PDA

View Full Version : Секс без презерватив



kremen4eto
12-20-2009, 16:24
Знам за опасностите, зная, че трябва винаги да се ползват презервативи, зная защо. Само не разбирам защо всички твърдят, че с и без няма никаква разлика. Правила съм го много пъти с презерватив и много пъти без, пробвала съм най-различни марки и варианти, но си е 100 пъти по-хубаво на голо.

1во се губи усещането от члена му, но да предположим, че е от дебелината на презерватива.
2ро колкото и лубрикирани да са презервативите, рано или късно става сухо по време на акт, Мислех, че просто аз ставам суха, но когато е на голо нямам такива проблеми, направо са си наводнения. :D
3то супер гадно е да го хвана, за да си го пъхна примерно и да хвана все едно някакъв найлон или торбичка.
4то ... едно е да почнем и да го пъхне (когато е с презерватив) ,друго е да го пъхне и да каже 'О ДА' (понеже е без).
Да не говорим за изхлузванията, късането, случаите когато е оставал презерватива в мен. Късали сме всякакви презеравативи (нищо не издържа :D) и когато почнат да се късат през 5 мин става досадно ии губим възбуда. Специално за нас, когато го правим с презервативи ни трябват поне 7-8 за 1-2 часа.

Разбирам опасностите и защо тряба да се ползват, само не мога да разбера защо всички повтаряте, че е едно и също с и без :)

ApXaHrEJI
12-20-2009, 16:29
Не съм виждал още мнение, че е същото, но от опит знам, че разликата е огромна :)
Но все пак съветвам ... Свикни с лошите неща произлизащи от ползването на презервативи ... Наистина спасяват живот .

anichka12345678
12-20-2009, 16:41
Знам за опасностите, зная, че трябва винаги да се ползват презервативи, зная защо. Само не разбирам защо всички твърдят, че с и без няма никаква разлика. Правила съм го много пъти с презерватив и много пъти без, пробвала съм най-различни марки и варианти, но си е 100 пъти по-хубаво на голо.

1во се губи усещането от члена му, но да предположим, че е от дебелината на презерватива.
2ро колкото и лубрикирани да са презервативите, рано или късно става сухо по време на акт, Мислех, че просто аз ставам суха, но когато е на голо нямам такива проблеми, направо са си наводнения. :D
3то супер гадно е да го хвана, за да си го пъхна примерно и да хвана все едно някакъв найлон или торбичка.
4то ... едно е да почнем и да го пъхне (когато е с презерватив) ,друго е да го пъхне и да каже 'О ДА' (понеже е без).
Да не говорим за изхлузванията, късането, случаите когато е оставал презерватива в мен. Късали сме всякакви презеравативи (нищо не издържа :D) и когато почнат да се късат през 5 мин става досадно ии губим възбуда. Специално за нас, когато го правим с презервативи ни трябват поне 7-8 за 1-2 часа.

Разбирам опасностите и защо тряба да се ползват, само не мога да разбера защо всички повтаряте, че е едно и също с и без :)
че вие кво ги правите тея презервативи ,че и 7-8 за 2 часа.И на мен ми се е късал ама е било един -два пъти.Без презерватив е 100 пъти по хубава спор няма.но трябва да е само със сигурен човек. И все пак от страна на болестите е добре да се ползва презерватив (ако нямаш постоянен партioр).В 21 век спина е навлязал достатачно в човечеството ни и не рискувайте ,ако нямате доверие на полувинката си.

kremen4eto
12-20-2009, 16:46
Знам за опасностите, зная, че трябва винаги да се ползват презервативи, зная защо. Само не разбирам защо всички твърдят, че с и без няма никаква разлика. Правила съм го много пъти с презерватив и много пъти без, пробвала съм най-различни марки и варианти, но си е 100 пъти по-хубаво на голо.

1во се губи усещането от члена му, но да предположим, че е от дебелината на презерватива.
2ро колкото и лубрикирани да са презервативите, рано или късно става сухо по време на акт, Мислех, че просто аз ставам суха, но когато е на голо нямам такива проблеми, направо са си наводнения. :D
3то супер гадно е да го хвана, за да си го пъхна примерно и да хвана все едно някакъв найлон или торбичка.
4то ... едно е да почнем и да го пъхне (когато е с презерватив) ,друго е да го пъхне и да каже 'О ДА' (понеже е без).
Да не говорим за изхлузванията, късането, случаите когато е оставал презерватива в мен. Късали сме всякакви презеравативи (нищо не издържа :D) и когато почнат да се късат през 5 мин става досадно ии губим възбуда. Специално за нас, когато го правим с презервативи ни трябват поне 7-8 за 1-2 часа.

Разбирам опасностите и защо тряба да се ползват, само не мога да разбера защо всички повтаряте, че е едно и също с и без :)
че вие кво ги правите тея презервативи ,че и 7-8 за 2 часа.И на мен ми се е късал ама е било един -два пъти.Без презерватив е 100 пъти по хубава спор няма.но трябва да е само със сигурен човек. И все пак от страна на болестите е добре да се ползва презерватив (ако нямаш постоянен партioр).В 21 век спина е навлязал достатачно в човечеството ни и не рискувайте ,ако нямате доверие на полувинката си.

И ние това коментирахме наскоро, правихме си изводи какви сме в леглото щом се късат толкова много. :D Болести уж няма, заедно сме от почти 8 месеца, напоследък го правим по-често без. Доверие му имам,но не всичко е до доверието, понякога се случват просто нежелани неща :)

ApXaHrEJI
12-20-2009, 16:53
"Болести уж няма" - има тестове, които премахват това "уж" .Носителите на хив не винаги проявяват симптомите веднага след заразяването си ( има дълъг ингубационнен период) . Вземете се изследвайте и двамата, за да сте си спокойни.

kremen4eto
12-20-2009, 16:56
"Болести уж няма" - има тестове, които премахват това "уж" .Носителите на хив не винаги проявяват симптомите веднага след заразяването си ( има дълъг ингубационнен период) . Вземете се изследвайте и двамата, за да сте си спокойни.

Той се е изследвал и няма, аз не съм, но с предишните си партньори съм го правила винаги с предпазни мерки и е много малка вероятността, а и съм малка ии ще се изследвам в по-късен период :)

t0d1t0
12-20-2009, 17:17
зависи от партньорите и какво знаят.

kalpazanka
12-20-2009, 17:25
"Болести уж няма" - има тестове, които премахват това "уж" .Носителите на хив не винаги проявяват симптомите веднага след заразяването си ( има дълъг ингубационнен период) . Вземете се изследвайте и двамата, за да сте си спокойни.

Той се е изследвал и няма, аз не съм, но с предишните си партньори съм го правила винаги с предпазни мерки и е много малка вероятността, а и съм малка ии ще се изследвам в по-късен период :)
А на зъболекар ходила ли си? Инжекционно нещо прилагаш ли си?
Вероятност винаги има! Лошото е, че ако носиш нещо, а не искаш да се изследваш, щот си малка още <но иначе си отваряш краката> ще заразиш и момчето. Хепатит може да се носи безсимптомно!

t0d1t0
12-20-2009, 18:46
ама вие сте се сетили кога :(

Azgalor
12-20-2009, 18:53
Презерватива е просто задължителен,за да няма изцепки!

gia_sena_mono
12-20-2009, 22:09
Да и после ще четем поредната тема за бременност или някой симптом на ППБ.

seduction1mplex
12-20-2009, 22:16
Не ти разбирам целта на темата,честно да ти кажа..Изредила си предимствата на това да го правиш без кондом..По-хубаво е да,само,че освен за кефа трябва да се мисли и за последиците.Ако си с постоянен партньор,в който си сигурна(от тест),че няма никви болести-ползвай противозачатъчни хапчета :-)

kalpazanka
12-21-2009, 06:09
Тцтцтц, тия противозачатъчни ги нямате за нищо! :shock:

Axel_f
12-21-2009, 06:30
Тцтцтц, тия противозачатъчни ги нямате за нищо! :shock:

А Ескапеле, пази Боже, по-добрият вариант ли е...?
Не съм пробвала без презерватив и нямам такова намерение поне докато не се омъжа и не реша да имам дете.

kalpazanka
12-21-2009, 06:43
Тцтцтц, тия противозачатъчни ги нямате за нищо! :shock:

А Ескапеле, пази Боже, по-добрият вариант ли е...?

Лошото е, че си решавате проблемите "на парче" и вземате решения, без да сте наясно за последиците от тези ви решения. Освен противозачатъчните и презерватива има и куп други продукти, които да предотвратят забременяването!

Axel_f
12-21-2009, 06:50
Има, но всички си имат недостатъците! Ти например, как се предпазваш...?
Само презервативът пази от болести! А противозачатъчните не са толкова вредни, колкото някои хора си мислят...

kalpazanka
12-21-2009, 06:55
Има, но всички си имат недостатъците! Ти например, как се предпазваш...?
Само презервативът пази от болести! А противозачатъчните не са толкова вредни, колкото някои хора си мислят...
Предпазвам се с въздържание! Предпазвала съм се с бариерни методи основно и прекъснат полов акт. На свой ред да те попитам ти как се предпазваш?!
А за болестите си има изследвания.

От последствията от противозачатъчните ми настръхват косите- не си мисли, че става дума за напълняване, задръжка на течности, намаляване на либидото, а за къде къде по-сериозни неща.

krem4et0
12-21-2009, 07:45
Вижте, то е ясно, че нищо сигурно няма на този свят. Водя полов живот от 4 години и долу-горе половината време съм на противозачатъчни (+ прекъснат полов акт) и половината с презервативи. Аз обаче пия ОК не защото толкова искам, а заради проблеми. След Нова година ще ги спирам и смятам да е за дълго време, ако не окончателно. На 24 съм и мисля и за деца. Факт е, че в момента дете не искам, но ще се пазя. Ако трябва с въздържание, ама ще се пазя. Как за 2 години с презерватив имам само 1 скъсан и то от неправилно поставяне? Как нито 1 не е оставал в мен? Как той свършва и с презерватив долу-горе еднакво бързо и качествено? Хайде сега - късат се по 7-8 на акт. Аз пък ви казвам, че не се късат толкова. И да, предпочитам да правя секс без проникване (защото не само това е сексът в крайна сметка), отколкото да правя необезопасен секс. Аз лично проблеми с презервативите нямам. Слава Богу партньорът ми също не е имал. Смятам, че правя секс разумно и предимно с главата си. На 24 съм и не съм забременявала. Какъв рекорд!? Не бих правила секс без никакви предпазни мерки.
Сексът си е секс, ама сигурността си е на първо място. Нищо, че имам дълга и стабилна връзка.

П.С. вагинален оргазъм съм изпитала само когато го правим с презерватив. По-спокойно ми е някак си...Честно казано даже предпочитам, защото не мисля неща от сорта: къде ще свърши, в коя поза, ще се изцапам ли, щие му прекъсне ли възбудата моментът на вадене...

Wrathchild
12-21-2009, 07:57
Естествено, че има разлика между секс с презерватив и такъв без. Но предпочитам да поставя здравето си пред 30-минутния кеф.

Axel_f
12-21-2009, 08:04
С презерватив, но от както се скъса реших, че най-добре да си взема и противозачатъчни за всеки случай... не че съм се отказвала от презерватива, просто за 100% сигурност. Сега в момента не пия, защото нямам приятел, демек най-сигурният метод :D

Иначе не мисля, че прекъснатият акт е добър вариант...даже лично за мен е безотговорност, но всеки си преценява. Аз не бих се доверила, колкото и да вярвам на момчето...все пак стават грешки, а и аз много се филмирам... :?

kalpazanka
12-21-2009, 10:05
krem4et0, относно това, че няма нищо сигурно, ще си позволя да цитирам Люк Монтание: В медицината никога няма 100%. ;)
Плюс това в поста си не визирам пиенето на контрацептиви по медицински показания и не съм против лечението с ОК, а съм против безразборното им предписване и прием от еманципирани госпожички, нямащи си понятие какви процеси протичат в организма, как протичат и защо, нямащи си понятие какви могат да бъдат последиците от това вмешателство в еднокринологията /и не само/. Далеч съм от идеята, че на всеки 6 месеца въпросните еманципирани госпожички, пиещи ОК, правят профилактични прегледи при мамолог, проследяват липиден профил, внимават какви хранителни добавки приемат и знаят какво допълнително трябва да приемат, пиейки контрацептиви.
Против съм повърхностното и елементарно отношение по такъв сериозен въпрос, свеждащо се до:

А противозачатъчните не са толкова вредни, колкото някои хора си мислят...

krem4et0
12-21-2009, 10:15
Така си е! А ако ми е писано да имам бебе, и без секс ще стане. Вижте Дева Мария :D

haritov
12-21-2009, 10:35
после да няма тема бременна ли съм

haritov
12-21-2009, 10:36
Така си е! А ако ми е писано да имам бебе, и без секс ще стане. Вижте Дева Мария :D

Анакин Скайуокър

Teglo80kg
12-21-2009, 12:21
бла, бла.... бла!


Аз пък не виждам тук смисъл да употребяваш във всяко изречение еманципирана....Пък и ти тук се правиш на по-знаеща и можеща от гинеколог!Ако си мислиш,че някой ще си сложи главата в торбата без да прегледа някой и д аму предпише някакво лекарство се лъжеш много жестоко както и да не го зивика на профи пргелд ,а особено ако лицето е пубер!
Напълно подкрепям!!!
Калпазанката, ти... от коя детска градина пишеш? Лапетиите вече от 8-9 годишна възраст вече са в играта. За какви още по-неизвестни процеси от "отделянето на хормони" говориш? Чета и не вярвам на ушите си. Ти си толкова навътре в целият процес, че си нямаш простичка идея какво означава истинко удволствие. Имам усещането че си фригидна.
Кременче, презервативите са за ебане, не за пълнене с вода и замерване на хората. Тогава ще се пръскат и ще ги сменяш както ти ги сменяш през 5 минути. Не знам от къде твоят т.нар. "приятел" ги купува тия презервативи, но във фабриките използват доста здрав латекс.Тая тема се чудя за чий ... виси в тоя форум. Нещо се опитваш да се хвалиш че най-сетне някое момче ти е обърнало внимание ли? На където и да се обърнеш го правят без гумата.

@ Кремчето

"Как той свършва и с презерватив долу-горе еднакво бързо и качествено? "

Да не го правиш с робот? Че и качествено свършвал :shock: Понякога хората си измилят странни неща!

therichbitch
12-21-2009, 12:29
И ние това коментирахме наскоро, правихме си изводи какви сме в леглото щом се късат толкова много. :D

хаха :grin: :grin: :grin: :grin: , да ти е хрумвало, че просто сте некадърни и не ги слагате правилно, за да се късат толкова често :-o :-o :-o

Dragunov
12-21-2009, 12:38
Така си е! А ако ми е писано да имам бебе, и без секс ще стане. Вижте Дева Мария :D
Както и девица Нана (майка на Атис от Фригия); девица Деваки (майка на Кришна от Индия) и майките на Дионис от Гърция и Митра от Персия, които също били девици. Я гледай, според религиите дори има по-голям шанс да имате дете (че и бог), ако сте девица. :D

P.S.: Да не забравяме и "Избраният" Анакин Скайуокър, които бил заченат без мъжка намеса от мидихлорианите в съответствие с волята на Силата. Няма отърване от раждането, ей.

kremen4eto
12-21-2009, 13:34
И ние това коментирахме наскоро, правихме си изводи какви сме в леглото щом се късат толкова много. :D

хаха :grin: :grin: :grin: :grin: , да ти е хрумвало, че просто сте некадърни и не ги слагате правилно, за да се късат толкова често :-o :-o :-o

Ако ще се обиждаме да спирам да пиша а? :-o

Не, не бях се замисляла, защото преди е нямал същия проблем с презервативите. Може и да си права, но не ти правиш секс с някой от нас ;)

Няма да питам вас дали съм бременна, ако имам такива опасения, СПОКОЙНО! Ще питам или чичо доктор или ще си купя тест.

Родителите ми не знаят, че водя полов живот и напоследък мисля как да им го кажа, затова и изчаквам с въпросните изследвания. Замислям се и се за противозачатъчни. Знам, че може и без те да знаят, но не искам да ми открият нещо и да съм принудена да им кажа или да открият хапчетата.

Исках да кажа, че на много места където четат лекции на връстниците ми, казват, че усещането и ефекта не се губи когато се постави презерватив, а не съм съгласна с това :)

kalpazanka
12-21-2009, 14:09
За какви още по-неизвестни процеси от "отделянето на хормони" говориш?
Teglo80kg, при прием на ОК отделяне на хормони няма! Това е проблем, особено при по-продължителен прием!


Ако си мислиш,че някой ще си сложи главата в торбата без да прегледа някой и д аму предпише някакво лекарство се лъжеш много жестоко както и да не го зивика на профи пргелд ,а особено ако лицето е пубер!
Драга, здравната каса ти поема с направление 1 вторичен преглед в рамките на 45 дни след първичния, нищо повече! И още нещо- профилактиката не е грижа на лекаря, а отговорност на индивида.


Ти си толкова навътре в целият процес, че си нямаш простичка идея какво означава истинко удволствие. Имам усещането че си фригидна.
Е тук мно-о-о-о-ого грешиш. Не виждам какво общо имат интелектът и познанията с удоволствието.

krem4et0
12-21-2009, 15:45
Понеже не правя секс с робот, мога да преценя кога оргазмът му е бил по-хубав от друг, който не е бил. Изпитвала съм стотици оргазма и няма идентично усещане при никой от тях. Под качествено свършване в секса разбирам сила и продължителност на оргазма.

Axel_f
12-21-2009, 18:33
Плюс това в поста си не визирам пиенето на контрацептиви по медицински показания и не съм против лечението с ОК, а съм против безразборното им предписване и прием от еманципирани госпожички, нямащи си понятие какви процеси протичат в организма, как протичат и защо, нямащи си понятие какви могат да бъдат последиците от това вмешателство в еднокринологията /и не само/. Далеч съм от идеята, че на всеки 6 месеца въпросните еманципирани госпожички, пиещи ОК, правят профилактични прегледи при мамолог, проследяват липиден профил, внимават какви хранителни добавки приемат и знаят какво допълнително трябва да приемат, пиейки контрацептиви.
Против съм повърхностното и елементарно отношение по такъв сериозен въпрос, свеждащо се до:

А противозачатъчните не са толкова вредни, колкото някои хора си мислят...

ООоо, ама извинте мис Нееманципирана Всезнайке, простете "повърхнистното" ми и "елементарно" отношение!!! :lol:

Дааа, твоите методи за "предпазване" са просто хмммм страхотно актуални...за средновековието...?!
Уверявам те, че съм прекрасно запозната с начина на действие на ОК и с възможните рискове и, честно казано, ми се струват минимални в сравнение с нежелана бременност и аборт. Да не споменавам психическото здраве и притеснения, свъразни с евентуално забременяване. Чела съм доста за ОК, говорила съм с лекари дали женското хапче е толкова вредно, колкото си мислят такива като теб. Не само, че не е вредно (не е доказано, че причинява рак , тромбоза и тн), но и в някои случаи даже е полезно. Разбира се, има си правила, които трябва да се спазват.

Marge
12-21-2009, 19:02
Ако момчето може да се контролира си правете секс без презерватив спокойно, пък и като спите само заедно няма никакъв проблем споко. Аз съм правила секс със много без презерватив, някои от които съм ги познавала от 2-3 дена и нито инфекции съм хващала, нито ескапел съм пила, сиг е късмет при мене де, ама това промиване на мозъците с тия презервативи много ме дразни

kalpazanka
12-22-2009, 05:11
Axel_f, има сума ти проведени изследвания за връзката между приема на ОК и заболяемостта от рак на гърдата, при това изследвания, публикувани в специализирани списания. Лекарите, с които съм разговаряла на тази тема, също потвърждават връзката. Да не говорим, че вече е прието, че в канцерогенезата са замесени и половите хормони /разгърни някой учебник по патоанатомия или хирургия ;)/.
А относно методите ми на предпазване /бариерен <разбирай презерватив> + прекъснат полов акт <разбирай свършване отвън>/ не виждам смисъл да се тъпча с хапове. Дори и от праисторическата ера да са, след като за 3 години 6 месеца и 25 дни не се е стигнало до бременност, продължавам да се пазя така!


Чела съм доста за ОК, говорила съм с лекари дали женското хапче е толкова вредно, колкото си мислят такива като теб
Опитах се да ти отворя очите, явно безуспешно.


Прекратявам спора, очевидно е, че е непродуктивен.

kalpazanka
12-22-2009, 07:42
Еманципирана госпожичка е ирония, но явно е трябвало и кавички да сложа. :)
Не че не толерирам чуждо мнение, но не толерирам нападки към личния и още повече интимния ми живот.

niquetamere
12-22-2009, 09:31
http://vbox7.com/play:c8d89507 , а при вас как се късат не знам..

Azgalor
12-22-2009, 11:48
Както има един лаф "Ползвай презерватив, защото се сменя по лесно от пелените след 9 месеца" 8)

az950519
12-27-2009, 16:10
Наистина е по - добре без :) , но ако не сте сигурни в спобностите на приятеля си не го правете :D че ще имате голям подарък след 9 месеца :oops:

TwEEtyNkA
12-27-2009, 18:16
Ако момчето може да се контролира си правете секс без презерватив спокойно, пък и като спите само заедно няма никакъв проблем споко. Аз съм правила секс със много без презерватив, някои от които съм ги познавала от 2-3 дена и нито инфекции съм хващала, нито ескапел съм пила, сиг е късмет при мене де, ама това промиване на мозъците с тия презервативи много ме дразни



аз се чудя последно ако не свършва в теб може ли да се забременее гледах на толкожа места някаде пише че можело другаде че вериатността била много малка и в крайна сметка нищо не разбирам :D

newii
12-27-2009, 18:26
И при прекъснат полов акт има шанс да се забременее :) Имам такъв случей с една приятелка :) аз съм си почитателка на кондомите ! :grin:

gogo4o4o
12-27-2009, 18:36
Така си е! А ако ми е писано да имам бебе, и без секс ще стане. Вижте Дева Мария :D

Че то Йосиф си е палавник бе, той Бог само го е осиновил детето ;)

Bellatrix
12-27-2009, 18:39
ЛОЛ, вие не можете да слагате презервативи просто. НИКОГА не ми се е късал кондом, а с моето момче си ни е в природата и на двамата да обичаме грубия и бесен секс.
Научете се да слагате кондоми и хем ще спестите пари (не да купувате 7-8, о боже), хем няма да се отвъзбуждате...

ПП. Да, има разлика в усещанията. И ние сме пробвали без презерватив, по-хубаво е, ама после и двамата сме на тръни докато ми дойде. Не си заслужава просто.
Просто на нас ни пука за бъдещето ни и се пазим.

Whyniser
12-27-2009, 22:39
Чувството е несравнимо без така е.Но при прекъснат акт и - да не е свършил - изтече предеякулационна течност какво става,а? Възможността за болести е по-голяма без.Здравето преди всичко.Когато сте абсолютно сигурни един в друг - ок.

Jessie
12-28-2009, 01:24
Много си се посмях, докато четях темата, да. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

t0d1t0
12-28-2009, 06:55
Много си се посмях, докато четях темата, да. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Добре,радвам се че си се забавлявала!

kalpazanka
12-28-2009, 06:57
Много си се посмях, докато четях темата, да. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Бъдете пичове! Смейте се на раздела!
определено има материал 8-)

t0d1t0
12-28-2009, 07:11
Всеки сам си решава как да го прави...


"МИДАТА" още активна ли е?

Jessie
12-28-2009, 11:47
Много си се посмях, докато четях темата, да. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Добре,радвам се че си се забавлявала!

Ей, дано не го приемеш като обида към темата или нещо такова. Или пък към раздела. Не, ни най-малко. Просто не се сдържах ... Имаше наистина смислени постове и пр., но честно казано - имаше и пълна простотия. ;)

cilman
01-05-2010, 16:34
Не съм виждал още мнение, че е същото, но от опит знам, че разликата е огромна :)
Но все пак съветвам ... Свикни с лошите неща произлизащи от ползването на презервативи ... Наистина спасяват живот . mn pravilno naistina bez prezervativ si e mn po golqm kef i za dvata pola.no na dne6no vreme vsi4ko e vazmojno taka 4e predpazlivosta trqbva da e na purvo mqsto

vaseto0o
01-05-2010, 19:18
Много си се посмях, докато четях темата, да. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Добре,радвам се че си се забавлявала!

Ей, дано не го приемеш като обида към темата или нещо такова. Или пък към раздела. Не, ни най-малко. Просто не се сдържах ... Имаше наистина смислени постове и пр., но честно казано - имаше и пълна простотия. ;)
Просто нямаше как да не натиснеш копченцето ЦИТИРАЙ и да наблъскаш хиляда смеещи се имотиконки, защото неможе ти да се смееш а ние да не знаем нали :-x

Chiana
01-05-2010, 22:59
Разбира се, че е в пъти по-хубаво и по-удобно без презерватив. Но за това наистина трябва да си сигурен в партньора си, че няма да ти предаде някоя болест. И, да, и друг път съм казвала - доверието не е метод за контрацепция. Недейте да имате доверие на партньора си, че няма да сгафи и няма да успее да го извади навреме и прочие.. Да не споменаваме прословутата предеякулационна течност, в която има някакъв си процент сперматозоиди, ноо нали знаем, че САМО един е достатъчен да оплоди яйцеклетката.и бла бла бла И СПИНЪТ е толкова сериозно навлязъл в нашия живот - определено всеки трети 19-годишен пикльо има СПИН! Затова, преди да решите да го правите с половинката ви, веднага го водете на доктор, да му направят пълни изследвания, и тогава да се впуснете в такова рисково начинание.. (нз обаче аз вече се отегчих от дъвчене на едни и същи неща)
А за противозачатъчните - ами естествено, че не са безвредни бонбонки. Естествено, че е намеса в ендокринната система. Ами ония хапченца - постинорчета, сега вече ескапелчета, къде ги пият за щяло и не щяло - О, Да - те са безвредни! Та то е само едно хапченце! С хормонално съдържание колкото опаковка противозачатъчни, ноо няма проблем. То между впрочем това ескапел е измислено от ветеринарната медицина - давали са го на животните, а впоследствие се оказало, че и на жените действа така добре.
Естествено, че човек трябва да се предпазва. Да е сигурен в партньора си, ако трябва наистина да изисква изследвания, но не и да се втелява. Защото съм убедена, че ако сервирате на гаджето си - НЯМА ДА СПА С ТЕБ, ДОКАТО НЕ СЕ ИЗСЛЕДВАШ ЗА СПИН! - почти всеки мъж ще ви се изрепчи насреща и няма да ви търпи параноите
И все пак по темата - разбира се, че е 100 пъти по-готино без презерватив. И аз честно казано ги късам ужасно много. При мен 2 от 3 се късат. Но аз си пия противозачатъчни и се овлажнявам много малко, затова при мен е нормално да се късат. Презервативът единствено ако се съмнявам дали партньорът ми не е носител на някаква инфекция. Т.е. да е някой, с когото не се познаваме добре и не му знам предишните изпълнения, а аз рядко се впускам в такива начинания. И така от 5 години насам си пия хапченцата и ми е спокойно, забравих какво е стрес от това да не забременея и тем подобни. Преди да креснете, че са много вредни, естествено, че са. Но предпочитам това, отколкото аборт. Или пък да се тръшкам като ми се скъса презерватив, да се натъпча ли с хапченце, да смятам ли овулации и да трепна кога ще ми дойде.

roltirirang
01-05-2010, 23:07
Кратко и точно на мен ми е по-приятно с презерватив..Тия презервативи за да се късат значи мила не знаеш как да си турнеш презервативчето или не сте му купили по размерче..За навлажняването се ползват кремчета специални и проблема си е в теб мацка (: На мен повече ми харесва със презерватив,веднъж-два пъти съм пробвала без и повече не желая и то защото нямаше презерватив в нас имаше хапчета,който после забавят цикъла с 20 дни :-x

kremen4eto
01-06-2010, 09:55
Кратко и точно на мен ми е по-приятно с презерватив..Тия презервативи за да се късат значи мила не знаеш как да си турнеш презервативчето или не сте му купили по размерче..За навлажняването се ползват кремчета специални и проблема си е в теб мацка (: На мен повече ми харесва със презерватив,веднъж-два пъти съм пробвала без и повече не желая и то защото нямаше презерватив в нас имаше хапчета,който после забавят цикъла с 20 дни :-x

За презервативите явно проблемът е в нас :)

Ми навлажняването ... не искам да трябва всеки път да ползвам 'кремчета' и т.н. ... някак си става толкова неестествено така

А да попитам нещо ... Кое е по-вредно - да се пие ескапел или да се прави аборт? Зная, че и двете са много вредни, но аз лично не бих пила хапче, защото не е сигурно, че има нужда от това.
Но като се замисля, от финансова гледна точка по-добре хапче да се пие :D Както и да е. Да не дава Господ да се стига до там :)

Dimana99
01-06-2010, 11:52
Голяма разлика :)

roltirirang
01-06-2010, 22:37
За презервативите явно проблемът е в нас :)

Ми навлажняването ... не искам да трябва всеки път да ползвам 'кремчета' и т.н. ... някак си става толкова неестествено така

А да попитам нещо ... Кое е по-вредно - да се пие ескапел или да се прави аборт? Зная, че и двете са много вредни, но аз лично не бих пила хапче, защото не е сигурно, че има нужда от това.
Но като се замисля, от финансова гледна точка по-добре хапче да се пие :D Както и да е. Да не дава Господ да се стига до там :)

Eми логично миличка,че като няма да ползваш хапчета ще ползваш преверватив и ако се научиш да го слагаш като хората и да си купиш евтин ,но хубав няма да ти се къса няма нужда от аборт.А я да те питам при секс без противозачатъчни освен спин какви гъбички и заболявания дето после цял живот ще си ги точиш и не се знае,ако човека има гъбички или ти донесе някоя инфекция дали ще знае дори и гаджето ти може да му се случи по неволя да те зарази. :-D
Ако искаш на 2г. след като си пила Ескапел без препоръка от гениколог да ти спре цикъла и да нямаш деца щото до това води без лекарски препоръки хапчета(то и лекарите не са много надежни).
Ми значи овлажняването си е в теб проблема,не се възбуждаш толкова може би трябва по дълга игра..Е че то колко му е да турне малко кремче много малко няма да се забелязва...за кремовете не знам аз с овлажненията нямам проблеми..Не че като ти го вкара без презерватив е супер естественото ---Като не е естествено що носиш сутиен да ти прави циците не естествени :-D Логично,че понякога трябва да се жертваме :P [/quote]

Bixel
01-06-2010, 22:42
Ама презервативите не ти дават така нареченото "бебе" докато голата пишка мое ти даде 2-3 наведнъж :>

sparco0
01-06-2010, 23:21
Кой е казал,че е едно и също с и без презерватив да му лепна два шамара.Определението торбичка е много точно казано.Много е тъпо с презерватив и хиляди пъти съм се ядосвал заради тези шибани болести.Ако ги нямаше щеше да е РАЯ.Аз го правя на бос крак, но с приятелката ми сме от 3+ години......
Схемата с ръгай здраво и после мисли никак не е добре.Никога не съм рискувал с такова нещо.....

kremen4eto
01-07-2010, 06:24
За презервативите явно проблемът е в нас :)

Ми навлажняването ... не искам да трябва всеки път да ползвам 'кремчета' и т.н. ... някак си става толкова неестествено така

А да попитам нещо ... Кое е по-вредно - да се пие ескапел или да се прави аборт? Зная, че и двете са много вредни, но аз лично не бих пила хапче, защото не е сигурно, че има нужда от това.
Но като се замисля, от финансова гледна точка по-добре хапче да се пие :D Както и да е. Да не дава Господ да се стига до там :)

Eми логично миличка,че като няма да ползваш хапчета ще ползваш преверватив и ако се научиш да го слагаш като хората и да си купиш евтин ,но хубав няма да ти се къса няма нужда от аборт.А я да те питам при секс без противозачатъчни освен спин какви гъбички и заболявания дето после цял живот ще си ги точиш и не се знае,ако човека има гъбички или ти донесе някоя инфекция дали ще знае дори и гаджето ти може да му се случи по неволя да те зарази. :-D
Ако искаш на 2г. след като си пила Ескапел без препоръка от гениколог да ти спре цикъла и да нямаш деца щото до това води без лекарски препоръки хапчета(то и лекарите не са много надежни).
Ми значи овлажняването си е в теб проблема,не се възбуждаш толкова може би трябва по дълга игра..Е че то колко му е да турне малко кремче много малко няма да се забелязва...за кремовете не знам аз с овлажненията нямам проблеми..Не че като ти го вкара без презерватив е супер естественото ---Като не е естествено що носиш сутиен да ти прави циците не естествени :-D Логично,че понякога трябва да се жертваме :P [/quote]

О.К. ама не ми обяснявайте като на малко дете :) информирана съм, зная какви рискове поемам.

А навлажняването - и аз мислех, че проблема е в мен, но когато няма презерватив е мноооого по влажно. Само съвпадение ли ше да е? :)

Chiana
01-07-2010, 10:45
О.К. ама не ми обяснявайте като на малко дете :) информирана съм, зная какви рискове поемам.

А навлажняването - и аз мислех, че проблема е в мен, но когато няма презерватив е мноооого по влажно. Само съвпадение ли ше да е? :)

Ами то като видиш кондома и ти се убива желанието, и изсъхваш. :-D
Абе най-лесно със слюнка е овлажняването, слагай си слюнка или той да ти слага, ако не ти се занимава с овлажнители.

BigFakeSmile
01-07-2010, 10:51
Без презерватив е на 100% по-хубаво, две мнения няма. Но и двете страни си имат своите минуси: без-момчето трябва да е на щрек постоянно, със-също, и да го вади често, за да провери дали презервативът не се е скъсал

krem4et0
01-08-2010, 07:47
Нямало 2 мнения. Явно моите не си ги чел.

Linns
01-08-2010, 09:04
Съвсем различно е ..

AllenWallker
01-09-2010, 10:32
А бее .... Без презерватив си е най - хубаво нз що, но е така :d

random_guy1
01-09-2010, 10:42
Мм, потвърждавам!

Най-сладкото на секса между постоянни партньори е, че може без презерватив.
Презерватива се слага само накрая, с чисто противозачатъчна цел.
Просто разликата с и без е огромна.

m1nik
01-09-2010, 11:53
Не съм виждал още мнение, че е същото, но от опит знам, че разликата е огромна :)
Но все пак съветвам ... Свикни с лошите неща произлизащи от ползването на презервативи ... Наистина спасяват живот .

правилно правилно

Katq8685
09-17-2018, 15:03
Здравейте със приятеля ми правихме секс с презерватив но не свърши в мен възможно ли е да съм бременна дори го помолих да сложи два свърши 10 минути след като го извади

sladura89
11-20-2018, 00:16
Не знам никога не съм го правил без!!! На тия дето правят без презерватив нали знаеш как им казват???

Грозния
11-20-2018, 19:12
Не знам никога не съм го правил без!!! На тия дето правят без презерватив нали знаеш как им казват???"Мама" и "тате" им казват :D !

sladura89
11-28-2018, 22:11
"Мама" и "тате" им казват :D !

Есттт! :)