PDA

View Full Version : Здравейте приятели :)



Acquire
12-20-2009, 10:31
Здравейте приятели.Аз съм Мартин от София на 17 год.Каня се от доста време да отида на козметик за основно почистване на лице и тъй като не съм ходил преди исках да ви питам някои неща.Значи аз съм с чувствителна кожа и попринцип когато не ям никакво сладко нямам почти никакво акне..поне при мен е така.Въпросът ми е като отида на козметик могат ли да ми махнат акнето от 1вия път или само черните точки махат и какво е процедурата,защото от това което прочетох в нета,видях че има някои недоволни хора,които казват че кожата каквато и да е се зачервява след козметик и на едни им минава за няколко часа доколкото други трябва да седят 1,2 дена в къщи докато не им мине.Ако можете ми препоръчайте козметици при които сте ходили и имат опит в работата си и по възможност салоните да са в районите Дружба или Младост.Не ме интересува цената а качеството.И винаги съм се чудел само момичета ли ходят или и момчета има?.. Съжалявам,че това е поредната тема..Много ще съм благодарен ако ми помогнете.. Cao.. :)

krisito9212
12-20-2009, 12:55
Ще ти кажа смао че трябва постоянство,за един път няма да стане.И веднъж апочнеш ли да ходиш на козметик,трябва да си го посещаваш редовноА колкото до зачервяването,индивидуалн си е,моята кожа например е доста чувствителна и само първия път като ходих ми държа 2 дена,след това за един ден ми се маха ;)

NaskoKaulitz
12-21-2009, 22:52
Здрасти, значи аз бях преди 1-2 седмици за първи път.Приложиха ми ултразвук, 2 вида маски, козметичката ми изтиска пъпките до кръв, и после с някакъв тоник и пудра.Бях целия червен и подут около 1 ден, но после пъпките постепенно започнаха да изчезват.Като цяло ми се поизчисти лицето, но както казаха иска се постоянство.Януари ще ходя пак.Взеха ми 25 лева :)

Acquire
12-21-2009, 22:55
Значи почнеш ли веднъж,трябва да ходиш често? На мен идеята ми беше да отида 1 път и после да не ходя вообще да спазвам някъв режим..

NaskoKaulitz
12-21-2009, 22:58
Значи почнеш ли веднъж,трябва да ходиш често? На мен идеята ми беше да отида 1 път и после да не ходя вообще да спазвам някъв режим..Взех си и почистващи тампони на гарниер и ги ползвам по 2 пъти на ден, както и серум за махане на лунички, мисля че има ефект, а и вече не ми се омазнява толкова много кожата :oops: но наистина с 1 път не става

heiress
12-22-2009, 08:54
Аз лично не съм доволна от тези процедури.

LovelyGirl
12-22-2009, 10:38
^ И аз така.Явно си е до кожа :-o