PDA

View Full Version : Нова година



CharismatiC
12-20-2009, 10:03
Здравеите,
искам да ви попитам как да накарам маика ми да ме пусне на нова година на купон с преспиване ... на 14 сам 8ми клас.. и преди сам ходил, само че на вилата на 1 момче а наште познават баща му ... а сега не познават момчето нито родителите му... и се чудя как да я накарам да ме пусне...

П.П ... Горе-долу ми има доверие , по скоро горе :-D

clever
12-20-2009, 10:19
Като ти имат доверие просто им кажи.. :) Ако искаш дай телефона на родителите на тва момче на твоите родители и да се чуят за да се опознаят малко щом вашите държат да се познават с родителите на приятелите при който ходиш. ;)
Готин купон ти желая. 8)

deni15
12-20-2009, 10:31
Престанете да пускате такива теми.Като не ви пускат няма да ходите!
:-x

Mi6inka
12-20-2009, 11:26
Престанете да пускате такива теми.Като не ви пускат няма да ходите!
:-x


Съгласна... ние не можем да се обадим на ваще и да ги накараме... + това вече има такава тема..не очаквай отговорите да са различни..

amk933
12-20-2009, 11:53
Дай им моя телефон, аз ще се представя за таткото на момчето и ми кажи какво да кажа... 8-)

DieselBlood
12-20-2009, 12:04
Абе момиче,ти новини не слушаш ли,а???Не чуваш ли колко катастрофи,изнасилвания,от вличания и т.н стават?Много ясно,че майка ти няма да те пусне.Ако аз ти бях родител,също нямаше да те пусна.Какво ще ти стане,ако си с майка ти и баща ти?Не вярвам да сгънеш.Ей като почнете да мрънкате.Като не ви пускат,няма да ходите!!!!!!!!!!!

norge
12-20-2009, 12:15
Поговори с тях. Кажи им, че искаш да отидеш, обещай, че няма да има простотии. И все пак си помисли - малък си, родителите ти отговарят за теб. Ако ги разочароваш с някоя глупост, може би няма да спечелиш доверието им отново. Истината е най-добре.

Започни с: "Знам, че се притеснявате за мен, но това ще бъде цял живот така. Нека ви покажа, че имам глава на раменете си и мога да се грижа за себе си". При сестра ми върши работа :)

CharismatiC
12-20-2009, 13:02
Абе момиче,ти новини не слушаш ли,а???Не чуваш ли колко катастрофи,изнасилвания,от вличания и т.н стават?Много ясно,че майка ти няма да те пусне.Ако аз ти бях родител,също нямаше да те пусна.Какво ще ти стане,ако си с майка ти и баща ти?Не вярвам да сгънеш.Ей като почнете да мрънкате.Като не ви пускат,няма да ходите!!!!!!!!!!!

момче сам :o :D

CharismatiC
12-20-2009, 13:03
Мерси за отговорите :) norge ще пробвам мерси :)

Nakadah
12-20-2009, 19:03
Здравеите,
искам да ви попитам как да накарам маика ми да ме пусне на нова година на купон с преспиване ... на 14 сам 8ми клас.. и преди сам ходил, само че на вилата на 1 момче а наште познават баща му ... а сега не познават момчето нито родителите му... и се чудя как да я накарам да ме пусне...

П.П ... Горе-долу ми има доверие , по скоро горе :-D

страхуват се да не земеш да наебеш някое др момче....

marin4itu
12-21-2009, 09:21
Аз за 1ви път на Нова година с приятели и без родители бях на 16..
няма какво да направиш.. малък си още..