PDA

View Full Version : Xbox 360 or Nintendo Wii



Cheese
12-20-2009, 10:41
Здравейте ! Вече ще се побъркам ! Мисля само за Nintendo Wii u XBOX360. За Коледа се чудя какво да си поръчам , пък брат ми има XBoX360 обаче го занесе там в общежитието си а аз няя кво да прая... Та той ми казва , че за Ниндетдо Уии е мн тъпо , пък едни от класа ми само ми го хвалят ! Моля ви - кажете кое е по-добо 8)

Pwnmaster
12-20-2009, 10:42
PS3

Tokarev
12-20-2009, 10:47
PC !
Конзолите са безмислена инвестиция...дори и за игране не стават защото графиката е ужасна сравнено с компютъра.

InnocentGreed
12-20-2009, 10:49
А какво мислите за PS2? Верно, стара конзола е вече, ама мога да си взема чисто нов за 100лв и се чудя дали да го купя. :o

Cheese
12-20-2009, 10:59
PC !
Конзолите са безмислена инвестиция...дори и за игране не стават защото графиката е ужасна сравнено с компютъра.

Повярвай ми - Ексбокса има жестока графика :) На Фифа 09 като я играя виждам все едно съм там :grin:

Disrespect
12-20-2009, 10:59
ох как си мечтая за един xbox..

яко HALO и CALL OF DUTY по цел ден... ше си изпържа мозъка и след това ще го изям

Pwnmaster
12-20-2009, 11:04
ох как си мечтая за един xbox..

яко HALO и CALL OF DUTY по цел ден... ше си изпържа мозъка и след това ще го изям
...барабар с ужасТният Live, който е по близо 100 лева на година.

Tokarev
12-20-2009, 11:08
Графика на конзола е несравнима с такава на компютър, не може да се ъпгрейдва и не може да е ползва за нищо друго освен за игри. Трябва да се занимаваш с пиратски чипове и глупости което пак си е още пари, за да играеш с приятели пак пари искат. Не е изобщо нужно да сменяш целия компютър, при условие че не е някакъв боклук със прилична платформа ще се разминаваш само със смяна на видеокартата. Ама вие си знаете...
:D

PiruBloodz
12-20-2009, 11:10
След като xbox не може да се хаква вече, най-добре е ПС3, заради безплатния нет

Disrespect
12-20-2009, 11:12
ох как си мечтая за един xbox..

яко HALO и CALL OF DUTY по цел ден... ше си изпържа мозъка и след това ще го изям


Скоро мисля да си взема и ще идваш по-често на гости май 8-)

ти вземеш ли го тва - край. местя се в софия



8-)

Cheese
12-20-2009, 11:13
ох как си мечтая за един xbox..

яко HALO и CALL OF DUTY по цел ден... ше си изпържа мозъка и след това ще го изям
...барабар с ужасТният Live, който е по близо 100 лева на година.

От Lockerz можеш да си го вземеш безплатно :)

Към PiruBloodz : На брат ми Ексбокса - той се води и моя :oops: е хакнат , а пък е най-новата версия :) - ...

Pwnmaster
12-20-2009, 11:16
^Може, но защо да играеш само сингълплеър на ШитБокса?
Online Service-a на ЕксБокса и добър-предлага игри, филми и ъпдейти мигновенно.Но няма да плащам по 100 лева на година да играя с тъпи 12 годишни mic-spammers на Live!
ПСН е много качествен и lag-free за разлика от Live :)

PiruBloodz
12-20-2009, 11:17
Ако на брат ти ексбокса беше най-новата версия, не говоря за pro, arcade и т.н., а боксовете които се продават сега, нямаше да е хакнат

Pwnmaster
12-20-2009, 11:21
Ако на брат ти ексбокса беше най-новата версия, не говоря за pro, arcade и т.н., а боксовете които се продават сега, нямаше да е хакнат

и елит се хаква и всичко... ;)


А за лайв ви трябва конзола, която не е хакната, защото ще ви баннат
... и ще си играете скучни сингълплеър игри :)

PiruBloodz
12-20-2009, 11:22
боксовете произведени след **** дата(не помня коя:Д) не могат да се хакват :)

лайв може и с хакната конзола, но само игри, които са напълно стелтнати

Pwnmaster
12-20-2009, 11:30
Единственото, което го има в Бокса, а не в ПС3 е-Left 4 Dead,Left 4 Dead 2 :(
Уникални игри за конзоли.Дано VALVe направят ПС3 платформа.

kypo
12-20-2009, 11:45
как па мое да играете на игрички, аз едва го разкарах моя ексбокс 360 дето го купих заради фифа едно време... пълна загуба на време
вместо да пием, да ебем и да лъскам бастуня (трите най-важни неща в живото) че седим пред некъв телевизор...
дейбиш

bullit
12-20-2009, 11:53
А какво мислите за PS2? Верно, стара конзола е вече, ама мога да си взема чисто нов за 100лв и се чудя дали да го купя. :o
Имам PS2 от около 4 год и съм мн доволен.Със чип е но досега не ми е правил проблем има готини игри за PS2 но най-новите заглавия вече ги пускат повече за 3ка :(

PiruBloodz
12-20-2009, 11:57
боксовете произведени след **** дата(не помня коя:Д) не могат да се хакват :)

лайв може и с хакната конзола, но само игри, които са напълно стелтнати

емммм в началото на декемрви излязоха хаковете... :)

Сериозно?
аз спрях да се занимавам с боксове и такива неща като изгоря моя

е, значи е по-добре бокс

но PS3 има Little big planet, gow, уникални игри :D

Cheese
12-20-2009, 20:41
Вече е решено - Ексбокс - сега наще ми викат вече да кажа кво искам за Коледа ( по-точно да го напиша за Дядо Коледа) - кажете някоя много яка игра - ако може по-бързо :)

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 21:07
Вземи си готино пц. Наистина ли си готов да си купуваш игрите :lol: :lol: :lol: А и + това не виждам никакав смисал от тия конзоли....

Cheese
12-21-2009, 10:47
Вземи си готино пц. Наистина ли си готов да си купуваш игрите :lol: :lol: :lol: А и + това не виждам никакав смисал от тия конзоли.... За губене на време :lol: Пък и има една игра по която мн се зарибявам и мн се кефя че излезе втора част , а я няма за ПЦ и за никфи други конзоли само за Бокса :-D

UnKnOwNmAtTeR
12-21-2009, 14:47
Вземи си готино пц. Наистина ли си готов да си купуваш игрите :lol: :lol: :lol: А и + това не виждам никакав смисал от тия конзоли.... За губене на време :lol: Пък и има една игра по която мн се зарибявам и мн се кефя че излезе втора част , а я няма за ПЦ и за никфи други конзоли само за Бокса :-D

Еми, зарибявай си се :D Аз лично никога няма да си купя такава глупост :razz: Имам си пц - на него всичко можеш да правиш.