version : Боядисване на коса



MrUndaztood
12-19-2009, 22:18
Здрастиии
Имам спешен въпрос,на който се надявам да получа отговор.

Значи до скоро имах(мъжко съм) май сезонен косопад засилен от шибаната пяна на Лонда.Беше мн сериозно,адски се депресирах.Пих,мазах и т.н.В момента да чукна на дърво и да не чува Дявола,рабоите се пооправиха,капе си само когато е мокра и я опъна леко,добре си е.
Та реших да си правя нова прическа и мн по-различна,но искам да се боядисам черно.Косата ми зимата е тъмно кестенява,лятото русо.
Но поради това,което изживях до скоро с косопада,ме е страх дали няма да и стане нещо.Боята е на Гарниер Нутрис (черна) - 7лв. Поддържам и се грижа за нея,не използвам пяна,лакове и прочие,само скъпи медицински шампоани предписани от лекар,пия витамини,мия я 3х седмично.
Та има ли проблем ако я боядисам и я боядисвам (ако ми хареса) 1х месечно или през месец? Тй като косата ми е на горе-долу на половина (не е подстригвна от 14ти Сепмтеври) на това,което искам,примерно мога и да се боядисам и тогава когато ми порасне колкото искам (ище 5-6 см) и отида да ми я оформят и направят?
Просто искам да ми мине мерака,пък и без това ще ходя да ми оберат всичко без бретона,щото е адски обемна,което направя ме подлудява и ходя с шапка,та и да се боядисам и разнообразя по-бързо и рано.

Luciernaga
12-19-2009, 22:22
Ами, не знам, аз не бих рискувала. Доскоро си имал проблеми, сега да я тровиш с боя... и то такава... Поне, ако наистина си решил да се боядисваш, се ориентирай към друга марка. Лично на мен, масовите(Лореал, Гарниер и прочие) изобщо не ми вдъхват доверие.

MrUndaztood
12-19-2009, 22:32
За марката - майната му.Ще говоря с фризьора да ми препоръча някаква и да ме цапне с нея. Но просто не знам дали да не изчакам още 2-3 месеца и да я лепна когато ходя финално да ме дооформят. Просто имам голям мерак,много голям,но ако трябва и вероятноста да я увреди е голяма,ще изчакам.

CrAzYanDlaZy
12-20-2009, 10:20
ами аз на твое място бих изчакала