PDA

View Full Version : Гледахте ли Карбовски?



klmnopr
12-20-2009, 10:44
http://vbox7.com/play:fa23b410
Гадните цигани :smt067

acdcfenka
12-20-2009, 12:20
Много го харесвам като журналист, НО все с цигани се занимава. То така трябва, но той ги изкарва едва ли не, че те са жертвите. Мангали мръсни. :booooomb:

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-20-2009, 16:50
egti...blok im dali tfa onwa,i pak te jertwite...a kude sa im prozorite...samo znaqt da kradat i da troshta,a posle se oplakwat,aman

i posle kak da nqma rasizam i nenawist kum mangalite..pff

bloodyF
12-20-2009, 18:19
egti...blok im dali tfa onwa,i pak te jertwite...a kude sa im prozorite...samo znaqt da kradat i da troshta,a posle se oplakwat,aman

i posle kak da nqma rasizam i nenawist kum mangalite..pff


+1

DenBr
12-20-2009, 18:42
8-)

BlueAvalanche
12-20-2009, 19:27
Ето до какво води толерантноста и интеграцията, а вижте ги само колко са благодарния тия отрепки.

deFakto
12-20-2009, 19:28
карбовски ако не са циганите рейтинга ще му е колкото на минута е много по канал 1

иначе смърт за тях

Infinity
12-20-2009, 19:39
Гледах го да...ии най-тъпото беше , че да отново за пореден път те се изкараха жертвите , а всъщност сами са си направили всичко.
А тези травестити?? :shock: :shock:
Кой нормален човек би искал да се докосне изобщо до такова същество , бе..!!?? :shock:
Нямам думи ,когато гледам подобен тип предавания ме налагя пълно отчаяние и бе обсебва още по-бесен расизъмм... 8-)

semantics
12-20-2009, 20:13
Не искам да гледам каквото и да е, изкарано изпод пръстите на тоя.
Циничен е, постоянно търси скандали, надменен е и крайно неразбран тип. Поне до такъв извод стигнах след "разговор" с него. Предаванията му отлично потвърждават.
От иконите на гордата ни журналистика, впрочем. Перла в короната й.

А циганите у нас са следствие на криворазбрана толерантност, при това политическа, не социална. И тяхното малцинство е отличен пример как една общност, без значение от размера й, може да се използва за инструмент на политическата арена.

semantics
12-20-2009, 20:17
Между другото, у нас истинска интеграция никога не се е случвала. Не се заблуждавайте. Никоя "държавност" няма интерес от интеграция на малцинствата, особено затворени такива и особено ромски.

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 20:19
Толкова ги мразите тия цигани, ма само на приказки си оставате. Отвреме на време се чува за някой пребит мангал и това е. Само говорят сички и никой нищо не прави. Дали е от мързел или просто от поза не знам и аз. Всички плюят и недоволстват и чакат някой да им свърши работата. Кой е виновен че парламента е пълен с турци, руснаци мангали, педали, но не и бели българи? кой е виновен? прсто на никой не пука освен за собственото му дебело чрво. Тва е истината. Българска гняс....

klmnopr
12-20-2009, 20:36
На теб да ти дадат жилище и да го направиш на бунище...Няма друга такава раса като мангалите. :o
Всъщонст конкретно тия цигани поне си признават,че сами са си го направили...

siyancheto
12-20-2009, 20:53
бтв не знам къде но четох , че те всъщност са от Индия имам предвид от там произхождат,ако е вярно (малко вероятно) да си ходят в Индия,ако не да си направат собствена държава като Косово.Не ми трябват тука да крадат и да просят.Спомням си , че по Нова телевизия бяха направили предаване в което пказваха как през деня просят облечени в някакви мърляви раздрипани дрешки , а вечер се движат със супер модерни автомобили и изтупани ..А за Карбовски,аз лично го харесвам защото той показва реалността ,показва в каква забутана държава живеем ..

UnKnOwNmAtTeR
12-20-2009, 20:56
само с "казване" нищо няма да стане. И аз д ти кажа да млъкнеш ще млъкнеш ли? Докато не дойда и не ти затворя устата няма да млъкнеш нали така? :o

Disrespect
12-20-2009, 21:23
за кво ми е да го гледам тоя?

за кво ми е изобщо да гледам предавания на такива теми?

сякаш не ми е пределно ясно вече каква е ситуацията...

само да си късам нервите без резултат...


толкова е дъвкана тая тема и то само едно и също се повтаря, че вече ми е абсолютно безинтересна и въобще не ме ебe...

DenBr
12-20-2009, 21:29
8-)

teenems
12-20-2009, 21:30
Не не съм го гледала ,все ще го гледам ,ама :lol:
Предната седмица го гледах и много се смях .
Тоя човек винаги ги намира едни .. :lol:

klmnopr
12-20-2009, 21:35
Ми мн ясно,че тая тема е дъвкана супер много пъти...Обаче тия неща според мен трябва да се виждат,щото малко или много са отражение на държавата ни и трябва да ни пука.Както някой спомена,решението може би е тия мангали да си стоят по селата далеч от цивилизацията и да се занимават със земеделска работа,която да е от полза на държавата ..примерно..
Карбовски и аз не го харесвам по принцип,но понякога има и добри попадения.Пък е верно,че винаги може да се посмееш на образите,които намира...

DebelaManekenka
12-20-2009, 22:14
:D

bloka si e zapazena marka na grada ni haha :booooomb:

KoRnFlAkE
12-20-2009, 22:34
деба и паразитите. не изгледах клипчето, няма и нужда, всеки знае ква е ситуацията.
смърт за тях! :o
ама, вЕрно темата е дъвкана и сега е само хабене на нерви.

Pwnmaster
12-20-2009, 22:42
Ямбол-жестоката истина :(

Pliok0019
12-21-2009, 08:21
Как може да живеят така и нито болести, нито масова смърт...Нищо.

Pwnmaster
12-21-2009, 11:13
Ямбол-жестоката истина :(

Тези хорица, колкото и да са наказани от природата, живеят в пъти по-добре от вас пеУничаните. :(
Хули Перник колкото искаш, циганите в града си живеят в нормални блокчета с по 4 етажа, с прозорци, а някои добри при краденето-с дограма.
В никакъв случай гледката не толкова потресаваща.

eatshitsfuckinbitchezhah
12-21-2009, 11:23
падах от смях
тва да си толкова тъп братче .. да си рошиш блока ... :lol:

DenBr
12-21-2009, 14:53
8-)

ScarletBite
12-21-2009, 21:11
Марулчо, ти обаче си баси патриота :lol: Във всеки твой пост, за който се сещам, ревностно защитаваш честта на Ямбол... :lol: Направо да ти издействаме едно медалче от общината, а? 8-)



20ти блок в Бенковски е легендарен, ясно.Но наистина се вдига прекалено голяма олелия... просто трябва да бъде съборен, какво толкова има да му мислят :-o

JohnnyQuid
12-21-2009, 21:15
Как може да живеят така и нито болести, нито масова смърт...Нищо.Нали? Колко жалко... 8-)

ZipFail
12-21-2009, 21:16
падах от смях
тва да си толкова тъп братче .. да си рошиш блока ... :lol:
РОШЕНЕ :lol: :lol: :lol:

SolusChristus
12-21-2009, 22:10
РАЗРОШЕНИЕЕ ПОГРОМ