PDA

View Full Version : Заслужават ли си така наречените "женкари" ?



danyrenesmee
12-20-2009, 12:38
Въпроса е повече от ясен.. заслужава ли си да въздишаме по някой женкар,като ни е пределно ясно "що за стока" е.. Заслужават ли си мъката и сълзите за някой,за когото си "поредната" ? ... :) :? :? :?

3oPuTy
12-20-2009, 12:52
И женкарите са хора ;)
И те си намират майсторките рано или късно :)
Преди време рискувах и тръгнах с едно женкарче и к'во?!Бях с него 9 месеца,въртях го на пръста си ... На края скъсах с него и в продължение на 2 месеца постоянно ме търсеше,искаше да се съберем и т.н.
Извод:Дори и женкарите могат да се влюбят и не е задължително приятелките им да страдат :)

Assshley
12-20-2009, 13:01
Честно казано незнам дали си заслужава. Може би зависи от момчето.От година и 4 месеца съм с един такъв лигльо. В началото не можех изобщо да се оправя с него,но след това се научи какви са правилата на играта . :D Според мен повечето момчета,които са така наречени женкари са прекалено свободолюбиви или имат страх от обвързване и за това се получава така,че приятелките им страдат,защото изневеряват в повечето случеи,но повярвайте ми и те могат да се влюбят .. и рано или късно си намират майстора.

Valento
12-20-2009, 13:27
Въпроса е повече от ясен.. заслужава ли си да въздишаме по някой женкар,като ни е пределно ясно "що за стока" е.. Заслужават ли си мъката и сълзите за някой,за когото си "поредната" ? ... :) :? :? :?
Трябва да го вкараш в ритъма на играта :D ... ама за кво ти е женкар да се чудиш дали ти изневерява ... или дали наистина когато казва "обичам те" е искрен ... мисля че не си заслужава .

aka6a_vamp
12-20-2009, 13:31
Еми аз вече от супер много време се занимавам с такъв...поне на такъв се прави,точно това им е проблема,че повечето избиват комплекси и всъщност не са такива тъпанари,за каквито се представят...не знам + това хората се променят,особено на наща възраст :)

danyrenesmee
12-20-2009, 13:33
амии.. възможно е да "омекне" така ли .. :lol: смисъл.. той е 11 клас ии.. до колкото знам от 8-ми клас насам си му е навик да бъде с повече от 4 наведнъж :shock: :shock: :? :?

crazymm
12-20-2009, 13:38
В зависимост от случая, от това какъв точно е "женкара". Т.е. способен ли е да се промени, или остава такъв до край...
Но както каза 3oPuTy, и те си намират майсторКите рано или късно : )

aka6a_vamp
12-20-2009, 13:41
амии.. възможно е да "омекне" така ли .. :lol: смисъл.. той е 11 клас ии.. до колкото знам от 8-ми клас насам си му е навик да бъде с повече от 4 наведнъж :shock: :shock: :? :?
Ми не знам какви са ви точно отношенията,оба4е пробвай да играеш по неговия начин,за да види той какво е да си на това място...ще подейства,вярвай ми ;-)

miss_asi
12-20-2009, 13:41
Много зависи.Но когато дойде момента,в който усетиш,че ти не си му майстора,трябва да се отдръпнеш въпреки че ще си наранена.Ако пък точно ти си му майстора - действай,твой е. :)

danyrenesmee
12-20-2009, 13:52
Ми не знам какви са ви точно отношенията,оба4е пробвай да играеш по неговия начин,за да види той какво е да си на това място...ще подейства,вярвай ми ;-)

отношенията нии.. ами,аз съм влюбена в него.. той се държи страшно мило.. много сладко ми говори..прегръща ме..държи ме за ръка.. просто ме омагьосва..но виждам,че се държи така с много други.. :?

ivcheto0o
12-20-2009, 13:55
зависи от мом4ето.Аз не съм то4ния пример да казвам дали си заслужава 6тот аз само по такива си падам и все страдам,но въпреки това винаги има и хубави моменти които си заслужава да бъдат изживяни :) пък и както казаха секи си намира маистора :)

ScarletBite
12-20-2009, 13:59
Еми аз вече от супер много време се занимавам с такъв...поне на такъв се прави,точно това им е проблема,че повечето избиват комплекси и всъщност не са такива тъпанари,за каквито се представят...не знам + това хората се променят,особено на наща възраст :)
+++

aka6a_vamp
12-20-2009, 14:08
Да да при мен беше абсолютно,ама абсолютно същото :? И в един момент започнах да се държа с други момчета по начина,по който се държа с него,за юпочнах да му говоря за друго момче и му показвах,че вече не е единствен и не знам при мен това помогна и много промени нещата...Този тип момчета целят точно да докажат на себе си,че могат да имат всички момичета,защото преди не са имали нито едно...ама аз съм на мнение,че се променят.

scanadal
12-20-2009, 18:22
Точно един-единствен път съм попадала и съм се занимавала с такъв тип.И определено няма смисъл :)
Избиваше си комплексите върху мен,не оценяваше и грам от тва което правех за него,жалък тип като цяло.Съветвам те да не си причиняваш това на сърцето и да бягаш далече от него.Има много по-достойни и свестни момчета.По-добре сама,от колкото с такъв идиот до себе си :-)

aka6a_vamp
12-20-2009, 18:28
Има много по-достойни и свестни момчета.По-добре сама,от колкото с такъв идиот до себе си :-)
В почти всяко момче се крие тоя комплексиран идиот,въпроса е да намери момичето..

ThedramaQueen
12-20-2009, 18:31
Въпроса е повече от ясен.. заслужава ли си да въздишаме по някой женкар,като ни е пределно ясно "що за стока" е.. Заслужават ли си мъката и сълзите за някой,за когото си "поредната" ? ... :) :? :? :?

не. аз сега осъзнато правя тази грешка... :? не си е работа да се занимаваш

0nem0retIme
12-20-2009, 18:35
Чесно казано,не си заслужава за никой,който те наранява или не те уважава.Но трябва много силна воля,за да не страдаш за такъв човек,особено ако наистина си влюбен/а.

kombarka
12-20-2009, 18:36
Забъркала съм се... и още не знам какво да го правя :D
И все пак женкарите си са женкари- идиоти, които си играят с теб :?

FancyGirl
12-20-2009, 18:39
Женкари ли.. ами ако не могат да имат тази която искат вече не са от така наречената категория "женкари" а става поредната отрепка която и е дошла акъла :)
и като цяло.. ами не не си струват освен ако не са се влюбили тогава може би стават хора, ако не ти си просто поредната му бройка

moneycomeme
12-20-2009, 20:05
И женкарите могат да обичат,въпроса е да стигнеш някак си до сърцето му....

lllXayclll
12-20-2009, 20:26
О, Боже прости им те не знаят какво говорят.. Всичко на тоя свят си заслужава, бът фърст гроу уп

Hilary_
12-21-2009, 12:53
Зависи от момчето .. това, че са уж такива не ги прави всички еднакви .. :?

SpeakSoftlyLove
12-21-2009, 15:24
Овча работа...Хем ще знам, че не става, хем ще ходя след него :lol:
Боб дърпам да проникна в душата му...

solvex
12-21-2009, 20:23
И женкарите са хора ;)
И те си намират майсторките рано или късно :)

Извод:Дори и женкарите могат да се влюбят и не е задължително приятелките им да страдат :) :)

anika17
12-21-2009, 21:59
Честно казано незнам дали си заслужава. Може би зависи от момчето.От година и 4 месеца съм с един такъв лигльо. В началото не можех изобщо да се оправя с него,но след това се научи какви са правилата на играта . :D Според мен повечето момчета,които са така наречени женкари са прекалено свободолюбиви или имат страх от обвързване и за това се получава така,че приятелките им страдат,защото изневеряват в повечето случеи,но повярвайте ми и те могат да се влюбят .. и рано или късно си намират майстора.

\:D/

съгласявам се и добавям:
може да са такива просто заради комплекси.
не относно външния си вид.
дори и да са много красиви, могат да са комплексирани в други отношения, или да искат да изпъкнат пред приятелите си с многото бройки. точно такива "мачовци" са често много лесно раними, затова се стараят да го прикрият, като създават фалшивия образ на Секси-Пича.
Всичко е само един театър. ;)

GossipGirl89
12-21-2009, 22:03
Аз също съм била с женкарче и рискувах. Знаех какъв е, знаех, че за него сигурно ще съм "поредната", но въпреки това реших да пробвам и то взе, че се получи - момчето се промени, не знам дали заради мен или защото порастваше, но стана съвсем друг човек... Не мога да твърдя, че съм си го въртяла на пръста, но със сигурност и аз, и той, можем да кажем, че с мен си намери майстора, т.е. благодарение на мен се промени и излезе от кожата на женкар. Така чеее... и те са хора, а дали си заслужава само ти можеш да си прецениш. ;)

bebkata
12-21-2009, 22:32
Въпроса е повече от ясен.. заслужава ли си да въздишаме по някой женкар,като ни е пределно ясно "що за стока" е.. Заслужават ли си мъката и сълзите за някой,за когото си "поредната" ? ... :) :? :? :?

Изобщо не си заслужава .. :? :? Знам от личен опит .. При тези момчета всичко се свежда до бройката :x Бях залитнала по един такъв тип .. Какво да ти кажа не си струва .. Две седмици подред го закачах и накрая той си ми каза в очите , че "не може да е само с една" .. И аз взех , че се примирих с това .. Не му бях особено интересна , за това пък той ме научи на много неща , за което съм му до някъде благодарна .. Но мисля , че всеки трябва да мине по този път , за да стигне до правилното заключение :)
Успех :-)