PDA

View Full Version : СЕКСА И ЖИВОТА ЗАЕДНО



miss_kiss181
12-20-2009, 09:35
Здравейте, имам следния проблем и мн моля за мнения понеже почвам да се притеснявам вече.
С приятеля ми сме заедно от 3 год. и 6 мес. и от 3 мес. почти живеем заедно. Проблема е в това, че преди правехме секс много по-често, а сега вече не е така. За момента не сме го правили от около 2-3 седмици и като че ли той няма никакво желание. А по този начин и на мен ми се убива желанието, като го гледам него че му е се тая. Незнам някои ще кажат, че сме си омръзнали, но как като живеем заедно едва от 3 мес. А пък съм сигорна, че не ми изневерява. Какво да правя моля ви даите мнения и преложения, на какво може да се дължи това. :(

siyancheto
12-20-2009, 09:46
Ами поговори с него.Кажи му , че смяташ ,че той се отдръпва от теб или нещо такова .. :)

Azgalor
12-20-2009, 09:50
Дано да си 100% сигорна че не ти изневерява,защото това може да е една от причините да не те поглежда като жена.

graphicflower
12-20-2009, 11:03
Ако си има проблеми е логично да не му е до секс в момента. Гаджето ми преди няколко седмици имаше много проблеми и не бяхме правили секс 3/4 седмици при полужение, че до тогава го правехме по 1/2 пъти на ден.
Решението: разнообразие!
Експериментирайте като нас: сметана,ягоди,шоколад,секс играчки,нови пози,играйте роли(секси ученичка,мед. сестра и тн.),пиене на шампанско от пъпчето или като нас...нали ги знаете заливките за сладоледите...ние сме пълни с тях (шоколад,карамел,ягода...) има най-различни вкусове. Много е приятно да ближеш шоколад от тялото на гаджето си. Въжбуждащо е и за двамата усобенно, ако покажеш че го правиш с желание и кеф.

Linns
12-20-2009, 11:04
Като начало явно си достатъчно голяма да живееш с мъж пък си доста неграмотна..

Иначе говори с него, така в мисли нищо няма да постигнеш.. Не мисля, че сте си ормъзнали или пък, че има друга.. Просто преди като не сте живяли заедно и сте се виждали по-малко, вероятно, и е употребявал времето пълноценно, а сега акто сте почти постоянно заедно и има колкото иска време да ти се "наслади" и не бърза, може би.. Не зная, така мисля аз.. Но пък щом сте заедно от толкова време комуникацията между вас трябва да е стабилна и да нямаш проблеми да говориш с него за каквото и да било, включително и това..
А между другото как така той не иска? Ти си питала и той е отказал или просто така си мислиш?
Може и той да мисли същото за теб.. ;)

miss_kiss181
12-20-2009, 11:18
Като начало явно си достатъчно голяма да живееш с мъж пък си доста неграмотна..

Иначе говори с него, така в мисли нищо няма да постигнеш.. Не мисля, че сте си ормъзнали или пък, че има друга.. Просто преди като не сте живяли заедно и сте се виждали по-малко, вероятно, и е употребявал времето пълноценно, а сега акто сте почти постоянно заедно и има колкото иска време да ти се "наслади" и не бърза, може би.. Не зная, така мисля аз.. Но пък щом сте заедно от толкова време комуникацията между вас трябва да е стабилна и да нямаш проблеми да говориш с него за каквото и да било, включително и това..
А между другото как така той не иска? Ти си питала и той е отказал или просто така си мислиш?
Може и той да мисли същото за теб.. ;)

Не питам дали съм грамотна или не, но както и да е. А относно въпроса то се усеща, когато някой има желание и когато такова липсва.

Linns
12-20-2009, 11:20
Тогава говори с него .. :neutral:

miss_kiss181
12-20-2009, 11:21
Ако си има проблеми е логично да не му е до секс в момента. Гаджето ми преди няколко седмици имаше много проблеми и не бяхме правили секс 3/4 седмици при полужение, че до тогава го правехме по 1/2 пъти на ден.
Решението: разнообразие!
Експериментирайте като нас: сметана,ягоди,шоколад,секс играчки,нови пози,играйте роли(секси ученичка,мед. сестра и тн.),пиене на шампанско от пъпчето или като нас...нали ги знаете заливките за сладоледите...ние сме пълни с тях (шоколад,карамел,ягода...) има най-различни вкусове. Много е приятно да ближеш шоколад от тялото на гаджето си. Въжбуждащо е и за двамата усобенно, ако покажеш че го правиш с желание и кеф.

Благодаря за мнението, това с проблемите може и да е вярно, защото доста неща му се струпаха на главата напоследък. Аз също съм си мислила, че може това да е причината, но още 1 мнение никога не е излишно. :)

hahavteen
12-20-2009, 19:35
Ами направи му секси изненада, съблазни го, реализирай някоя негова фантазия която до сега сте имали възможност... Това че живеете заедно предоставя доста възможности за секс игри особено ако до сега сте живели с родители или съквартиранти. Новата свобода може да е страшно възбуждаща. Измисли нещо.
Ако не подеиства нищо тогава го питай директно къде е проблема. Не мога да си представя че сте заедно от толкова време и даже живеете заедно а не можете да си кажете как се чувствате и да говорите за свободно за секс. :?

t0d1t0
12-20-2009, 19:39
това,че не правите секс всеки ден нищо не означава!

Dragunov
12-21-2009, 01:10
http://www.80stees.com/images/products/Al_Bundy3.jpg

Като стане така, тогава се притеснявай.

d0ni
12-21-2009, 21:07
Провери дали не се самозадоволява. Може да се е почувствал притиснат от съвместния живот и липсата на лично пространство. Това създава известна дистанция и раздразнение спрямо отсрещния обект.

(мъжко мнение)

krem4et0
12-21-2009, 21:15
Защо ли това не е първото подобно мнение което чувам/чета. Чак страх ме хваща да заживея с половинката. Имам чувството, че ще се отдалечим, вместо обратното. Аз лично смятам, че:
а) уморен е, има проблеми, не е на кеф
б) смята, че сега винаги може и липсва тръпката от очакването
в) за него сексуалния живот не е важен
г) уплашен е от новия си статус, страх го е да не искаш и бебе. С 2 думи - яко го тресе шубето.
Клоня към 2-рото и последното.

slun4ice, понякога и ние си имаме проблеми. Нормално е. Добре, че съм със силна интуиция и цапната в устата и все питам за проблемите. Обаче той би си мълчал само и само да не ме обиди или нарани. Хората са различни. Аз не се притеснявам да питам, да обяснявам, да анализирам, да предлагам решения. А той...просто се притеснява да говори открито и свободно по темата. По-точно говори, но само ако аз първа съм повдигнала въпроса. За щастие проблеми нямаме кой знае колко, но се случва. И ние сме хора и не винаги сексът е върха, не винаги ни се прави, не винаги свършваме невероятно. Нормално е.
Честотата на секса никога не ми е било мерило за качество. 100 пъти повече предпочитам да правим секс 2-3 пъти седмично, отколкото всеки ден, че и по повече от 1 път.

bathory
12-21-2009, 23:12
може да си му омръзнала :)

Sirius
12-21-2009, 23:25
Стари сте, мислете за деца и пенсия. Нали си гледала Женени с деца?! :D