PDA

View Full Version : Какво да правя ?



invisiblef
12-20-2009, 00:50
Izvinqvam se za latinicata i taka moq problem . Zanimavam se s edno momche koeto e nqkak stranno i ne moga da razbera kakvo chyvstva kum men . Kazva mi ,che me xaresva i ,che ima interes kum men no az ne go yseshtam tova . Ne sme se vijdali i toi ne iska da doide qvno a se chyvame otdavna i sum mnogo oburkana veche . Molq vi za nqkakuv suvet i razbirane. Otkacham veche ne znam kakvo da pravq i ne znam kak da razbera kakva sum za nego . Sramejliv e qvno i tova me otchaiva ;\
_________________
Кирилицата е задължителна. Това е първата и последна ваша тема, която няма да заключа.
hamilcar

ApXaHrEJI
12-20-2009, 00:53
Хвани си го там когато успеете да се засечете и го питай него какво мисли :) По - лесно от това не знам на къде :) Тук на дали някои знае защо той не може да си отвори устата и да си каже какво мисли .
Успех !

invisiblef
12-20-2009, 00:57
Ne e tolkova lesno govorili sme si za tova i toi kazva ,che iska da e s men i kogato my kaja da doide si izmislq nqkakvo ypravdanie . Nai-chesto mi kazva che ima mnogo rabota,che ima problemi i kakvo li oshte ne i pochvam da si mislq che neshto ne e nared ...

ApXaHrEJI
12-20-2009, 01:01
1. Може наистина да си има много работа и проблеми :-o
2. Ако те лъже пък май няма как да го хванеш...
Поне за мен не е редно да говориш едно,а да правиш друго :) ама винаги има вариятн и да е зает човека :)
Аз сега като съм на 2 работи скъсах с гаджето поне да не я тормозя да си мисли, че има някой до нея като аз съм нон стоп на работа :)
Просто мисля, че трябва да си поговориш по - сериозно с него :) Ако се прави на пън и отговаря само, че иска да е с теб спокойно можеш да му дадеш време да докаже обратното :)

Успех!

Hilary_
12-20-2009, 07:21
Ми вижте се на живо .. питай го защо не иска .. :-o

gogo4o4o
12-20-2009, 07:41
Ми вижте се на живо .. питай го защо не иска .. :-o

+1

П.С. Това ми е първото "+1" откакто съм регистриран. Чувствайте се поласкани, че сте го прочели :lol: :lol:

Hilary_
12-20-2009, 07:44
Ми вижте се на живо .. питай го защо не иска .. :-o

+1

П.С. Това ми е първото "+1" откакто съм регистриран. Чувствайте се поласкани, че сте го прочели :lol: :lol:

ахьха или аз да се чувствам след като моя пост си копнал .. :lol:

soul1199
12-20-2009, 08:23
абе щом не иска да те вижда,значи няма чувства към теб,ае заебавай го и не се терзай с глупости

Linns
12-20-2009, 10:50
Шльокавица не чета ..

izlishna
12-20-2009, 10:59
Щом той е срамежливия, а ти не си, потърси го и го пипитай има ли чувтсва все още към теб?! Ако е да, какви?! :) И така ще се изясните :)

blackradiance
12-20-2009, 12:21
най-вероятно може да не е сигурен в чувствата си .. но ако е искрен ще се съгласи да излезете и да се разберете .. :)

aka6a_vamp
12-20-2009, 13:43
Оо заеби ги тоя тип отношения и почакай да дойде нещо малко по-реално..

Valento
12-20-2009, 14:16
Пиши едно ЛС със скайп да оправим латиницата , тук се толерира писането на Български език !!!!